Brak widocznych środków na Ledger live

Początkujący
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Tom43 » niedziela, 27 marca 2022, 20:29

W 2019r. przelałem na wallet na Ledgerze 0,5 LTC (na adres "A"). Ostatnio chciałem dorzucić na tamten wallet 1 LTC. Na Ledger Live wszedłem w ten wallet z tym 0,5 LTC i dałem "receive", ale pojawił mi się adres "B". Uznałem, że w międzyczasie był jakiś update i przelałem 1 LTC na adres "B". Natomiast w Ledger Live widzę tylko 0,5 LTC, które było przelewane na adres "A", pomimo że jak wchodzę w to konto, to mi pokazuje, że ma adres "B".
Jak zrobić, żebym mógł dysponować całym 1,5 LTC? Chciałem mieć to na jednym wallecie.

Adres "A" - MAzZvbcrYbf5xMBETTWeZpBHpWwXxv2UDT
Adres "B" - MEYxhufdSfsSZqZgLy47J2kjX8g1kcoZz6

Weteran
Reputacja: 394
Reputacja postu: 
0
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Postautor: adamu79 » środa, 30 marca 2022, 10:26

Tom43 pisze: niedziela, 27 marca 2022, 20:29Jak zrobić, żebym mógł dysponować całym 1,5 LTC? Chciałem mieć to na jednym wallecie.
najprościej przelać z jednego konta na drugie ;) próbowałeś?
Ew. wrzuć screena jak to wyświetla się na ekranie - chodzi o to czy jest to subkonto b w koncie a czy osobne konta. Jeśli osobne to nic prostszego niż przelać.
Ja na legder mam dwa konta LTC z 2017 roku i żadnych tego typu kwiatków jakie opisujesz.

Weteran
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0

Postautor: miso20 » środa, 30 marca 2022, 14:37

@Tom43 ledger działa tak, że po każdej transakcji jaką otrzymasz generuje ci sie nowy adres depozytowy. Możesz ewentualnie wszystko wysłać na nowy adres i go zapisać gdzieś. Wtedy będziesz mógł podawać do wpłat ten adres i wszystko będzie lądować na jednym.

Początkujący
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0

Postautor: Tom43 » piątek, 8 kwietnia 2022, 22:00

adamu79 pisze: środa, 30 marca 2022, 10:26 najprościej przelać z jednego konta na drugie ;) próbowałeś?
Ew. wrzuć screena jak to wyświetla się na ekranie - chodzi o to czy jest to subkonto b w koncie a czy osobne konta. Jeśli osobne to nic prostszego niż przelać.
Ja na legder mam dwa konta LTC z 2017 roku i żadnych tego typu kwiatków jakie opisujesz.
Problem w tym, że tak, jakby nie mam dostępu do tego drugiego portfela (adresu "B")...

Tak wygląda to w Ledger Live - na wallecie wyświetla mi 0,5 LTC, które było tam wrzucone w 2019r. i nim mogę dysponować.
Obrazek

Jak wchodzę w tamtą transakcję to widać, że była robiona na adres "A":
Obrazek

Natomiast po kliknięciu receive dla tego konta pojawia mi się adres "B" i na niego przelałem 1 LTC:
Obrazek

W block explorerze widzę, że na tym adresie "B" jest ten 1 LTC, ale nie widzę go w Ledger Live i nie mogę nim dysponować...

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 465
Reputacja postu: 
0
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

Postautor: powered » piątek, 8 kwietnia 2022, 22:45

Tom43 pisze: piątek, 8 kwietnia 2022, 22:00Natomiast po kliknięciu receive dla tego konta pojawia mi się adres "B" i na niego przelałem 1 LTC:
Nie powinien drugi raz pokazać ten sam adres.
Zainstaluj ledger live na innym komputerze. Jak masz wolny dysk, to postaw nowy system i na nim zainstaluj.
Odtwórz z seeda portfel na innym oprogramowaniu portfela.

Wróć do „LiteCoin”