LILIONTRANSFER.ORG - Ponad 100 walut (18 kryptowalut)

Regulamin forum
1. Dział niedostępny dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Wymiany można dokonać na giełdach lub kantorach
2. Ogłoszenia oferujące zakup BTC przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC i

Postautor: pit3k » piątek, 29 listopada 2013, 14:57

A czy w przed wczorajszym poście na temat braku krypto, nie było czasem napisane, że następnego dnia (czyli wczoraj) ok 14 na być powrót do "normalnej" marży?

/EDIT znalazłem na poprzedniej stronie.

Więc co z tym powrotem?

Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC i

Postautor: arturs » piątek, 29 listopada 2013, 15:18

coś toto wcale tak fajnie nie działa jak piszą niektórzy..
po pierwsze prowizja przy wysyłaniu na BTC-e jest lekko zbójecka - z 1000$ wejdzie 897..
po drugie przesłałem testowo 50 zł na okpay - miało być natychmiast, mija już godzina chyba i nadal nie ma..

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC i

Postautor: grosik » piątek, 29 listopada 2013, 15:41

Witam, ja również czekam na zwrot PLN za LTC ze środy, teraz jest piątek i pieniążków nie widać.

Czy możemy prosić LilionTransfer o jakiś update informacji ?

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC i

Postautor: pit3k » piątek, 29 listopada 2013, 16:00

grosik pisze:Witam, ja również czekam na zwrot PLN za LTC ze środy, teraz jest piątek i pieniążków nie widać.

Czy możemy prosić LilionTransfer o jakiś update informacji ?

Wysłałeś zgłoszenie do supportu?

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC i

Postautor: rav3n_pl » piątek, 29 listopada 2013, 16:14

Rozbrajają mnie osoby, które rejestrują się na forum NIE będącym oficjalnym supportem serwisu zamiast atakować bezpośrednio serwis który ma opóźnienia... Nie rozumiem tego.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC i

Postautor: grosik » piątek, 29 listopada 2013, 16:47

pit3k pisze:
grosik pisze:Witam, ja również czekam na zwrot PLN za LTC ze środy, teraz jest piątek i pieniążków nie widać.

Czy możemy prosić LilionTransfer o jakiś update informacji ?

Wysłałeś zgłoszenie do supportu?
Oczywiście, czekam dłuższy czas na odpowiedź. Support odpowiada po polsku, czy wytoczyć maila po angielsku ?

Trzymam się myśli, że firma jest duża i na tyle rzetelna, że wyjaśnią się sprawy tych brakujących przelewów i obejdzie się bez dalszych zgrzytów. Pozostałe 5 przelewów przeszło mi u nich bez problemu.
rav3n_pl pisze:Rozbrajają mnie osoby, które rejestrują się na forum NIE będącym oficjalnym supportem serwisu zamiast atakować bezpośrednio serwis który ma opóźnienia... Nie rozumiem tego.
pisałem do supportu, oczywiście. forum bitcoin.pl jest raczej najwiekszym forum o tematyce krpytowalut w polsce, także opinia użytkowników tego portalu ma znaczenie. Spójrz, jeżeli sprawa (przykładowo moja) zostanie załatwiona, będę mógł napisać posta, że są w porządku i mimo problemów wewnętrznych chcą pomóc klientowi zamiast go olać. Można tez pozostawić kogoś w negatywnym świetle, jednak poki co jestem pozytywnej myśli.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 15 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC i

Postautor: Dixdex » piątek, 29 listopada 2013, 17:25

Witam .. ja chce kupić BTC i nie mam możliwości. Może ktoś powiedzieć kiedy będzie można kupić BTC?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC i

Postautor: money » piątek, 29 listopada 2013, 22:07

pit3k pisze:
grosik pisze:Witam, ja również czekam na zwrot PLN za LTC ze środy, teraz jest piątek i pieniążków nie widać.

Czy możemy prosić LilionTransfer o jakiś update informacji ?

Wysłałeś zgłoszenie do supportu?

Ja tez najpierw napisalem do supportu. To jest chyba oczywiste.

Napisali dzisiaj, ze sprawa jest oddana do wlasciwego dzialu. Dwa moje pozostale przelewy ze srody doszly ok i zlecenia zostaly momentalnie wykonane tylko ten jeden zawisł w próżni, ale liczę ze doczekamy sie zwrotów w sensownym terminie.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 24 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC i

Postautor: sirpasztet » poniedziałek, 2 grudnia 2013, 12:52

Uprzejmie informujemy, że dodaliśmy 2 nowe kryptowaluty do naszego serwisu. Są to PrimeCoin (XPM) i PeerCoin (PPC).

Oznacza to, że w ofercie mamy dostępnych już 6 kryptowalut: BitCoin (BTC), LiteCoin (LTC), Namecoin (NMC), FeatherCoin (FTC), PrimeCoin (XPM) and PeerCoin (PPC).

Wierzymy, że doceniacie nowe możliwości oferowane przez nowe kryptowaluty, które teraz można kupować, wymieniać i sprzedawać w Lilion Transfer.

Pozdrawiamy,

Zespół Lilion Transfer

Działają już automatyczne przelewy w Inteligo.

Lilion Transfer

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 30 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC i

Postautor: r3jw3n » poniedziałek, 2 grudnia 2013, 20:14

Możecie polecić jakąś alternatywę dla liliona, bo niestety mają chyba najazd kilientów i cały czas mam time-out ;(

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC i

Postautor: GetBitCoin_pl » poniedziałek, 2 grudnia 2013, 20:17

a co chcesz kupić?

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 30 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC i

Postautor: r3jw3n » poniedziałek, 2 grudnia 2013, 20:18

LTC ale w małej ilości

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC i

Postautor: GetBitCoin_pl » poniedziałek, 2 grudnia 2013, 20:20

mogę ci sprzedać po 100zł sztukę jak chcesz to pisz na gg: 7921638

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 21 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC i

Postautor: janwysylacz » środa, 4 grudnia 2013, 09:40

Witam,

Czy jest ktoś jeszcze komu nie rozliczono transakcji za zeszły tydzień?
Sprzedaży LTC dokonałem 28 listopada. Ticket wisi od 29 listopada - na chwilę obecną 106h) - jak narazie bez odpowiedzi (standardowego przekazania do odpowiedniego działu oczywiście nie liczę).

Muszę powiedzieć, że całe to oczekiwanie bez jakichkolwiek informacji staje się coraz bardziej irytujące...

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 24 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC i

Postautor: sirpasztet » czwartek, 5 grudnia 2013, 22:33

Autoksięgowanie w Getin i Getin Online już działa.

Lilion Transfer

Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC i

Postautor: arturs » piątek, 6 grudnia 2013, 00:15

sirpasztet pisze:Autoksięgowanie w Getin i Getin Online już działa.

Lilion Transfer
w którą stronę? wpłaty księguje na konta czy wypłata też z automatu leci?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC i

Postautor: GetBitCoin_pl » piątek, 6 grudnia 2013, 09:25

liliontransfer działa w dwie strony w ekspresowym czasie ;]

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 24 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC i

Postautor: sirpasztet » piątek, 6 grudnia 2013, 13:47

UWAGA! Nowy Serwer!

Właśnie zakończyliśmy migrację na nowy serwer. Jest on szybszy, dzięki temu nie powinno być już przestojów jakie obserwowano w ostatnich dniach (czasem potwierdzenia przychodziły z kilkudziesięciominutowym opóźnieniem).

Właśnie zostały wznowione operacje na kryptowalutach.

Teoretycznie wszystko powinno działać tak jak poprzednio, gdyby jednak problemy się zdarzały. Proszę pisać do Supportu, a w sprawach krytycznych dla serwisu (błędy z walutami, kursami etc ale nie pojedyncze transakcje), to proszę pisać tutaj.



UWAGA! Nowa kryptowaluta - GoldCoin

Na prośbę Użytkowników (głównie AutoValuta) dodaliśmy do oferty GoldCoin. Dopóki wolumen jest bardzo mały i dość łatwo manipulować kursami, cena w LT jest zaporowa. GoldCoin należy kupować i sprzedawać głównie w AutoValuta.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 24 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC i

Postautor: sirpasztet » niedziela, 8 grudnia 2013, 01:16

OŚWIADCZENIE

Cały czas mamy pełne ręce roboty. Co widać i słychać wszędzie :). Ja do tego cały tydzień miałem chore dziecko, więc nie wszystkiego też mogłem dopilnować.

Jak wiecie mamy nowy serwer, ale liczba operacji nadal jest wysoka. Do tego zwiększyliśmy liczbę obsługiwanych kryptowalut, a są bardzo zasobożerne i już wiadomo, że potrzeba kolejnych serwerów.

Na ten moment wyjaśnienia wymagają 3 kwestie:
1. Napływ nowych klientów, którzy nie zawsze są przyzwyczajeni do obsługi automatycznej spowodował MASOWE popełnianie błędów przy płatnościach. Nagminne jest wpłacanie innych kwot, innych tytułów, na nie te konta, a potem zasypywanie Supportu prośbami o interwencję i poprawki. Jeśli na tym się kończy to jeszcze jest względnie, ale sporo osób (jest ich procentowo bardzo mało, jednak są "skuteczne") robi przy tym dodatkowo czarny PR na forach. Powiem tak, nie jesteśmy w stanie poprawiać ręcznie takich ilości błędów ludzkich jak to ma miejsce obecnie. Pierwsza linia Supportu nie ma dostępu do kont, banków, finansów i systemów, więc Oni Wam pomóc nie mogą. A technicy ostatnio nie zajmowali się ostatnio prawie niczym innym jak poprawianiem właśnie takich błędów. Oczywiście cierpią na tym nie tylko Ci, którzy te błędy popełniają, ale także inni, bo muszą czekać w kolejce z innymi. Zrobiło się z tego błędne koło.

Dlatego w ostatnich dniach ponownie skupiliśmy się na zmianach strukturalnych. Wymieniliśmy serwer na nowy, ale trwają prace nad załączeniem kolejnych serwerów do pomocy. Stworzyliśmy dodatkowy panel dla techników o czym więcej poniżej.

2. Nowy panel wyłapujący błędy Użytkowników. Dziś nad ranem testowo uruchomiliśmy to nad czym pracowaliśmy ostatnie dni. Jest to specjalny panel pomagający wychwycić błędy użytkowników związane z nieprawidłowymi kwotami. Nieprawidłowe kwoty i tytuły stanowiły w ostatnich dniach 80% wszystkich ticketów kierowanych do techników. Dzięki temu panelowi technicy wyłapią Wasze błędy jeszcze zanim napiszecie ticket i w miarę możliwości rozwiążą problem zanim jeszcze będziecie wiedzieć, że wystąpił.

Jak było wcześniej: Klient zamawiał X za np. 15,46PLN i wpłacał błędną kwotę np. 15,45 lub 15,40; 15,00 PLN itp. System po kilku godzinach brak pełnej kwoty interpretował jako "nieopłacenie transakcji" i ją anulował. Wtedy klient pisał do Supportu, że jest problem i go rozwiązywaliśmy księgując ręcznie lub robiąc zwrot.

Jak jest teraz: Support o Waszym błędzie "wie" już w momencie zapłacenia/anulacji i może zrobić coś z tym zanim jeszcze Wy napiszecie ticket (oczywiście nie zawsze zdąży i nie zawsze będzie mógł). Support arbitralnie będzie podejmował decyzję co zrobić z transakcją (czy zaakceptować, przeliczyć na nowo względem wpłaty czy anulować ze zwrotem). W efekcie transakcje będą kończone szybciej np. zwroty będą wychodziły zaraz po podjęciu decyzji przez Support, a nie po kilku dniach, kiedy klient się zorientuje, że coś nie gra i jeszcze powymienia kilka maili, co potrafi trwać tydzień. Oczywiście te procesy będą dalej automatyzowane, by odciążyć Support z jak największej ilości błędów.

System ten działa od ok. 5 rano. Z wpisów na tym forum wnioskuję, że "działa". Przez zmiany w tym systemie (i przez nowy serwer) pracownicy Supportu byli "odcięci" prawie 2 dni, stąd tak duże opóźnienia w odpowiedzi na część ticketów.

3. Poprawiliśmy system księgujący i teraz już prawie nie giną transakcje opłacone "prawidłowo" przez EgoPay. Ze względu na "inny niż zazwyczaj" system prowizji w EgoPay (informują nas o kwocie jaką wpłaciliście, a nie o kwocie "po prowizji") czasem się zdarzało, że system zaokrąglał tę prowizję w inną stronę i wychodziła różnica 0.01USD lub 0.01EUR i się nie księgowało. Problem został naprawiony i już wszytkie transakcje z EgoPay powinny się księgować w pełni automatycznie.

Za opóźnienia przepraszamy.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC i

Postautor: z00ll » poniedziałek, 9 grudnia 2013, 18:40

Jak obecnie wygląda wymiana BTC-->BANK. Trzeba czekać kilka dni na zrealizowanie przelewu?

Wróć do „Wymiana walut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości