Litecoin jako inwestycja dlugoterminowa

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 października 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Litecoin jako inwestycja dlugoterminowa

Postautor: Filozof90 » czwartek, 9 października 2014, 19:18

Witam, w temacie kryptowalut jestem od niedawna i jest to ogrom wiedzy to przyswojenia. Mam kupione juz troche ltc i mysle tez nad jakas bardziej niszowa waluta moze dark albo doge. Nie chce zarabiac na spekulacjach i wachaniach kursu, tylko chce kupic pewna ilosc i trzymac przez dlugi czas. Poniewaz generalnie inwestuje gdzie andziej a kryptowaluty traktuje jako ciekawa alternatywy w ktora moge zainweatowac kilka % kapitalu. Jesli mozecie napiszcie mi prosze w jaki sposob moge zalozyc najbePieczniejszy portfel do ltc np na osobnym nosniku lub papierowy a potem jesli chce odsprzedac moje ltd to po prostu podaje klucz publiczny mojego portfela na gieldzie przez co widac ile posiadam ltd i przyuzyciu klucza pryqatnego moge je przelac na gielde tak? Wiem ze pewnie temat byl juz gdzies walkowany ale chodzi mi konkretnie o taki przypadek. Pozdrawiam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Litecoin jako inwestycja dlugoterminowa

Postautor: prezes » czwartek, 9 października 2014, 20:38

Do LTC proponuję Ci electrum:
https://electrum-ltc.org
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Litecoin jako inwestycja dlugoterminowa

Postautor: pm7 » czwartek, 9 października 2014, 20:50


Wróć do „LiteCoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość