Sprzedam BTC

Regulamin forum
1. Dział niedostępny dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Wymiany można dokonać na giełdach lub kantorach
2. Ogłoszenia oferujące zakup BTC przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 417
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 310
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BTC

Postautor: KamilZ » środa, 13 grudnia 2017, 02:53

Już nieaktualne.

Chciałbym sprzedać 0,3 BTC w Poznaniu.
Ostatnio zmieniony środa, 17 stycznia 2018, 17:21 przez KamilZ, łącznie zmieniany 2 razy.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Sprzedam BTC

Postautor: FlyingAtom » środa, 13 grudnia 2017, 03:06

Mamy przedstawiciela w poznaniu, kurs bitmarket.pl 4% prowizji pobieramy.
To tak gdybyś potrzebował szybko :)
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 417
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 310
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BTC

Postautor: KamilZ » środa, 13 grudnia 2017, 03:18

@FlyingAtom, Dziękuję za ofertę, ale od kilku dni próbowałem na maila u was się dogadać i niestety macie chyba za dużo klientów (albo za mało ludzi do obsługi) i na odpowiedzi dla mnie najwyraźniej nie starczyło czasu :(
Na razie spróbuję, bo może ktoś będzie mieszkał blisko i chciał kupić bez prowizji.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Sprzedam BTC

Postautor: FlyingAtom » środa, 13 grudnia 2017, 03:31

Przepraszam, rzeczywiście za mało osób jest, od stycznia będzie jeszcze 1 osób, i z bankami lepsze uzgodnienia będziemy mieć, więc inaczej też pewne rzeczy będziemy organizować.
Powodzenia i jak nie znajdziesz to wiesz gdzie nas szukać, dam na PW numer bezpośrednio do mnie, jak coś jutro po 14 możesz zadzwonić, gdybym nie odebrał puść smsa to oddzwonię jak tylko będę miał chwilkę.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 417
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 310
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BTC

Postautor: KamilZ » środa, 13 grudnia 2017, 03:44

Dziękuję. W związku z tym postem mam pozytywne wrażenie i w razie czego znów będę się z wami kontaktował :)

Wróć do „Wymiana walut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości