Co tam w ltc piszczy. Dyskusja ogólna o Litecoin

Dyskutant
Posty: 213
Rejestracja: 22 stycznia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Co tam w ltc piszczy. Dyskusja ogólna o Litecoin

Postautor: lukaut » poniedziałek, 17 czerwca 2013, 12:37

Jak sie obecnie zabieracie za LTC? kurs jest stabilny więc grubszy trading odpada. kopanie coraz trudniejsze. Inwestujecie w coś? zbieracie? wymieniacie na BTC od razu?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7685
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: co tam w ltc piszczy

Postautor: l3sny » poniedziałek, 17 czerwca 2013, 14:04

Ja sie mam dzisiaj zamiar lekko zapakować bo kurs zdradza objawy odbicia. trudnosc btc rosnie bardzo, trudnosc ltc tez bedzie rosnąć i chyba całe GPU sie własnie przerzuca. Tak wiec zdaje mi się, że na LTC będzie skierowana spora uwaga i możemy obserwować dosc szybkie wzrosty.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: co tam w ltc piszczy

Postautor: prezes » poniedziałek, 17 czerwca 2013, 16:42

jak na razie to trójką mamy przebity od dołu i jesteśmy nadal w trendzie spadkowym
oczywiście wszystko się może zdarzyć ale do zmiany trendu potrzeba większego impulsu
1.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7685
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: co tam w ltc piszczy

Postautor: l3sny » poniedziałek, 17 czerwca 2013, 16:49

no to ja sie jeszcze zastanowie ;)
thx prezes
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7685
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: co tam w ltc piszczy

Postautor: l3sny » wtorek, 18 czerwca 2013, 01:06

wiesz co prezes? na szczescie jeszcze zanim wyszedlem zleciłem zakup po 0.0216. wróciłem wieczorkiem i mam fajnych kilkaset LTC na koncie. i mam zamiar tak dalej bo LTC właśnie wyrusza na biegun północny;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: co tam w ltc piszczy

Postautor: prezes » wtorek, 18 czerwca 2013, 10:52

zobaczymy czy nie będzie następnego zrzutu
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7685
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: co tam w ltc piszczy

Postautor: l3sny » wtorek, 18 czerwca 2013, 11:06

chyba UNRY dla głodujących. to mi raczej wyglądało na rozciągnięta w czasie wyprzedaż LTC, przynajmniej ostatnie 3-4 dni. teraz powinno pójsc ładnie do góry
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Dyskutant
Posty: 158
Rejestracja: 20 sierpnia 2012
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: co tam w ltc piszczy

Postautor: vegas » wtorek, 18 czerwca 2013, 16:10

nie wyskakiwałbym z LTC w tym momencie, wartosc w stosunku do btc 0,02 wydaje sie byc zdecydowanie zanizona

Rozmowny
Posty: 79
Rejestracja: 16 czerwca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: co tam w ltc piszczy

Postautor: aburabi » piątek, 21 czerwca 2013, 15:50

siedzę sobie na BTC-e poszła fama że LTC za miesiąc na mtgox i szał ciał - 10minut +15%



"6) As risky as it is to invoke the name of Litecoin (LTC???), we must apologize for not keeping everyone up to date. The fact is that the current situation means a continued delay, but for good reasons. We’re looking at July right now, though that depends on a few things. Mainly, we want to do things correctly from the beginning. "

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7685
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: co tam w ltc piszczy

Postautor: l3sny » piątek, 21 czerwca 2013, 16:27

jasna cholera a ja sie pozbyłem właśnie 200LTC za bezcen psiakość... i jeszcze powiedziałem klientowi, że na pewno nieźle na tym wyjdzie, damn! :D :D :D
Jeśli LTC bedzie na gox za miesiąc to te 10USD raczej murowan w niedalekiej przyszłosci. Ciekawe na ile ta informacja jest pewna
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7685
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: co tam w ltc piszczy

Postautor: l3sny » piątek, 21 czerwca 2013, 16:29

ale płaszczyzny na askach ;)

Dear Mt. Gox Customers and Bitcoiners,

The reaction since yesterday’s statement regarding the temporary suspension of U.S. dollar withdrawals has had mixed reactions, and raised more than a few questions about why we had to take this step right now. Rather than be subject to inaccurate speculation we’d like to clarify some points here. Due to pending matters we are unable to get into everything in great detail, though we’d certainly love to and are looking forward to the opportunity.

1) The problem with the U.S. withdrawals (and even other currencies for that matter) is that our bank can no longer handle the volume of withdrawals. They struggled in the last two months, and the increase due to the Dwolla separation has made it increasingly more difficult. The pressure we brought onto the bank’s resources finally gave in, and we are now working with them to find an alternative method (hence the suspension). We would have preferred to give notice if we were able to, but it was sudden for us as well.

2) We are now working with new banks and alternative methods for transmitting money to our customers. This does not mean we are stopping entirely within the next two weeks, but it will be slower than we would like. We are literally going to use our manpower to process withdrawals ourselves, manually. This will take more time, but we are dedicated to doing as many per day as possible. We announced a suspension in order to manage expectations while we deliver at a temporary reduced rate. Our goal is to have a new system set up in the next weeks with clarity for both the banks and for our customers.

3) Our previous release was rather vague, but for a reason. Mainly, we don't want to upset our bank! They do great work, but our kind of business is completely new to the banking industry. Processing international wires does not just involve pushing a button. It requires real manpower processing everything individually, even in this modern computer age. While Bitcoin's power lies in its ability to transfer fast and securely through software, the rest of the financial world does not operate like that (contrary to popular opinion). Money is surprisingly analog in many ways, and scarily digital in others.

4) Every customer’s funds are safe, sound, and accounted for. In fact, in our dealings with the Japanese financial regulators we have been assured that we are not under local pressure or suspicion and can operate as usual within normal legal frameworks.

5) Mt. Gox is certainly not a martyr, but it would be hard to argue that we aren’t "taking one for the team" as far as Bitcoin is concerned. We are a big target, and are absorbing the frustrations of Bitcoiners, regulators, banks, and a media that still doesn't quite understand what Bitcoin is. This is a job we are happy to fill, and not just because we are compensated for it. Our hope is that, once Bitcoin finds its place, we will be able to say that we made a difference in sorting it all out in the early days. New exchanges, business models, merchants, traders, and consumers are rising up to innovate and create a whole new way of doing business. A lot of lawyers are getting new cars in the meantime too.

6) As risky as it is to invoke the name of Litecoin (LTC???), we must apologize for not keeping everyone up to date. The fact is that the current situation means a continued delay, but for good reasons. We’re looking at July right now, though that depends on a few things. Mainly, we want to do things correctly from the beginning.

7) The new trading engine is finished, is smokin’ fast, and is currently undergoing bench tests. We’re looking forward to deploying it very soon.

While not the most in-depth update we'd like to give, we hope that it has at least clarified a few things. In the next few weeks we are planning to do another AMA on Reddit when we’ll hopefully be able to answer many more questions and also shed some light on what’s been going on at Mt. Gox these past months. Thank you for your patience and support.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14346
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: co tam w ltc piszczy

Postautor: rav3n_pl » piątek, 21 czerwca 2013, 17:53

No proszę, LTC wchodzi na salony :)
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

fun
Wygadany
Posty: 621
Rejestracja: 6 lipca 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: co tam w ltc piszczy

Postautor: fun » piątek, 21 czerwca 2013, 17:55

właśnie szukałem, czemu cena na btc-e skoczyła :)

p.s. : http://btc.noshit.pl/plot/lastltc.gif

Rozmowny
Posty: 79
Rejestracja: 16 czerwca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: co tam w ltc piszczy

Postautor: aburabi » piątek, 21 czerwca 2013, 18:20

@l3sny no ja liczę na 20USD :D i prędzej niż później.

Ciekawe co sie stanie z innymi waluami jak LTC odniesie sukces (może warto je kopać?), zakładam, że będzie wielu spekulantów (właśnie przekopuję sie przez wątek o cenach BTC) i LTC na chwile może, ale nie musi, być w cenach BTC z pierwszej bańki. Chociaż ludzie są bogatsi o nowe doświadczenia i nie dadzą sie pewnie tak kroić, ale to dawno było, mogli zapomnieć.

Skoro BTC to takie internetowe złoto, a LTC niby srebro, to owo srebro już i tak było drogie (LTC powinno być circa 1,5USD) - zawsze wierzyłem w parytet złota - pierwsza unia monetarna w Europie była prawie doskonała, ale wyszło jak wyszło - tu nie da się bić nowych monet czy sprowadzać kruszców z innych kontynentów.
Może być ciekawie, jeśli to prwada z tym mt-gox i jakiś okruszek z tego cryptokoinowego tortu może mi jednak wpadnie :D

@fun ja w tym czasie miałem wszystko w BTC, popłynąłem na 10%, ale mam nadzieję, ze debiut na MT mi to wynagrodzi z ładna nawiązka ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7685
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: co tam w ltc piszczy

Postautor: l3sny » piątek, 21 czerwca 2013, 18:58

ech... sprawdż fundamenty dla srebra, jakie jest wydobycie a jakie zapotrzebowanie. srebro pójdzie w górę m.zd.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Rozmowny
Posty: 79
Rejestracja: 16 czerwca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: co tam w ltc piszczy

Postautor: aburabi » piątek, 21 czerwca 2013, 19:25

zerknąłem tylko na ceny, cała reszta to czarna magia.
Ja liczę na zyski jakie były na BTC (pewnie mniejsze, ale jednak liczę), ale w planach mam zachować 2xBTC i 2xLTC, może następne pokolenie za BTC kupi 2 wysepki, a za LTC na obydwu postawi po pałacu, a zakupy codzienne będą w TRC coby zbytnio się nie rozdrabniać :D :D

I właśnie ideę cryptowalut sprzedałem bratu, ale jak zwykle bywa, na wyobraźnię zadziałały opowieści o potencjalnym zysku (o potencjalnych stratach też wspomniałem), ale łańcuszek świadomych istnienia BTC i pochodnych zyskał nowe ogniwo. łańcuch łapie nowe ogniwa, jest coraz dłuższy i mocniejszy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7685
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: co tam w ltc piszczy

Postautor: l3sny » piątek, 21 czerwca 2013, 19:27

sure. ale dobrze radzę. przestudiuj fundamenty srebra i poczytaj o hunt brothers. zajmująca historia ;)
jak chcesz dam Ci doskonałe namiary na inwestowanie w metale, to dobre zabezpieczenie w razie krachu na kryptach, który zdarza się co jakiś czas.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Rozmowny
Posty: 79
Rejestracja: 16 czerwca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: co tam w ltc piszczy

Postautor: aburabi » piątek, 21 czerwca 2013, 20:53

na kryptach zainwestowałem raz, więcej nie będę (z 200 180 sie ostało ledwie - a kiedyś na rynku hurtowym handlowałem ruchem telefonicznym - przepaść w porównaniu do handlowania walutami), a i jako inwestor to ja cienki jestem, jeszcze milijonami nie obracam :D
Zobaczymy co z tym LTC bo na BTCe stygnie, tylko w chacie wiele się dzieje :D
jak faktycznie MT wejdzie w LTC to będzie można powalczyć, ale tak sobie pomyślałem, że przecież MT mógł kupić dużo LTC puścić famę i zarobić na nowe BTC. No HGW. Ktoś na 100% sporo zarobił i nie byłem to ja, narazie. :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7685
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: co tam w ltc piszczy

Postautor: l3sny » piątek, 21 czerwca 2013, 20:59

to była betka. LTC musi wzrosnąć. I powiem więcej. Każdy, kto się 'przerzuci' na LTC juz nie wraca na BTC. Jest fajniejsze, wygodniejsze, bardziej trendy ;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Dyskutant
Posty: 158
Rejestracja: 20 sierpnia 2012
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: co tam w ltc piszczy

Postautor: vegas » piątek, 21 czerwca 2013, 22:38

mowilem zeby nie wychodzic teraz to sie nie sluchaja ;-) teraz zalowac albo odkupowac ze stratami, poki co jeszcze niskie ;-)

Wróć do „LiteCoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości