Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: prezes » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 06:28

Powstała oficjalna polska strona o litecoin - litecoin.pl i oficjalne polskie forum o litecoin - forum.litecoin.pl

Strona i forum poświęcone są głównie ekonomii i inwestowaniu ze szczególnym uwzględnieniem litecoin oraz innych kryptowalut.

Platforma litecoin.pl wynajmuje również subdomeny. Pozostały jeszcze: sklep, koparki, blog, facebook, giełda, kantor, aktualności, analiza techniczna (at) wszystkie z końcówką litecoin.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem którejś z powyższych subdomen lub masz pomysł na jakąś inną ciekawą subdomenę, którą mógłbyś się zająć, to napisz na adres e-mail marketing[at]litecoin.pl

Poszukiwani są także moderatorzy do forum.litecon.pl
Absolutne minimum, żeby zostać moderatorem to napisanie pięćdziesięciu sensownych postów, oczywiście napisanie 50 postów nie oznacza od razu zostanie moderatorem ;)

Platforma litecoin.pl stawia sobie za zadanie połączyć społeczność skoncentrowaną wokół bitcoin, litecoin i innych kryptowalut ze zwykłymi szarymi użytkownikami internetu oraz szerzyć szeroko pojętą edukację na temat ekonomii, inwestycji, bezpieczeństwa w sieci i kryptowalut.

Serdecznie zapraszam na nowe forum.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Gaduła
Posty: 394
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: kolkin » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 10:48

trochę tak hmm... ubogo :) nie reklamowałbym strony gdzie większość jest "w przygotowaniu" :/
no ale może się znajdą chętni na rozbudowę :)
powodzenia
Jaki moderator takie forum...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: prezes » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 12:25

@kolkin jak bym robił projekt komercyjny to na pewno nie raklamowałbym ubogiej strony ;)

Projekt ma dopiero tydzień od postawienia serwera i jest w fazie rozwojowej, część osób dowiedziała się trochę wcześniej o projekcie i mogła wyrazić swoje krytyczne uwagi.

Dziękuję za te uwagi, część z nich na pewno będzie wdrożona jak najszybciej, czyli nowa skórka na forum i grafika na stronie głównej.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Orator
Posty: 815
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: kingscrown » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 12:40

Fajnie, że coś z tym litecoin zostało zrobione jak rozuiem teraz główne miejsce to forum? Sporo tam już jest wpisów.
Myślę, że forum o dedeykowany "srebru" to super pomysł i o ile tutaj sięcała rozmowa o BTC rozbija a inne działy są "mniej naturalne" o tyle tam możemy spokojnie popisać o LTC - osobiście jestme holderem i bardzo mi na rękę wszelka promocja LTC :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 699
Rejestracja: 26 czerwca 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: lucky777 » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 13:17

Wysyłanie linka aktywacyjnego działa? Chciałem się zarejestrować i nie dostałem maila. Mail na onecie w domenie op.pl

Orator
Posty: 815
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: kingscrown » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 13:35

lucky777 pisze:Wysyłanie linka aktywacyjnego działa? Chciałem się zarejestrować i nie dostałem maila. Mail na onecie w domenie op.pl
Ja właśnie się zarejestrowałem - na gmail doszło bez problemów. Może luknij w spam lub użyj innego maila. Onet hejtuje BTC i LTC :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 699
Rejestracja: 26 czerwca 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: lucky777 » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 14:02

Jest ok.

Przy okazji okazało się, że coś mam pomieszane z interfejsem gmaila, który zbiera pocztę z kilku różnych kont. Potrafi z odebranym mailem zrobić coś takiego, że go nigdzie nie widać a mimo to wyszukiwarka go znajduje.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14397
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 14:29

Gmail chowa foldery, popacz po lewej co masz zwinięte.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 162
Rejestracja: 8 maja 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: PalmerEldritch » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 14:52

Inicjatywa fajna i kibicuję, natomiast zastanawiam się nad jednym: na nowym forum są też tematy poświęcone stricte Bitcoinowi oraz kilka innych, obecnych tutaj: czy przypadkiem nie wprowadzi to zamieszania? Na PFB też jest co prawda miejsce na inne alty, ale raczej dlatego, że ktoś musiał kiedyś wypełnić próżnię w obliczu braku innych poważnych miejsc o altach traktujących.

Myślę "na głos", czy forum LTC nie powinno mieć bardziej wyspecjalizowanego charakteru, skoro wiele tematów jest już zagospodarowanych tutaj. Do dyskusji.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: prezes » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 16:04

@PalmerEldritch wszystkie uwagi nawet te najbardziej krytyczne, a może zwłaszcza te, są brane pod uwagę. Zobaczymy jak się wszystko rozwinie, chciałbym żeby przeciętni uzytkownicy netu szukając okazji do inwestycji natrafili na kryptowaluty, tak naprawdę nie wiadomo która waluta zostanie number one.

Dublowanie tematów nie jest dobre, na forum.polmine.pl komuś aż tak bardzo to przeszkadzało, że usunął mój wpis o nowym forum.

Myślę, że na nowym forum ukształtują się odrębne tematy i wszyscy będą zadowoleni, chociaż zawsze znajdzie się ktoś kom coś się nie będzie podobało ale cóż począć takie życie :)
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: karol1666 » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 16:34

@prezes ręce opadają kolejny projekt polegający na skopiowaniu pomysłu od innych. praktycznie nic sam nie zrobiłeś i teraz szukasz frajerów którzy zrobią to za ciebie.

po prostu geniusz, kupić domenę, wgrać stronę tytułową postawić forum i liczyć na to, że ktoś inny zrobi z tego coś sensownego.

na dodatek wcinasz się z tematem w już istniejące forum.bitcoin.pl.

poza tym, litecoin zdycha powoli, jedyna sensowna waluta która przetrwa w dłuższej perspektywie to bitcoin.

wydałeś 10 zł na domeny + serwer jakiś za 50zł + ZERO pomysłu czegoś co by przyciągnęło ludzi, i liczysz na to że zawojujesz świat ?

postaraj się trochę bardziej kolego, bo to przypomina mi robienie pierdylionowego shitcoina z nadzieją, że ktoś to kupi

potrafisz zarejestrować domenę -brawo,
potrafisz zrobić stronę tytułową - super
ale kompletnie brak pomysłu na jakikolwiek sensowny z tego wniosek


i ten tekst "Największe forum o ekonomii, inwestowaniu, Litecoin i innych kryptowalutach w Polsce " - no proszę cie :) :)
10 postów i już się chwalisz że jesteś "największe" :D

z grubej rury zacząć to podstawa , trzeba było od razu największe na ziemi, po co się ograniczać :D

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 162
Rejestracja: 8 maja 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: PalmerEldritch » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 16:50

@Karol1666,

Ale po co ta spina? ;)

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: karol1666 » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 16:52

PalmerEldritch pisze:@Karol1666,

Ale po co ta spina? ;)
a nie przepraszam pomyliło mi się miałem napisać

prezes - super ! brawo byle tak dalej :) bardzo dobry pomysł

po prostu rozbrajają mnie tylko takie projekty , tak wspaniale przemyślane i zaprojektowane, co będzie następne ?

już nie mogę się doczekać

Rozmowny
Posty: 115
Rejestracja: 5 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: majner » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 16:55

karol1966 czyli pewnei masz też tylko BTC i żadnej innej waluty co by się nie rozdrabniać?:)

i powodzneia by zdobyć domenę litecoin.pl za 10zł - masz słabe pojęcie o rynku domen chyba

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: prezes » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 16:59

Każdy kto stawia forum kopiuje pomysł pierwszego który postawił forum. Forum litecoin jakbyś wszedł i poczytał łączy ludzi związanych z bitcoinem i zwykłych inwestorów, tacy niestety na to forum nie przychodzą.

Pomysł żeby zrobić coś wspólnie z innymi, tzn. zagospodarować główną stronę, jest faktycznie mój i od nikogo go nie skopiowałem. Może okazać się w przyszłości, że będziesz pluł sobie w brodę że sam nie chciałeś nić zrobić dla dobra społeczności bitcoin. Nie patrz co bitcoin zrobi dla Ciebie ale sam zrób coś dla bitcoina (trochę mnie poniosło ;))
karol1666 pisze: wydałeś 10 zł na domeny + serwer jakiś za 50zł + ZERO pomysłu czegoś co by przyciągnęło ludzi, i liczysz na to że zawojujesz świat ?
Za 60 zł to możesz sobie kupić co najwyżej waciki w kiosku ruchu ;)
karol1666 pisze: z grubej rury zacząć to podstawa , trzeba było od razu największe na ziemi, po co się ograniczać :D
Znajdź większe forum które łączy zwykłych inwestorów z fanami bitcoina ;)
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: karol1666 » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 16:59

majner pisze:karol1966 czyli pewnei masz też tylko BTC i żadnej innej waluty co by się nie rozdrabniać?:)

i powodzneia by zdobyć domenę litecoin.pl za 10zł - masz słabe pojęcie o rynku domen chyba
szczerze mówiąc to nawet za 1 zł bym jej nie chciał, bez dobrego pomysłu domena jest g. warta

a jak pomysł jest dobry, to ruszy też na domenie litecoin-talk.pl i milionie innych podobnych

tak jak napisałem powyżej, zawsze mnie tylko rozbawiają "biznesy" które zaczynają się i kończą przeważnie na zarejestrowaniu domeny i wstawieniu strony tytułowej (bez pomysłu żadnego dalszego co dalej... )

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 162
Rejestracja: 8 maja 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: PalmerEldritch » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 17:00

a nie przepraszam pomyliło mi się miałem napisać

prezes - super ! brawo byle tak dalej :) bardzo dobry pomysł
Nie chodzi mi o to że masz zostać fanem nowego forum, po prostu nie widzę powodu, by się wkurzać i atakować prezesa. Peace.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: karol1666 » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 17:03

prezes pisze:

Znajdź większe forum które łączy zwykłych inwestorów z fanami bitcoina ;)
no właśnie o to mi chodzi
domena litecoin.pl , piszesz ze o bitcoinie i inwestowaniu ? jakich inwestorów ?

to już forum.bitcoin.pl łączy więcej "inwestorów" z fanami bitcoina :P

no dobra się nie będę znęcał :) jest super , jest super :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: prezes » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 17:05

Ale ja się nie gniewam, edukacja w szkole ostatnio stoi na słabym poziomie, niestety ;)

Żeby uspokoić wszystkich przestraszonych, to nie zamierzam podkradać użytkowników z tego forum, gdybym tak chciał zrobić to nie otwierałbym forum w sezonie ogórkowym.
Nastawiam się na nowych użytkowników, którzy przyjdą wraz z kolejną bańką i tych którzy chcą zainwestować pieniądze nie nabijając kabzy pośrednikom.
Czyli wszystkich tych którzy chcieli by zainwestować a nie wiedzą w co i robią głupie błędy. Cała masa moich znajomych polokowała pieniądze w dziwne inwestycje, które zamiast przynosić zyski jak mówił agent o zgrozo przynoszą straty.

Mam tylko prośbę o wsparcie techniczne odnośnie bitcoina i kryptowalut, bo o ile teraz faktycznie mało się dzieje to jednak nadejdą takie czasy, że ostatni niewierni zostaną nawróceni :)
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: prezes » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 19:43

Na forum.litecoin.pl została wgrana nowa skórka, bardziej nowoczesna i dopasowana kolorystycznie do litecoina
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Wróć do „LiteCoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości