Problem z CUDA

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 12 kwietnia 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z CUDA

Postautor: tomekj3 » niedziela, 16 kwietnia 2017, 13:08

Witam, dla zabawy odpaliłem CUDA miner wszystko jest OK, lecz po zaledwie około minucie kopania rozłącza mi neta. Karta WiFi nie widzi sieci, po wyłączeniu CUDA minera wszystko wraca do normy, komp automatycznie łączy się z netem. Problem jest TYLKO gdy kopię GPU, na CPU to nie występuje. Komputer z win 7 ultimate 64 bit.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Problem z CUDA

Postautor: adam1226 » niedziela, 16 kwietnia 2017, 18:05

Byc moze wibracje gpu w jakis sposob zaklocaja dzialanie wifi.. ale ogolnie zdecydowanie niezalecane jest uzywanie wifii do kopania.. zainwestuj w skretke ethernet :)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z CUDA

Postautor: pm7 » niedziela, 16 kwietnia 2017, 20:01

@tomekj3, podaj model zasilacza, karty Wi-Fi i płyty głównej. Powinieneś to zawrzeć już w pierwszym poście. Informacja o systemie to dobry pomysł, ale za mało. Jak grasz, albo obciążysz kartę graficzną benchmarkiem, to Wi-Fi nie przerywa?

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 12 kwietnia 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z CUDA

Postautor: tomekj3 » poniedziałek, 17 kwietnia 2017, 09:06

pm7 pisze: ak grasz, albo obciążysz kartę graficzną benchmarkiem, to Wi-Fi nie przerywa
Nie przerywa, już wiem jaki był problem. Częstotliwość podczas gdy karta się nagrzała pracowała na częstotliwości podobnej do karty WiFi i to zakłócało działanie karty. Gdzieś na zagranicznym forum miningu to żem przeczytał. Po podłączeniu przez kabel kopie aż PO UWAGA 28 kHz :D

Wróć do „LiteCoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości