Kup i sprzedaj Bitcoin z Unlimited!

Regulamin forum
1. Dział niedostępny dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Wymiany można dokonać na giełdach lub kantorach
2. Ogłoszenia oferujące zakup BTC przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 13
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Kup i sprzedaj Bitcoin z Unlimited!

Postautor: Kookos951 » niedziela, 24 listopada 2019, 17:39

Kup/sprzedaj BTC siedząc w domu!

Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę dotpay.pl, gdzie będziesz mógł zapłacić za zakupione bitcoiny, bądź zostanie wyświetlony adres portfela bitcoin na który przelejesz ilość jaką chcesz sprzedać.

Obowiązuje regulamin, na który zgadzasz się wypełniając formularz. Regulamin należy przeczytać ze zrozumieniem przed przystąpieniem do transakcji kupna/sprzedaży.

Pamiętaj, iż handel kryptowalutami obarczony jest dużym ryzykiem. Nie ponosimy odpowiedzialności za twoje decyzje tradingowe.

www.unlimitedminer.com/pl/kantor/

Gorąco zapraszamy!

Zespół UNLIMITED.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kup i sprzedaj Bitcoin z Unlimited!

Postautor: devega » niedziela, 24 listopada 2019, 23:21

Sporo jesteście kantorem online i klienci mają deponować u Was środki, warto abyście napisali więcej o Waszej firmie. Najlepiej wg pytań, na które odpowiadały giełdy i kantory po upadku bitmarket:
https://bithub.pl/wiadomosci/podajemy-o ... yptowalut/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kup i sprzedaj Bitcoin z Unlimited!

Postautor: hassejo » poniedziałek, 25 listopada 2019, 18:45

dyskwalifikacja
Transakcja wypłaty środków dla klienta będzie mieć miejsce do 3 godzin (do 24 godzin w weekendy) po zaksięgowaniu wpłaty od klienta.
W przypadku gdy kurs bitcoin zmieni się w tym czasie drastycznie obsługa zastrzega sobie prawo do przeliczenia kwoty do wypłaty jeszcze raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 13
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Kup i sprzedaj Bitcoin z Unlimited!

Postautor: Kookos951 » poniedziałek, 25 listopada 2019, 19:13

Dzień dobry,

Chętnie udzielimy informacji, które są w ramach prowadzenia naszej działalności wymagane przez użytkowników, natomiast część z nich jest poufna.

Prosiłbym również o informację, dlaczego "dyskwalifikacja"?

Pozdrawiam.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kup i sprzedaj Bitcoin z Unlimited!

Postautor: stokarz » wtorek, 26 listopada 2019, 18:59

Dobrą praktyką kantorów kryptowalut w Polsce jest zawieranie prowizji branej przez kantor w kursie wyświetlanym na stronie. Nie każdy czyta drobnym druczkiem, a przecież chodzi o to, żeby klientów do siebie przyciągać, a nie odtrącać, bo czegoś nie zauważą ;)

Obrazek

Dla porównania, praktyki innych kantorów krypto:
Obrazek

Obrazek

Przyznacie, że od strony klienta jest to bardziej intuicyjne?

Dodano po 2 minutach 23 sekundach:
Kookos951 pisze: poniedziałek, 25 listopada 2019, 19:13Prosiłbym również o informację, dlaczego "dyskwalifikacja"?

Pozdrawiam.
Z uwagi na to, że wypłata BTC powinna być natychmiastowa, w postaci nowo-wygenerowanego adresu z BTC. Do 24h oczekiwania w weekendy? Czyżbym zamiast na forum kryptowalut, trafił do banku?
W przypadku gdy kurs bitcoin zmieni się w tym czasie drastycznie obsługa zastrzega sobie prawo do przeliczenia kwoty do wypłaty jeszcze raz.


To również dyskwalifikuje (z mojego punktu widzenia) kantor. Jeżeli już, z bliżej nieznanego powodu, każecie klientowi czekać na wypłatę BTC, róbcie to przynajmniej po wcześniej zatwierdzonym kursie. To kantor bierze na siebie ryzyko jeśli wprowadza, odbiegające od standardu, praktyki biznesowe (w postaci trzygodzinnego czasu oczekiwania).

Załóżmy, że kupuję BTC w kantorze po aktualnym kursie. Czekam 3h i chwilę przed kurs rośnie o 15%. Następuje rewaluacja i otrzymuję 15% mniej BTC. A tu puff, ruch w górę okazał się jedynie chwilową pompeczką i zanim na dobre otrzymam BTC, znów mam ich mniej. Nieciekawie prawda?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kup i sprzedaj Bitcoin z Unlimited!

Postautor: hassejo » wtorek, 26 listopada 2019, 22:16

stokarz pisze: wtorek, 26 listopada 2019, 18:59Kookos951 pisze: ↑ poniedziałek, 25 listopada 2019, 19:13
Prosiłbym również o informację, dlaczego "dyskwalifikacja"?

Pozdrawiam.
Z uwagi na to, że wypłata BTC powinna być natychmiastowa, w postaci nowo-wygenerowanego adresu z BTC. Do 24h oczekiwania w weekendy? Czyżbym zamiast na forum kryptowalut, trafił do banku?
W przypadku gdy kurs bitcoin zmieni się w tym czasie drastycznie obsługa zastrzega sobie prawo do przeliczenia kwoty do wypłaty jeszcze raz.


To również dyskwalifikuje (z mojego punktu widzenia) kantor. Jeżeli już, z bliżej nieznanego powodu, każecie klientowi czekać na wypłatę BTC, róbcie to przynajmniej po wcześniej zatwierdzonym kursie. To kantor bierze na siebie ryzyko jeśli wprowadza, odbiegające od standardu, praktyki biznesowe (w postaci trzygodzinnego czasu oczekiwania).

Załóżmy, że kupuję BTC w kantorze po aktualnym kursie. Czekam 3h i chwilę przed kurs rośnie o 15%. Następuje rewaluacja i otrzymuję 15% mniej BTC. A tu puff, ruch w górę okazał się jedynie chwilową pompeczką i zanim na dobre otrzymam BTC, znów mam ich mniej. Nieciekawie prawda?
Tak właśnie miała wyglądać moja odpowiedź.
Teraz dodam od siebie, dlaczego dyskwalifikacja.

Powiem szczerze, też myślałem kiedyś nad uruchomieniem kantoru.
Ale takiego z rozliczeniami live. Sprzedajesz/kupujesz - natychmiastowo.
Kurs gorszy niż na giełdzie ale anonimowo. Rozumiem, szanuję, taka geneza kantorów.

U was ze względu na brak automatyki działa to.. chujowo. Dlaczego? Już tłumaczę.

1. Klient wpłaca wam PLN na konto bankowe (szybkie przelewy omijają czas księgowania)
2. [OPERACJA MANUALNA] Jak już ktoś manualnie sprawdzi czy hajs się na koncie zgadza, to mając jakieś tam zaplecze finansowe na którejś z giełd kupujecie lub przelewacie ze swojego portfela daną ilość BTC która należy się klientowi, odliczając Waszą marżę która de facto jest podwójna.
"Prowizja każdej transakcji jest stała i wynosi 5%."
2.1 Jeśli nie macie podwójnej marży, podajcie mi źródło aktualnej ceny (czyli z jakiej giełdy bierzecie kurs)
3. Po 3h lub 24h w weekendy (SIC!) klient otrzymuje swoje BTC na konto.
Jak już stokarz napisał, taki czas oczekiwania przy tak niestabilnym coinie jak BTC rodzi ogrom wątpliwości. nevermind.

Gdyby to było zautomatyzowane (a można, uwierzcie mi) to miałoby to jeszcze sens.
W powyższym przypadku jednak sensu nie ma.

Dodatkowo brak jakichkolwiek danych firmy, to dla mnie już teraz całkowita dyskwalifikacja.
Regulamin jest napisany tak, jakby to były zasady zachowania w piątej klasie podstawówki.
Zero informacji o firmie, zwrotach, itp itd..
Mam powierzyć swoje środki firmie krzak ? Nawet nie wiem czy to krzak sp. zoo, czy może JDG Damian Żukiewicz :)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kup i sprzedaj Bitcoin z Unlimited!

Postautor: stokarz » wtorek, 26 listopada 2019, 22:25

hassejo pisze: wtorek, 26 listopada 2019, 22:16Jeśli nie macie podwójnej marży, podajcie mi źródło aktualnej ceny (czyli z jakiej giełdy bierzecie kurs)
Biorą z Coinquisty. Tylko tam wolumen jest .... zerowy.
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kup i sprzedaj Bitcoin z Unlimited!

Postautor: hassejo » wtorek, 26 listopada 2019, 22:34

@stokarz no to fest :mrgreen:

Wróć do „Wymiana walut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość