Skup BTC, ETH, LTC, LISK za gotówke, Warszawa

Regulamin forum
1. Dział niedostępny dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Wymiany można dokonać na giełdach lub kantorach
2. Ogłoszenia oferujące zakup BTC przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2 kwietnia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Skup BTC, ETH, LTC, LISK za gotówke, Warszawa

Postautor: serdelek » poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 23:33

Cześć!

nieaktualne !
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 28 maja 2018, 15:26 przez serdelek, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Skup BTC, ETH, LTC, LISK za gotówke, Warszawa

Postautor: benq » wtorek, 3 kwietnia 2018, 08:08

@serdelek, Ważne pytanie - wycena na podstawie giełdy Bitbay. Czyli np chcę sprzedać 2000 lisków, więc kupisz je ode mnie po 28,47 (aktualnie taka jest cena), czy to zależy od głębokości tynku - wystawisz zlecenie sprzedaży (market price) i kilka sztuk sprzeda się po 28,47, potem kilka po 27, kilka po 26 i tak możemy dojść do 15 zł, bo głębokość Bitbaya nie jest zbyt powalająca.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2 kwietnia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Skup BTC, ETH, LTC, LISK za gotówke, Warszawa

Postautor: serdelek » wtorek, 3 kwietnia 2018, 10:22

Jeżeli mówimy o dużej ilości waluty której jest mało na BB to raczej opłacało by się to zrobić przez większa giełdę typu binance skasować do BTC i to upłynnić po cenie BB. Wiadomo pieniądze nie biorą się z nikąd. Nie mogę więcej dać niż tyle za ile to sprzedam na giełdzie. Pamiętaj ze mi tez zależy na cenie jak najwyższej bo od tego biorę % wiec sprawa indywidualna jak to zrobić żeby się opłacało.

Wróć do „Wymiana walut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości