BTCChina wprowadziło LTC :)!

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 311
Rejestracja: 13 lutego 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTCChina wprowadziło LTC :)!

Postautor: barton » środa, 5 marca 2014, 09:18

ASIC do sha256 zabił wszystkie alternatywne waluty. Tu może się to powtórzyć. Nie będzie się opłacało kopać nowych walut

Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 11 sierpnia 2013
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTCChina wprowadziło LTC :)!

Postautor: MIRQ3 » środa, 5 marca 2014, 11:27

@barton
BTC był pierwszy, to była zupełnie nowatorska sprawa.
Jeśli wyjdzie ASIC do Skryptu, to moim zdaniem, nie zmieni się nic. Dalej wszyscy będą się przełączać pomiędzy gównomonetami, a LTC nic nie zyska. Osobiście nie wierzę, że toto dobije nawet do 30$ / sztuka. Jego czas był... i minął.

Dyskutant
Posty: 158
Rejestracja: 20 sierpnia 2012
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTCChina wprowadziło LTC :)!

Postautor: vegas » środa, 5 marca 2014, 12:37

ja na przykład w boga za bardzo nie wierze :) a to że LTC dojdzie do marnych 30usd to akurat jestem spokojny

Orator
Posty: 814
Rejestracja: 2 września 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BTCChina wprowadziło LTC :)!

Postautor: sxzp » czwartek, 6 marca 2014, 10:01

ekonokomik pisze:Bemx2k - co mają ASIC do ceny?
Ja nawet nie mam pojęcia jak się kopie LTC i czym. Przypominam, że czy się kopie PS 486SX czy komputerem kwantowym, to dziennie wykopuje się tyle samo LTC.
Więc jak mnie, jako spekulanta ma zmiana technologii kopania skłonić do zakupu LTC? (a tylko to spowoduje wzrost ceny).
nie do końca tak jest. Przypuśćmy, że wchodzą asic trudność rośnie. Miałeś sprzęt 10 mhs i kopał Ci 3 monety dziennie trudność zaczęła szybować, kopiesz 2,5 potem 2 monety dziennie. I zwyczajnie jak 3 monety sprzedawałeś po np. 50 zł to jak będziesz miał dwie i chciał utrzymać ten sam poziom to sprzedasz 2 po 75. Asici będą w rękach maksymalnie 2-3 firm. Będą rzeźbić mnóstwo monet i wiele chomikować, jaki efekt to da zmniejszoną podaż, a co z tym się wiąże - wzrost cen.

Wróć do „LiteCoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości