[KUPIE] BTC za Paypal od polskiej firmy

Regulamin forum
1. Dział niedostępny dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Wymiany można dokonać na giełdach lub kantorach
2. Ogłoszenia oferujące zakup BTC przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[KUPIE] BTC za Paypal od polskiej firmy

Postautor: Odealo » wtorek, 5 września 2017, 09:01

Witam, prowadzę stronę http://www.odealo.com która jest czymś w rodzaju allegro dla graczy i chciałbym wprowadzić możliwość wypłat w BTC i poszukuję firm które zajmują się obrotem Bitcoinów w Polsce.
Generalnie sprawa wygląda u mnie tak:
1. Użytkownicy(kupujący) wpłacają mi USD przez Paypal, Skrill oraz karty kredytowe w USD (90%+ środków trafia na firmowe konto Paypal)
2. Aby móc to wypłacić komuś w BTC muszę najpierw przelać z konta Paypal na konto bankowe w PL w PLN tracąc minimum kilka % na konwersji.
Stąd optymalnym byłoby dla mnie zapłacić bezpośrednio w USD przez Paypal bez przewalutowania i otrzymać BTC. A firmy (dla mnie optymalnie, bo zakładam że mogłaby to być stała dłuższa współpraca) szukam dlatego że zakładam że wiele osób może się obawiać się płatności przez Paypal - ja ze swojej strony mogę transakcji dokonywać "z ręki do ręki" (jakkolwiek można by to realizować przy tego typu wymianie) czy też podpisywać odpowiednie umowy abyś/cie nie musieli się bać chargebacków (firma ma siedzibę w centrum Krakowa)

W razie szczegółów proszę pisać na skype: live:odealo.mail1

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[KUPIE] BTC za Paypal od polskiej firmy

Postautor: BobBudowniczy » wtorek, 5 września 2017, 10:49

Chyba tylko virwox ogarnia PayPal to btc.
Z czego przy 100usd dostaniesz jakieś btc za 85usd.
PayPal nie jest bezpieczny więc raczej niema chętnych na rynku.

Nie wiem na czym Twoja strona jest zbudowana aczkolwiek na 100% możesz kupić skrypt do otrzymywania płatność btc - zawsze to jakieś rozwiązanie

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[KUPIE] BTC za Paypal od polskiej firmy

Postautor: Odealo » wtorek, 5 września 2017, 18:41

Tak oczywiście i jest to wplanach. Jednak chodzi o to że mam USD na paypalu , nawet skrypt pod btc tego nie zmieni bo 90% świata płaci na Paypal, i chciałbym to możliwie jak najtaniej wymieniać na BTC bez konieczności wypłaty do polskiego banku i przewalutowania na PLN
Zakładam że sa osoby żyjące z obrotu w BTC które mogą chcieć tego typu rzeczy robić po normalnych kursach, biorąc pod uwagę że jestem w stanie zapewnić w 100% bezpieczeństwo takich wpłat przez PP

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[KUPIE] BTC za Paypal od polskiej firmy

Postautor: BobBudowniczy » środa, 6 września 2017, 09:36

Nikt nie zaufa 100% poświadczeniu przy płatność przez PayPal.
Musisz niestety to zrozumieć i przeboleć. :)

Otwórz konto walutowe w USD i wysyłaj na krakena ew Jak mówiłem - virwox

Wróć do „Wymiana walut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości