Cena LTC za rok

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 87
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: HypnoFukka » niedziela, 11 lutego 2018, 17:43

Krzysiek76 pisze: Piszą, że jeszcze w lutym a dokładnie na początku lutego myślę, że może to nastąpić w nadchodzącym tygodniu do tego 19 lutego fork to może być dobry miesiąc dla LTC
https://litecoinca.sh/

Dodano po 6 minutach 41 sekundach:
Ciekawostka :-) :

Bloczek widłowy - W bloku 1371111, Litecoin Cash będzie twardo-widelcem od łańcucha blokowego Litecoin.

Współczynnik reklamacji 10: 1 - za każde 1 LTC, które trzymasz w bloku widłowym, otrzymasz 10 LCC.

SHA256 Mining - Po bloku widelca Litecoin Cash przełącza się na skróty sprawdzające SHA256. Umożliwia to nowe zastosowanie wcześniej przestarzałego sprzętu do wydobywania bitcoinów.

Dodano po 9 minutach 32 sekundach:
fork 19.02

Litecoin nie ma żadnego forka... ludzie.. to jest scam... poczytajcie tweety Charliego Lee..
Ludzie ogarnijcie się !

Co do litepay'a to ma wejść 26.02.

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: redbog » niedziela, 11 lutego 2018, 18:36

tomp pisze: Jestem bardzo ciekaw dalszego rozwoju LTC
Ltc przeważnie kopiuje to co jest robione przy rozwoju btc a tam sporo się dzieje. Najważniejsze w tym roku moim zdaniem w ltc będzie "wprowadzenie" LN do mainnetu. Gdy na btc i ltc będzie to działało pojawi się gorączka związana z atomic swaps. Jeśli taki scenariusz by wypalił i zrobiło by się naprawdę głośno o atomic swaps to możliwe było by nawet 0,1btc w porywach. Malo prawdopodobny scenariusz ale jakieś 10% bym dal na to, na minus przemawia niestety to że ltc już ma spore wzrosty za sobą.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 87
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: HypnoFukka » niedziela, 11 lutego 2018, 20:42

edbog pisze:
tomp pisze: Jestem bardzo ciekaw dalszego rozwoju LTC
Ltc przeważnie kopiuje to co jest robione przy rozwoju btc a tam sporo się dzieje. Najważniejsze w tym roku moim zdaniem w ltc będzie "wprowadzenie" LN do mainnetu. Gdy na btc i ltc będzie to działało pojawi się gorączka związana z atomic swaps. Jeśli taki scenariusz by wypalił i zrobiło by się naprawdę głośno o atomic swaps to możliwe było by nawet 0,1btc w porywach. Malo prawdopodobny scenariusz ale jakieś 10% bym dal na to, na minus przemawia niestety to że ltc już ma spore wzrosty za sobą.

każdy alt ma wzrosty za sobą bo jest po prostu koretka, lol. :mrgreen:
jeżeli rynek rozbuja się na nowo to możemy spokojnie liczyć na nowe ath jak i na btc tak i na ltc.

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 15 listopada 2016
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: wantwrite2014 » niedziela, 11 lutego 2018, 20:57

Na ile prawdopodobne jest ,że Litecoin będzie używany jako forma płatności w Amazon?

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: redbog » niedziela, 11 lutego 2018, 21:07

@HypnoFukka,
HypnoFukka pisze: każdy alt ma wzrosty za sobą bo jest po prostu koretka, lol. :mrgreen:
Nie wiem o co ci chodzi i czemu o tym akurat do mnie piszesz. Czy to tylko korekta czy dłuższy trend spadkowy to dopiero się okaże.
HypnoFukka pisze: jeżeli rynek rozbuja się na nowo to możemy spokojnie liczyć na nowe ath jak i na btc tak i na ltc.
Ja wszystkimi altami obracam w odniesieniu do btc wiec ath w dolarach średnio mnie interesuje.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: inwestor2018 » środa, 14 lutego 2018, 07:22

Piękny skos LTC zaliczył w nocy z 520 zł na 650 zł a to końca lutego jeszcze sporo czasu....

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 87
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: HypnoFukka » środa, 14 lutego 2018, 16:40

a z jakiego powodu taki wystrzał ?

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: uk

Cena LTC za rok

Postautor: doodo » środa, 14 lutego 2018, 18:59

Litecoin cash zapewne jest powodem fork już za kilka dni.

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: michok » środa, 14 lutego 2018, 20:26

@up

"Aby odebrać swój Litecoin Cash należy poczekać na podział sieci. Po nim warto przesłać posiadane LTC na nowy adres portfela, który wcześniej zostanie udostępniony na oficjalnej stronie zespołu Litecoin Cash. Po użyciu swojego klucza prywatnego dla starego adresu nowe LTC zostanie automatycznie przydzielone do nowego adresu. Przed forkiem warto śledzić doniesienia dotyczące podziału na oficjalnym profilu na Twiterze oraz Telegramie."

Śmierdzi wałem na kilometr.
Swoją drogą sam twórca Litecoina napisał, że ten cały fork to SCAM.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 90
Rejestracja: 21 maja 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: sailor » środa, 14 lutego 2018, 21:34

Jak nic to wał. Po co każą przelewać LItecoiny na nowy portfel!!!!!!! Powinien wystarczyć tylko klucz portfela na którym były po forku litecoiny. Wg mnie napisali tak żeby przelać litkoiny aby je przekręcić bo to przecież profesjonaliści

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: Bitmar » środa, 14 lutego 2018, 21:50

@michok, nie wiem skąd Ty masz to tłumaczenie. Na stronie Litecoin Cash jest:
Firstly, NEVER paste private keys that hold any currency into ANY website or wallet in order to claim forked coins (including ours). Practice responsible forking: 1. Wait for the fork; 2. Move your Litecoin to a new address; 3. Use the private key for the "old" address to claim your Litecoin Cash
Czyli czekamy na forka. Przelewamy LTC na nowy adres (dla bezpieczeństwa). Importujemy klucz prywatny ze starego adresu na portfel Litecoin Cash. Klucze importujemy do Cash z pustego już adresu LTC. Nic więc nie może zginąć, bo stary adres jest pusty.

Jest to normalna procedura w przypadku forka, tak jak w Bitcoin Cash.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 90
Rejestracja: 21 maja 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: sailor » środa, 14 lutego 2018, 21:53

sorry w takim razie tłumaczenia były fakowe

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: Bitmar » środa, 14 lutego 2018, 22:04

Już wiem kto takie bzdury w świat puścił i ma problem z tłumaczeniem (albo przepisują bezmyślnie z innego źródła): https://comparic.pl/litecoin-cash-przyg ... -fork-ltc/
Aby odebrać swój Litecoin Cash należy poczekać na podział sieci. Po nim warto przesłać posiadane LTC na nowy adres portfela, który wcześniej zostanie udostępniony na oficjalnej stronie zespołu Litecoin Cash. Po użyciu swojego klucza prywatnego dla starego adresu nowe LTC zostanie automatycznie przydzielone do nowego adresu.
no qrw...
Ktoś jak to przeczyta może sobie kłopotu narobić.

Obrazek

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: michok » środa, 14 lutego 2018, 22:13

@up dokładnie z tego serwisu mam ten tekst, śmierdział wałem, dlatego wkleiłem.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 15 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: Wątły » czwartek, 15 lutego 2018, 11:55

Comparic to stan umysłu, jeśli chodzi o krypto. Panowie tam raczej nie ogarniają, szukają ruchu, nieumiejętnie tłumacząc.

Chciałbym zapytać osób piszących tutaj, że to scam, bo "Charlie powiedział", w jaki niby sposób i po co miałby wspierać hard fork? Takie rozumowanie pokazuje, że nie do końca rozumiecie w ogóle na czym forki polegają i dlaczego do nich dochodzi...

Polecam materiał, w którym w dość humorystyczny, ale i rzetelny sposób prześwietlamy Litecoin Cash (o samym LCC jest od ok. 8:30):
[youtube][/youtube]

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: redbog » czwartek, 15 lutego 2018, 16:27

Wątły pisze: Chciałbym zapytać osób piszących tutaj, że to scam, bo "Charlie powiedział", w jaki niby sposób i po co miałby wspierać hard fork?
To co będzie to najwyżej mniejszościowy hard fork. Po prawdziwym hard forku został by tylko jeden litcoin ale działający na innym oprogramowaniu.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 15 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: Wątły » piątek, 16 lutego 2018, 10:56

edbog pisze:
Wątły pisze: Chciałbym zapytać osób piszących tutaj, że to scam, bo "Charlie powiedział", w jaki niby sposób i po co miałby wspierać hard fork?
To co będzie to najwyżej mniejszościowy hard fork. Po prawdziwym hard forku został by tylko jeden litcoin ale działający na innym oprogramowaniu.
Oczywiście - natomiast, to że Charlie mówi, że to scam, nie znaczy, że tak jest. Ja bardziej uważam, że to będzie typowy shitcoin, a opinia Charliego o forkach jest ogólnie znana :D

Podobnie w przypadku komentarzy "nie ma żadnego forka, bo Charlie pisał na TT, że..." - hard fork jest i twórca nie ma tu nic do gadania. Nie można jednocześnie kochać i nienawidzić open source i blockchaina. Forka może zrobić sobie każdy, zupełnie inną kwestią jest co z tego wyjdzie i kto z tego będzie korzystał...

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: redbog » piątek, 16 lutego 2018, 13:54

Wątły pisze: hard fork jest i twórca nie ma tu nic do gadania.
Jeszcze raz napisze to co będzie to hardfork mniejszościowy. Właśnie przez taką płynność w pojęciach jakiej używasz ludzie myślą że po hard forku powstaje nowa krypto co nie jest prawdą, bo hard fork jest sposobem zmiany oprogramowania samego np.litcoina po nim zostaje tylko jeden litcoin za to działający na innym oprogramowaniu.

Natomiast po mniejszościowym hardforku powstaje nowa krypto dzialajaca na innym oprogramowaniu ale posiadająca historie litcoina , bo takie jest założenie takiego forka.

W jednym i drugim przypadku twórca nie ma nic do powiedzenia z tym się zgodzę.

Z tym że niektórzy nazywają to scamem jest problem że nie ma twardej definicji scamu. Są bitcoin, alty, shitcoiny, scamy niektórzy twardzi bitcoinowcy wszystko oprócz btc nazywają od razu scamem z samym litcoinem włącznie. Ciężko jest ustalić tą granice gdzie z altcoina przechodzi się do shitcoina lub z shitcoina staje się scamem. Jedynie z jawnymi scamami które nawet nie są krypto jest łatwiej ustalić fakty.

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Cena LTC za rok

Postautor: Macbak2 » niedziela, 18 lutego 2018, 05:13

Litepay ma wejść 26.02, a są jeszcze jakieś daty przed i po tym terminie, które mogą wpłynąć na wzrost kursu?
Z tego co widzę to niektórzy przewidują wzrost do 300$, co o tym myślicie?

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: inwestor2018 » czwartek, 22 lutego 2018, 08:08

Co wczoraj stało się z LTC że spadło z kwoty 800 zł na 430 zł by później odbić się na ponad 700 zł ?

Wróć do „LiteCoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości