qertoip

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

qertoip

Postautor: qertoip » czwartek, 14 marca 2013, 17:02

19 luty - wprowadziłem bitcoina na główną wykopu korzystając z okazji, że wartość przekroczyła miliard złotych. Artykuł na ten temat miałem przygotowany już kilka dni wcześniej - czekał tylko na ten moment :-)

27 luty - sprzedałem swój software za bitcoiny znanemu członkowi polskiej sceny bitcoin

2 marca - lightning talk o bitcoinie dla 200+ programistów na konferencji http://wrocloverb.com/ poświęconej językowi Ruby i dalsza ewangelizacja w kuluarach

13 marca - przetłumaczyłem na polski płatności w BitPay'u (commit), dzięki temu polscy sprzedawcy mogą prezentować koszyk, fakturę, rachunek, komunikaty itd po polsku. BitPay już to wdrożył, wystarczy dopisać &lang=pl do URL-a, przykład faktury. Wkrótce pojawi się też w oficjalnym menu wyboru lokalizacji.
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: qertoip

Postautor: qertoip » wtorek, 26 marca 2013, 11:19

16 marca - uruchomiłem bitfon.pl - usługę natychmiastowego doładowania telefonu bitcoinami; jest to pierwszy tego typu sklep w Polsce i chyba pierwszy na świecie! (bo http://bitcoinwireless.com/ jest wciąż nieaktywny)

~21 marca - drobne prace redakcyjne na bitcoin.pl - gardening linków i nowy artykuł

PS wpisujcie swoje, bo trochę głupio mi tu samemu ;-) choćby były to kompletne drobiazgi jak upvote na wykopie, reddicie czy hacker news - wszystko się liczy, ziarno do ziarna :-)
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: qertoip

Postautor: l3sny » wtorek, 26 marca 2013, 11:24

ogladałem Twój bitfon. gdyby tak ta usługa była dostepna np. w irlandii...

ja jedynie prowadze kuluarowe ewangelizacje ludzi wokół mnie w firmie.
Ostatnio zmieniony wtorek, 26 marca 2013, 12:52 przez l3sny, łącznie zmieniany 1 raz.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: qertoip

Postautor: Bit-els » wtorek, 26 marca 2013, 11:32

Dwa art.na bitcoin.pl
Kilka maili do Fundacji i partii- FOR, PAH, Panoptykon, Korwin-Mikke,
Kocie Hospicjum, Fundacja Zmieńmy Los (koty, psy).
Na razie tylko Kocie Hospicjum wstępnie się zainteresowało. Ale do dziś bez większego odzewu.
Wczoraj na prośbę mego kolegi dziennikarza z pewnego ośrodka regionalnego TVP napisałem parę słów o bitach. Na razie też cisza.

Początkujący
Posty: 478
Rejestracja: 13 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: qertoip

Postautor: vestas » sobota, 4 maja 2013, 14:39

@Bit-els
tu chyba chodzi o to, żeby każdy miał własny Temat
w którym każdy będzie pisał co zrobił...
a nie wszyscy w 1 temacie ;)
"(I’ve been working on bitcoin’s design) since 2007. At some point I became convinced there was a way to do this without any trust required at all and couldn’t resist to keep thinking about it." - Satoshi Nakamoto

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: qertoip

Postautor: Bit-els » sobota, 4 maja 2013, 15:06

Możliwe, ale i tak mi się nie chce pisać:)

Wróć do „Twój wkład w rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości