Opłata transakcyjna w portfelu litecoin

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: 21 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Opłata transakcyjna w portfelu litecoin

Postautor: jarr25 » piątek, 5 maja 2017, 13:58

Witajcie, chciałem właśnie zrobić przelew testowy na giełdę w jakiejś małej ilości LTC, powiedzmy 0.00100000, gdzie ta wartość jest powyżej tego czego potrzeba minimalnie. Natomiast w kliencie Litecoin jest coś takiego jak opłata transakcyjna wynosząca 0.00200000 na wysłanie transakcji. Czy to prawda? Czyli jak to wygląda jeszcze dodatkowo zabierze mi ltc w portfela w przypadku wysłania tego przelewu?

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Opłata transakcyjna w portfelu litecoin

Postautor: pm7 » piątek, 5 maja 2017, 14:06

Generalnie są jakieś drobne opłaty przy przelewaniu kryptowalut. Zależą one od wielkości transakcji (w sensie liczby bajtów, jakie zajmuje transakcja), nie od przelewanej wartości, więc wysyłanie małych kwot może wyjść drogo.

Odradzam próby wysyłania tak małych ilości, bo nawet jeżeli zaksięgują, może to być mniej, niż najmniejsza kwota na jaką da się wystawić zlecenie kupna/sprzedaży.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: 21 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Opłata transakcyjna w portfelu litecoin

Postautor: jarr25 » piątek, 5 maja 2017, 14:18

@pm7, Czy jesteś w stanie mi powiedzieć - którą z tych opcji najlepiej jest wybrać i z którą jest najmniej "pierdzelenia się", ma też najmniej przykrych niespodzianek które mnie spotkają? Przelać te LTC na Krakena, Poloniex, gdzie bym musiał zamieniać z usdT albo btc, czy na gdax gdzie nie mam jeszcze weryfikacji?

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Opłata transakcyjna w portfelu litecoin

Postautor: pm7 » piątek, 5 maja 2017, 14:27

Nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie. Powinieneś poczytać wątki o giełdach na forum i samemu podjąć decyzję.
Sugerowałbym również nie pytanie na forum konkretnych osób, bo jest szansa, że nie dostaniesz odpowiedzi, a zamykasz się na innych, którzy być może mają wiedzę i chęć podzielenia się nią.

Wróć do „LiteCoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości