Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14397
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 19:44

NIC NIE WIDAĆ!!!!!1111one
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: prezes » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 19:51

Możesz zrobić jakiś zrzut ekranu, jak to nic nie widać? U mnie jest wszystko OK.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3621
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: hanti » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 20:16

ja bym polecal zrobic jakby kopie tego forum tylko wlasnie z kolorkami litecoina ale dzialy itd podobne oprocz oczywiscie tych zwiaznych z bitcoinem. I tez zrobic dzial tam bitcoin ktore linkuje do tego forum jak i tutaj zrobic dzial litecoin i linkowac do tamtego forum :P Czyli taka bliska wspolpraca.
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 699
Rejestracja: 26 czerwca 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.

Postautor: lucky777 » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 21:53

Integracja z taptalkiem by sie przydala. Obecnie ciezko to przegladac na smartfonie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: prezes » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 23:06

@hanti na początku był taki plan ale z przyczyn niezależnych ode mnie nie wypalił, więc powstał kolejny pomysł, który teraz jest realizowany ale nie sądzę żeby to była ostateczna forma gdyż lubię ciągle coś ulepszać, co nie oznacza że nie zatacza sie koła i nie wraca do pierwotnej wersji

@lucky777 jak przegladam to forum i forum litecoin na moim smartfonie i jest Ok ale nie wiem jak jest na taptalk, wiec mysle ze jest to do zrobienia

Wrzuciliśmy kolejną nową skórkę, druga to był mały falstart ;)

Jakby ktoś miał problem z linkami aktywacyjnymi to proszę pisać, nie wydaje mi się żeby maile mialy niedochodzic ale jakby ktos sie pomylil w adresie, czy cos to mozna zresetować link ;)

Ja zasadniczo mam całą masę róznych ciekawych pomysłów ale wczesniej z racji pracy nie byłem w stanie ich realizować, dużo rzeczy robię sam jak większość ludzi w tym kraju ale dojrzałem juz do tego, że samemu to się niczego dużego nie zbuduje, stąd pomysł żeby podzielić się projektem z innymi.

Jak jest duży tort to kawałkiem najemy się bardziej, niż całym malutkim torcikiem.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: prezes » wtorek, 5 sierpnia 2014, 09:22

Jakby ktoś miałby problem z zarejestrowaniem na nowym forum, np. nie przyszedłby mail aktywacyjny to poszukajcie w zakładce inne, po prawej na samym końcu.

Teraz większość poczt robi dodatkowe zakładki.
Pod spodem przykład o2:
przyklad_zo2.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: prezes » wtorek, 5 sierpnia 2014, 11:05

Pomożecie wykopać?
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: prezes » wtorek, 5 sierpnia 2014, 12:45

Podstrona "Analiza techniczna LTC" (analizy.litecoin.pl) jest już zajęta pozostały jeszcze:

sklep.litecoin.pl
koparki.litecoin.pl
blog.litecoin.pl
facebook.litecoin.pl
giełda.litecoin.pl
kantor.litecoin.pl
aktualności.litecoin.pl
doładowania.litecoin.pl

Grafika na stronie litecoin.pl powinna pojawić się za około miesiąc czasu ;)
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: SkyValley » wtorek, 5 sierpnia 2014, 21:52

prezes pisze:edukacja w szkole ostatnio stoi na słabym poziomie, niestety ;)
Śmieszne. To jest Twój komentarz ad personam w sumie z d**y na ostrą lecz uzasadnioną przez kolegę krytykę tego przedsięwzięcia.

Powodzenia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: prezes » środa, 6 sierpnia 2014, 07:12

To był mój komentarz głównie do tego tekstu:

"wydałeś 10 zł na domeny + serwer jakiś za 50zł + ZERO pomysłu czegoś co by przyciągnęło ludzi, i liczysz na to że zawojujesz świat ?"

Czy z d... nie wydaje mi się. Niestety mam takie doświadczenie osobiste, że w szkole nie uczą tego co trzeba, tzn. jest zasada trzech z (Z... Z... Z...) ale szkoła kompletnie nie przygotowuje do życia w społeczeństwie a do pracy to już w ogóle.

@SkyValley uzasadniona krytyka to by była gdyby kolega @karol1666 przynajmniej raz użył słowa "ponieważ".

Tak to można zjechać każdy projekt, tylko że to już nie jest "uzasadniona krytyka" tylko zwykłe hejterstwo.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: SkyValley » środa, 6 sierpnia 2014, 13:57

Rozumiem, ale trudno uniknąć wrażenia copy-paste obecnego forum i trudno będzie o jakieś innowacje, które by uzasadniały istnienie nowego forum, domena jest fajna, LTC jest już tu intensywnie dyskutowane, w crypto na polskim necie udziela się grupa ludzi, która nawet na jedno forum nie jest zbyt duża. Owszem, jeśli LTC będzie miało nowa bańkę i nowych inwestorów, może będzie na forum litecoin jakieś ożywienie. Większość osób zarejestrowanych to pewnie osoby z forum bitcoin.pl. Nawet jeśli dużo osób będzie zarejestrowanych i będzie chciało coś pisać, to będzie dylemat "pisać na forum bitcoin czy na forum litecoin?"; będą wybierać jakieś albo, co zabawne, kopiować to samo co napisali na drugie forum.

Owszem, miejsce na inną stronę, forum, jest, ale w obecnych warunkach, wydaje mi się, że zupełnie niepotrzebne. Chyba, że będzie oferowało coś zupełnie nowego, a o to dosyć trudno, forum bitcoin.pl ma dość rozległą tematykę.
Idąc tym tokiem rozumowania, to teraz ktoś mógłby zrobić forum o altach i było to spoko, tymczasem byłoby niepotrzebnych ruchem, próbującym rozbić ludzi na więcej niż jedno forum, mimo że jedno forum zupełnie wystarcza zarówno na liczbę aktywnych osób, jak i na szeroką tematykę moim zdaniem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: Rumcajs » środa, 6 sierpnia 2014, 16:08

Nie chcialem tego pisać co napisał SkyValley ale mialem ochote jak tylko temat sie pojawil. Po prostu nie chcialem byc nieuprzejmy i krytykować czyjąś pracę i włożony wysiłek.
Mialem dokladnie te same przemyslenia co Sky napisał, nawet na to forum jak siedze caly dzien to zadko ktos cos napisze ze az czekam z niecierpliwoscia (moze w czesci o btc pisza wiecej niz tu).
Nie widze sensu tworzyc osobnego forum o tylko samym LTC gdy istnieje już to a wcale duzo ludzi tu niema nawet mało bym powiedział.
I tak wiadomo że LTC wzrośnie jak BTC wzrośnie więc po co zeby o tym rozmawiac zakładać osobne forum tym bardziej że tu jest sporo działów o samym LTC.

Na pewno nie zamierzam krytykowac apsektów technicznych czy jest na serwerze za 50 zł i domenie za 10 bo to jest niewazne nawet nie wiem jak wygląda bo nie patrzyłem, chodzby było super fajnie i na domenie za 10 000 zł (żart) to nie widze sensu istnienia osobnego forum bo nie ma az tylu uzytkownikow cryptowalut a zwlaszcza samego LTC w oderwaniu od innych. To jest dzielenie społecznosci na jakieś mniejsze grupki. Bedzie jak Sky napisał ktos cos napisze tu a jak bedzie zalogowany tam to bedzie robil kopiuj wklej swojego posta, bezsensu.

Bez obrazy nie planowalem tego pisac ale jak juz zostało to powiedziane na rozne sposoby i miłe i niemiłe :P to moge jednak stwierdzić to co napisałem skoro inni też to zauważyli.
Nie wiem co probujesz osiągnąc zakładajac osobne forum o LTC (i inwestowaniu w inne crypto, ale wszystko jest tez tutaj), zarobic kase, czy dla hobby czy z jakis innych nieznanych nam celów ale to nie ma sensu bo cryptowaluty sa za mało znane i nie zdobędziesz wielu forumowiczów na wyseparowanym tylko dla LTC forum. Chociaz piszesz tez o inwestowaniu w inne cryptowaluty to co bedzie o LTC + inne crypto? Dolozysz do tego jeszcze statek matke BTC i bedzie to klon tego forum i rozdrabnianie polskiej spolecznosci na kawałki. A rozdrabnianie małej grupy ludzi na jeszcze mniejsze mi sie nie podoba. Lepiej miec jedno forum a dobre i o wszyskich cryptowalutach na całą polskę niż 10 małych i słabych ktore konkurują ze sobą.
Ostatnio zmieniony środa, 6 sierpnia 2014, 16:22 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: hugo » środa, 6 sierpnia 2014, 16:08

Od roku obserwuje co się dzieje w świecie bitcoina a szczególnie litecoina bo z racji moich inwestycji on bardziej mnie interesuje. Nie angażuje się i nie udzielam w waszej społeczności ale ten temat podniósł mi ciśnienie.
Pomysł na stworzenie portalu o litecoinie jak dla mnie bomba, fajnie jakby ktoś w końcu zajął się promocją tej waluty w polsce... no właśnie jakby się zajął i tu moje rozczarowanie. To co jest teraz na litecoin.pl może odstraszyć zamiast przyciągnąć, tam nic przecież nie ma. Zrozumiałbym nawet że to nie jest wersja finalna ale po co to reklamować ? widzę baner na bitcoin.pl, próbę wykopania na wykopie i promocję na tym forum. Ja się pytam po co ? po co tak sobie strzelać w kolano nieumiejętnym marketingiem i zarzynać coś co potencjalnie mogło być ciekawe brakiem oryginalnego pomysłu ?
Druga sprawa forum.litecoin.pl które z litecoinem ma tyle wspólnego co te forum z dogecoinem czyli jeden dział. Trochę to smutne bo zamiast skupić się na litecoinie jak sama domena wskazuje to forum jest o wszystkim i o niczym, nie wnosi nic więcej niż to forum. Sugerowałbym wykupienie domeny coś w stylu inwestcoin.pl czy coininwest.pl itd, było by to wtedy bardziej spójne ale i tak niekoniecznie sensowne bo te forum w takiej postaci nic nowego nie wnosi.
Osobiście nie chcę mi się przelądać następnego forum, wolałbym poczytać sobie jakieś newsy na portalu o litecoinie bo tego akurat nigdzie nie ma.
Konkluzje: Prezes,jeśli masz taką domenę to zajmij się promocją litecoina i zrób porządny portal gdzie ludzie mogą znaleźć informacje o litecoinie, po co tworzysz takie forum (w domenie litecoin.pl) które z litecoinem niewiele ma wspólnego? Jeżeli masz pomysł na biznes w stylu forum o inwestycjach to wykup inną domenę i nie rób kaszany.

Dziękuje za uwagę i od razu zaznaczam że mam szkołę (nie jedną) :o

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: prezes » środa, 6 sierpnia 2014, 19:25

@SkyValley, @Rumcajs, @hugo to są konstruktywne uwagi, jednak się da :)

Po pierwsze uważam, że promocja bitcoina nie wspominając już o innych walutach leży i to nie tylko w Polsce ale na całym świecie. Jest to zrozumiałe bo projekt powstał nie żeby zbić na nim kokosy. Ja to rozumiem i wy też ale przeciętni ludzie NIE. Traktują BTC jak scam, piramidę finansową itp.

Ja jestem pasjonatem a nie marketingowcem ale znam ludzi, którzy się znają na marketingu i nie zawaham się ich użyć ;)
Jak zainteresowałem się bitcoinem to nie było nawet takiej stronki o BTC jak jest teraz litecoin.pl

Bitmar odwalił kawał dobrej roboty, praktycznie za darmo rozbudowując stronkę, utrzymując serwery. Udało mi się podejrzeć jego projekt, który powstaje (nowa odsłona strony) i zapowiada się bardzo ciekawie.

forum.litecoin.pl wydaje się być kopią tego forum ale czego się można spodziewać po tygodniu działania? Czy ktoś z obecnych poza smokiem pamięta jak wyglądało to forum na początku?

Obecnie społeczność bitcoin nie jest jakaś ogromna, sam odczuwam niedosyt wchodząc na forum, że nic się nie dzieje widać to choćby po postach:
https://forum.bitcoin.pl/post189460.html#p189460

Podobna ilość użytkowników jest na pierwszym lepszym forum o lalkach http://www.dollsforum.propl.eu/ (forum wybrane pierwsze lepsze przypadkowo)

Zacząłem reklamę forum.litecoin na tym forum licząc właśnie na taką konstruktywną krytykę jak kolegów wyżej, dzięki.
Część osób odpisała mi na PMkę też im dziękuję. PMkę dostało ok 1 % osób z forum.

Nie zamierzam podkradać użytkowników tego forum do nowego forum. To forum o bitcoinie jest potrzebne, zrzesza oprócz całej masy hejterów grona fachowców, którzy chcą pomóc innym. Przy okazji podziękowania dla r50zyry5 (kiedyś dawno dawno temu jak bitcoiny były jeszcze po ... już nawet nie pamiętam po ile ... pomógł mi odzyskać 200 BTC z portfela)

Dzięki wszystkim tym, którym chciało się wejść na nowe forum i napisać coś ciekawego. Dzięki wam zrodziły się zupełnie nowe pomysły ;)

Może już starczy, bo się rozpisałem :)

Stworzenie strony wymaga czas, forum i społeczności w okół niej jeszcze więcej czasu. Dajcie mi go trochę o zobaczycie, że się nie zawiedziecie.
Za miesiąc powinna być nowa odsłona strony a już dziś zapraszam na analizy Sztef89
http://analizy.litecoin.pl

Podobnie jak my dopiero zaczyna ale konstruktywne opinie są jak najbardziej wskazane :)
(Przy okazji jakby ktoś chciał pomóc przy analizie lub miał ciekawe pomysły to https://forum.bitcoin.pl/member2716.html zaprasza)
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: SkyValley » środa, 6 sierpnia 2014, 20:51

Masz rację, może coś z tego będzie. Ale musi być jakieś novum w st. do obecnego forum. Inaczej nic po prostu nie wniesie.
Jeśli za bardzo się czepiałem to wybacz.

Dział analiz mi się podoba. Sam często produkuję się tu na forum z próbą analizy na tym na czym gram i wiem, że nie jest to łatwe, by była trafna. Fajnie jakby była jakaś ocena trafności autora. W dziale analiz ma być tylko LTC by Sztef, czy też inni autorzy, inne waluty?

Mam od dawna pomysł stworzenia jakiegoś "tutorialu" do grania na altach, tzn. może nie przewodnik bo jest niemożliwy, ale próba objaśnienia wielu nowym taktyki gry/źródeł informacji/podstaw analizy/pojęć/na co zwracać uwagę zawsze itd. itd. Wszystko na zasadzie bardziej dzielenia się krótkim ale jednak jakimś własnym doświadczeniem, a nie przepisania jakichś pojęć czy podania linków. Całość mogłaby wielu osobom się przydać. Ale nie wiem, czy jest sens, sam się uczę wciąż grania no i nie wiem, czy moje spostrzeżenia i rady byłyby aż tak pomocne. No i wymaga to czasu sporego, to nie pół godzinki na napisanie długiego posta hehe, ale coś więcej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: prezes » środa, 6 sierpnia 2014, 21:10

SkyValley pisze: W dziale analiz ma być tylko LTC by Sztef, czy też inni autorzy, inne waluty?
@SkyValley cały pomysł na stronę jest taki że portal ma być stworzony przez ludzi dla ludzi, na razie są analizy by Sztef o LTC ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby były też analizy wszelkich kryptowalut by SkyValley lub BTC by ekonokomik.

Do wyboru do koloru. Na tym etapie tworzenia projektu wszystko jest możliwe nawet wywrócenie całego forum do góry nogami lub zrobienie forum tylko o LTC.

Jak są chętni możemy zrobić na głównej zakładkę analizy techniczne, która po naciśnięciu rozwinie się w: analiza LTC, analiza BTC, analiza innych kryptowalut, może być też analiza WIG20 czy kursu złota.

Chodzi o to że na obecnym etapie projektu dostęp do strony ma społeczność BTC i moi znajomi a dopiero we wrześniu planujemy wypłynąć na szerokie wody internetu ;)
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Orator
Posty: 815
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: kingscrown » środa, 6 sierpnia 2014, 22:14

Chłopaki ale ta rozmowa jest bez sensu.
Istnieje Btctalk, Ltctalk.. Cryptocointalk i jeszcze kilka innych forów i jakoś nikt nie płacze z userzy się dzielą. Są jeszcze dodatkowe fora jak np hashtrader od Gaw oraz kilka "na zaproszenie". I zaskocze was.. popularny jest jeszcze reddit gdzie de facto postuje się też to samo!

Idąc za Waszą logiką powinien być jeden tym hamburger [mc donalds], 1 soda [coca-cola], 1 komputer [PC?] itp.. A sami wiecie, że świat jest minimum dualistyczny.

Ja o BTC będę pisał tutaj głównie, a o LTC.. tam! Chyba, że któreś umrze to się przerzucę na drugie.

I nie uważam, żeby jedno forum rozmywało drugie. Przypomnę też, że Hero/Vip/Donate userzy BTCtalk bardzo chcieli zbanować całe forum altów i prawie ledwo tam przetrwało także wyluzujcie, a jak wam starcza jedno źrodło wiedzy to nie musicie atakować innych [jak macie FB to się możecie dowiedzieć, że tam też są liczne grupy BTC i LTC - osobno!].

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: prezes » środa, 6 sierpnia 2014, 22:17

@kingscrown a gdzie będziesz pisał o altach? ;)

A tak na serio @kingscrown ma trochę racji, każdy ma jakieś swoje ulubione forum, moim ulubionym jest forum.bitcoin.pl to nowe to na razie projekt, zobaczymy co sie wykluje chociaż jestem dobrej myśli bo jak coś robię to wkładam w to całe serce.

Na tym forum się tylu rzeczy nauczyłem, że zabrakłoby mi miejsca w poście żeby wszystko napisać.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: Rumcajs » środa, 6 sierpnia 2014, 22:44

@Kingscrown
Twoje porownanie do Coli, hamburgera i PC mnie nie przekonuje, bo to jakbyś powiedział że przecież ile jest na mieście salonów fryzjerskich i że jakos może być ich tak wiele itd.
Błąd w Twoim rozumowaniu polega na tym że do Fryzjera każdy musi iśc a z cryptowalut jaki ułamek procenta społeczeństwa korzysta lub w ogole wie o ich istnieniu? i podziel tą nieliczną grupe na osobne fora jeszcze.
Ja rozumiem że istnieje FaceBook, ktos pisze tu bo polskie forum, ktoś pisze na bitcointalku bo tam wielka spolecznosc i kazdy alt ma swoj temat i mozna sie dowiedziec praktycznie wszystkiegop co sie chce i że to są różne media że tak je nazwe bardzo ogolnie, mozna je łączyć lub korzystać z 1-2, Ale robienie kolejnego forum polskiego i to gdzie z nazwy wynika ze glownie bedzie o LTC to duplikowanie tego forum. Zajrzałem żeby nie bylo że pisze a nie widziałem, jest o LTC + roznych dodatkowych rzeczach jak alty , inwestycje itp. Brakuje tylko watku o BTC a byloby prawie to samo co to forum (ale zapewne gdzies taki temat/dzial jest ogladałem je bardzo krotko i pewnie nie zauważyłem).
Powiedziałbym że takie forum miałoby sens GDYBY było w języku angielskim i automatycznie kierowane byłoby do uzytkowników z całego świata, wiem jest bitcointalk wiec wtedy ktoś by powiedział że to wtedy byłoby to samo co bitcoin talk prawie, ale jednak cały świat ma więcej userów niż nasz kraj żeby dodawać kolejne forum polskie. Z drugiej strony nie kazdy polak zna angielski na tyle zeby rozmawiac w tym jezyku wiec automatycznie wiele osob by odpadlo nawet interesujacych sie crypto, chociaz crypto interesuja sie ludzie mlodzi znający w miare angielski bo starzy nie nadazaja za technologią, nie obrazajac wyjątkow oczywiście.
Wyglądem mi sie podobało ale co z tego kto ma czas byc zarejestrowanym na kilku forach o tym samym i śledzić je wszystkie. Chociaz dział o pomyśle na biznes i inwestycjach zwrocil moją uwagę jednak to w sumie forum o cryptowalutach więc nie wiem czy w tych dzialach będą rozmowy na tematy poza-cryptowalutowe biznesowe bez udzialu crypto. Moznaby isc w tym kierunku jesli chcesz rozwijac to forum możnaby rozbudować te działy o biznesie, inwestycjach , wtedy moze by miało coś interesujacego i innego od forów stricte o cryptowalutach.

Pozdrawiam. Rumcajs.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Nowa oficjalna strona litecoin.pl i forum.litecoin.pl

Postautor: prezes » środa, 6 sierpnia 2014, 22:52

Rumcajs pisze: Chociaz dział o pomyśle na biznes i inwestycjach zwrocil moją uwagę jednak to w sumie forum o cryptowalutach więc nie wiem czy w tych dzialach będą rozmowy na tematy poza-cryptowalutowe biznesowe bez udzialu crypto. Moznaby isc w tym kierunku jesli chcesz rozwijac to forum możnaby rozbudować te działy o biznesie, inwestycjach , wtedy moze by miało coś interesujacego i innego od forów stricte o cryptowalutach.
Pozdrawiam. Rumcajs.
Taki jest właśnie pomysł.

Teraz jestem na etapie szukania specjalistów od inwestycji, ekonomii itp.
Chcę żeby pisali tam ludzie, którzy faktycznie mają pojęcie w tym temacie, spore doświadczenie i chcą się tym podzielić. A nowi użytkownicy/inwestorzy nie musieli przeszukiwać całego internetu w co zainwestować a czego omijać jak ognia, tylko żeby mieli wszystko na talerzu. Już moja w tym głowa, żeby było to tak poukładane, żeby łatwo można było wszystko znaleźć.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Wróć do „LiteCoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości