Cena LTC za rok

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: sialala » środa, 24 stycznia 2018, 16:02

Pewnie jak ruszy LN. Wtedy płatności będą natychmiastowe i prawie bez opłat. Pewnie jeszcze w tym roku.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 235
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 66
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: Comparic.pl » czwartek, 25 stycznia 2018, 13:45

Po ostatnim silnym odreagowaniu wzrostowym wydawało się, że strona popytowa będzie w stanie wykonać ruch wzrostowy o większym zasięgu. Tak się jednak nie stało, co doprowadziło do powstania lokalnej konsolidacji w rejonie cenowym 170 dolarów. Głównym wyznacznikiem zakończenia konsolidacji powinno być przełamanie linii trendu spadkowego.

W przypadku przełamania wspomnianej linii trendu spadkowego oczekuję kontynuacji wzrostów przynajmniej w pobliże lokalnego oporu zlokalizowanego w okolicy 200 dolarów. Z drugiej strony cały czas należy zwracać uwagę na poziom wsparcia 155 dolarów, gdyż jego wybicie może być początkiem większej przeceny.

https://comparic.pl/przedluza-sie-konso ... -litecoin/

Obrazek
Comparic.pl - każdego dnia najwięcej informacji i analiz o kryptowalutach w polskiej sieci
Dołącz do grupy na Facebooku dotyczącej kryptowalut - SPRAWDŹ JUŻ TERAZ
Weź udział w FxCuffs 2018 - bezpłatnej konferencji poświęconej między innymi kryptowalutom

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 235
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 66
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: Comparic.pl » piątek, 2 lutego 2018, 12:58

Litecoin kontynuuje spadki. Kolejny cel to poziom 100 dolarów
https://comparic.pl/litecoin-kontynuuje ... 0-dolarow/

Kurs kryptowaluty litecoin kontynuuje ruch w kierunku południowym, co doprowadziło do wybicia nowych lokalnych minimów i tym samym zejścia poniżej poziomu 130 dolarów. Aktualnie wydaje się, że strona podażowa będzie kontynuować spadki, a kolejnym celem dla niedźwiedzi jest obecnie psychologiczny poziom 100 dolarów.


Z uwagi na to, że w rejonie 100 dolarów występuje zgrupowanie poziomów wsparcia, możliwe jest, że w tym obszarze pojawi się przynajmniej krótkoterminowa reakcja wzrostowa. Pierwszym ewentualnym celem dla byków jest opór 135 dolarów.

WYKRES - https://comparic.pl/wp-content/uploads/ ... DDaily.png
Comparic.pl - każdego dnia najwięcej informacji i analiz o kryptowalutach w polskiej sieci
Dołącz do grupy na Facebooku dotyczącej kryptowalut - SPRAWDŹ JUŻ TERAZ
Weź udział w FxCuffs 2018 - bezpłatnej konferencji poświęconej między innymi kryptowalutom

Początkujący
Posty: 116
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: Krzysiek76 » niedziela, 4 lutego 2018, 10:18


Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: inwestor2018 » niedziela, 4 lutego 2018, 19:29

Krzysiek76 pisze: Paliwo na wzrost kursu
https://bitsonline.com/litecoins-paymen ... ialWarfare
Dokładna data jest znana ?

Początkujący
Posty: 116
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: Krzysiek76 » niedziela, 4 lutego 2018, 20:31

Piszą, że jeszcze w lutym a dokładnie na początku lutego myślę, że może to nastąpić w nadchodzącym tygodniu do tego 19 lutego fork to może być dobry miesiąc dla LTC
https://litecoinca.sh/

Dodano po 6 minutach 41 sekundach:
Ciekawostka :-) :

Bloczek widłowy - W bloku 1371111, Litecoin Cash będzie twardo-widelcem od łańcucha blokowego Litecoin.

Współczynnik reklamacji 10: 1 - za każde 1 LTC, które trzymasz w bloku widłowym, otrzymasz 10 LCC.

SHA256 Mining - Po bloku widelca Litecoin Cash przełącza się na skróty sprawdzające SHA256. Umożliwia to nowe zastosowanie wcześniej przestarzałego sprzętu do wydobywania bitcoinów.

Dodano po 9 minutach 32 sekundach:
fork 19.02

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 19 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: author » poniedziałek, 5 lutego 2018, 15:11

Co do litepay to przy obecnej sytuacji większość osób nie wróży znacznego skoku ceny, zobaczymy. W ostantich tygodniach newsy na krytpo słabo działają na kursy.
co do forka radzę być ostrożnym, zerknij tutaj:

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... start=2960

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 19 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: author » wtorek, 6 lutego 2018, 11:33

@Krzysiek76,

Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 6 maja 2013
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: Maggix » wtorek, 6 lutego 2018, 12:06

Na moja czutke to LTC powinno koncem roku zachaczyc o 550-600$ oczywiscie jezeli nie bedzie zadnych negatywnych wiesci zwiazanych z tym coinem.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: inwestor2018 » wtorek, 6 lutego 2018, 15:05

Wiadomo coś na temat płatności ? Rzeczywiście wchodzą w tym tygodniu ? Dość kiepski czas biorąc pod uwagę duże spadki

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: GrandKW » wtorek, 6 lutego 2018, 15:06


Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: inwestor2018 » wtorek, 6 lutego 2018, 15:33

Od kiedy są wprowadzone ? Czyli nawet na małą pompke to nie wpłynęło... Ciekawy jestem czy Lisk po reblandingu cokolwiek zyska

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 19 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: author » środa, 7 lutego 2018, 09:44

@inwestor2018, Panie inwestorze to nie litpay to tylko jakiś sklep wprowadził płatności LTC. Litepay jest tu i jeszce nie ruszył https://www.litepay.us/. Możesz się zarejestrować na stronie żeby dostać info jak się zacznie.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: inwestor2018 » środa, 7 lutego 2018, 12:12

author pisze: @inwestor2018, Panie inwestorze to nie litpay to tylko jakiś sklep wprowadził płatności LTC. Litepay jest tu i jeszce nie ruszył https://www.litepay.us/. Możesz się zarejestrować na stronie żeby dostać info jak się zacznie.
Ktos pisał wyżej że ma wejść w tym tygodniu.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 19 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: author » środa, 7 lutego 2018, 12:42

@inwestor2018, zamieszanie jest z tą datą. Oficjalna data chociażby na crypto calendar jest 26.02 (gdzieś wklejałem linka). Ostatnio pojawiły się newsy, że w tym tygodniu - może żeby zachęcić do zakupów w trakcie ostatnich spadków i podbijać kurs. Jestem zarejestrowany na litepay.us i od nich do tej pory żadnej informacji o starcie litepay nie dostałem.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: inwestor2018 » czwartek, 8 lutego 2018, 15:55

author pisze: @inwestor2018, zamieszanie jest z tą datą. Oficjalna data chociażby na crypto calendar jest 26.02 (gdzieś wklejałem linka). Ostatnio pojawiły się newsy, że w tym tygodniu - może żeby zachęcić do zakupów w trakcie ostatnich spadków i podbijać kurs. Jestem zarejestrowany na litepay.us i od nich do tej pory żadnej informacji o starcie litepay nie dostałem.
W tym tygodniu już raczej nic z tego. Jutro ostatni dzień bo wątpię żeby w weekend wprowadzili.

Ciekawy jestem jak wpłynie to na cenę LTC ?

Do tej pory ATH to bodajże 363 USD tak więc nie tak dużo jak na takiego Coina

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 19 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: author » czwartek, 8 lutego 2018, 18:23

@inwestor2018, wygląda na to że potwierdza się moja teoria że lp w tym tyg było zmylka żeby ludzie zaczęli kupować i wyhamować spadki...

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: inwestor2018 » sobota, 10 lutego 2018, 08:38

author pisze: @inwestor2018, wygląda na to że potwierdza się moja teoria że lp w tym tyg było zmylka żeby ludzie zaczęli kupować i wyhamować spadki...
Mamy sobotę a płatności nadal brak tak więc ten tydzień już raczej odpada. Ciekawe czy w tym miesiącu czymś nas zaskoczą

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 19 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: author » sobota, 10 lutego 2018, 15:57

@inwestor2018, jeżeli się nic nie opóźni to wprowadzą 26.02 tak jak było zapowiadane pierwotnie a czy będzie miał o wpływ na cenę to się okaże

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 2 stycznia 2017
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: tomp » sobota, 10 lutego 2018, 19:28

Jestem bardzo ciekaw dalszego rozwoju LTC przy czym w tym roku jest to przede wszystkim ciekawość i - może trochę- sentyment po zeszłorocznym wyjątkowo udanym handlu.
W tym roku nastawiam się na zarabianie na innych krypto, choć kilka LTC w portfelu pozostało i nie zamierzam się ich pozbywać.
Myślę, że LTC i w tym roku także znacznie urośnie i jeszcze nieraz pozytywnie nas zaskoczy, wbrew głosom, które skazywały go na niebyt już kilka lat temu (a LTC mimo to trzyma się dobrze i nadal skupia dużo uwagi wśród traderów) :D

Wróć do „LiteCoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości