Mam problem z liliontransfer.org

Regulamin forum
1. Dział niedostępny dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Wymiany można dokonać na giełdach lub kantorach
2. Ogłoszenia oferujące zakup BTC przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 31 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Mam problem z liliontransfer.org

Postautor: patronis » wtorek, 13 stycznia 2015, 23:55

SVG ImageWitam

Chcialbym wszystkich ostrzec przed lichwiarskim, zlodziejskim kantorem LilionTransfer.org .

!. prosze wejsc tutaj
http://www.hyipforum.pl/index.php?/topi ... ntransfer/
http://www.hyipforum.pl/index.php?/topi ... w/page-134
i zobaczyc samemu ile ludzi jest poszkodowanych i czeka na pieniadze.
Same forum , jesli nie nalezy do bandy to przynajmniej wspolpracuje bo wiekszosc komentarzy negatywnych lub nie wygodnych zostaja odrazu usuniete.

Jesli drogi uzytkowniku napiszesz cos zlego na nich to zazwyczaj banuja ciebie na forum oraz dostep do kantora (IP ban), wiec
po tym nawet nie jestes w stanie zlozyc ticket do support.

Jesli przelew nie przejdzie to otwierasz ticket i nastepnie zaczyna sie przepychania z supportem ktory dziala 2-3 godziny dziennie tzw. "dyzur"
Kobieta z supportu zaczyan obiecywac ze przelew zrobiony zostanie dzis , nastepnego dnia twierdzi ze maja techniczne problemy "prosze cierpliwie czekac, itp....
Po paru dniach zazwyczaj zamykaja ci ticket i zaczynaja "olewac" , nie odbieraja telefonow , i nie oddzwaniaja.
Firma jest zarejstrowana na wyspach Marshalla wiec zgloszenie na policje odpada. Zreszta forum hyipeforum.pl tez.
Glownym dyrygentem tej Bandy jest cwaniak z o nicku phoenix84.
Prowizje biora astronomiczne od 10% w gore a usluge?HuhHuh
Wymiana kryptowalut ok 40% prowizji ale oprocz 2-3 monet reszte to scamcoiny lub poprostu dead.

Pisze tego posta bo skorzystalem z tego serwisu raz i ostatni raz i stracilem 50zl bo chcialem ich wyprobowac.

Wymienialem VTC na BTC dostali przelew a teraz twierdza ze nie maja VTC u ciebie ale widza na Blochchainie i "technicy" pracuja nad rozwiazaniem ale chyba beda musieli sie skontaktowac z developerem VTC

JA robilem przelew z cryptsy i gadalem z horusem i sprawdzil cala tranakcje i powiedzial ze dawno maja te VTC i ze winna jest calkowicie po ich stronie.

W 2015 VTC z CRYPSY.com do liliontransfer.org idzie 13 dni i nadaj idzie Smiley

https://explorer.vertcoin.org/exp/#/vtc ... En5awZb5eJ


Dopoki NIE dostane swoich 0.05btc ide na krucjate i bede umieszczal posty na roznych forach i ostrzegal ludzi , dzieki temu moze uzyskam 2 rzeczy:

1. dostane swoje 0.05btc

2. ktos po przeczytaniu tego posta nie narazi sie na strate pieniedzy.
Ostatnio zmieniony czwartek, 15 stycznia 2015, 19:09 przez patronis, łącznie zmieniany 2 razy.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: UWAG!!! SCAM EXCHANGE liliontransfer.org

Postautor: rav3n_pl » środa, 14 stycznia 2015, 00:45

Używałem autovaluty, liliontransfera kilkukrotnie i nie miałem problemów.
Hyipforum nie jest żadnym wyznacznikiem, z założenia zajmuje się scamem i opinie na nim zawsze są dziwne.

Zmieniłem temat topica na normalny.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 31 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Mam problem z liliontransfer.org

Postautor: patronis » środa, 14 stycznia 2015, 00:53

to ze korzystales z niego pare razy to nie jest wtznacznikiem ze teraz oszukuja , bo mi ten exchange tez polecil znajomy ktory korzystal "kiedys" i nie mial problemow ale teraz co tam sie wyprawia to istna herezia, jak chcesz podwazyc moj spor to z przyjemnoscia moge wstawic cala konwersacje z ticketow i sam ocenisz , pozatym na 134 stronach takie sytuacje jak moja powtarzaja sie notorycznie , dlatego zalozylem ten topic , zeby obudzic swiadomosc w community zeby uwazali na ten exchange.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Mam problem z liliontransfer.org

Postautor: rav3n_pl » środa, 14 stycznia 2015, 00:56

Wklej tego linka jeszcze raz prawidłowo, bo to, co podałeś nie istnieje.
W wątku liliona zapewne widziałeś informacje o problemach, ale pisali, że już wszystko jest ok.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Mam problem z liliontransfer.org

Postautor: rav3n_pl » środa, 14 stycznia 2015, 01:16

Dokopałem się sam do tego 134 str wątku. Od grudnia przybyły 3 strony, z czego połowa to posty zbanowanych userów z 1-3 postami. Przerażające, naprawdę.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 31 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Mam problem z liliontransfer.org

Postautor: patronis » środa, 14 stycznia 2015, 01:21

tylko 3 strony od grudnia bo jak nie banuja to usuwaja posty ale ja sledze ich od 22 dni i wiem co mowie i wiem co widze i czego juz nie widze.... zmieniles moj topic?

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 31 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Mam problem z liliontransfer.org

Postautor: patronis » środa, 14 stycznia 2015, 01:30

sprawdz to prosze :

mail z supportu liliontransfer.org


Ten przelew nie doszedł. Widać go faktycznie na
blockchainie, ale nie u nas. Technicy pracują nad problemem.
Możliwe, że będzie potrzebna pomoc deweloperów VTC.

Oto komunikat z serwera:

vertcoind getreceivedbyaddress
Vx8UJW2G6xiXTYq2gWuk4HMgEn5awZb5eJ
0.00000000

a teraz z cryptsy.com

Thank you for contacting Cryptsy.

I was able to check on your VTC withdrawal and it seems it has already left
Cryptsy and was sent to the address you requested as shown below. Kindly
check with the wallet of that address for the deposit.

2015-01-01 19:39:26 VertCoin Vx8UJW2G6xiXTYq2gWuk4HMgEn5awZb5eJ 712.84300000 VTC
(Value: $13.78) (0.01000000 VTC)
712.83300000 VTC Confirmed: Yes
Date: 2015-01-01 19:40:42
IP: 217.99.255.3
WARSAW, MAZOWIECKIE, POLAND Yes
TrxID: 59be35a9e151382379c1543f5fbcab28d8f7858162d8f4ed89952f8c6fa8105e
Processed Time: 2015-01-01 19:44:14 Confirms: 4097 BlockHash: 4a99b050cc9951d28676230fcf56c78d399ef1099a730a572a1ba485b1632817

nastepnie prosilem o glebsza analize z crypsy i to otrzymalem:

I have escalated your ticket to our tier two team for further review. They have
searched for your VTC withdrawal and it seems it has been sent to the following:

http://vtc.sovereignshare.com/exp/#/vtc ... 8c6fa8105e

Thank you and have a great day!

Sincerely,
Leah
Cryptsy Team Leader

transakcja w calosci:



transakcja byla dokonana 1.1.2015 nr.transakcji LT-8931-2637-7041
wymiana 712.833VTC na 0.05BTC (otrzymana kwota ma byc 0.0499)
kwota VTC zostala wyslana z adresu Vw693yhvrh1m8zhkEbyXVVGYxwKXPj9zUR na adres wskazany przez was Vx8UJW2G6xiXTYq2gWuk4HMgEn5awZb5eJ .
Dowod wplaty https://explorer.vertcoin.org/exp/#/vtc ... En5awZb5eJ. BTC maily byc przelany na adres wskazany prezemnie 1DPHRm3TsMm6D8w4DMjg1rs131VMDeN15G

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Mam problem z liliontransfer.org

Postautor: rav3n_pl » środa, 14 stycznia 2015, 01:32

Zmienił em, przecież napisałem.
Zauważ, że to MODy z forum a NIE lilion banuje czy usuwa. Ważąc poziom postów które zostały, zastanawia się, co musiało być w skasowanych.
Krzyczenie "gdzie są moje pieniądze" na forach nigdy nikomu nie pomogło.
Mają jakiś cyrk z bazami i pewnie za mało ludzi w supporcie. Jeżeli w ciągu 2 dni nie masz żadnej odpowiedzi zakładaj nowy ticket. Bo 2 dni robocze zawsze muszą starczyć przynajmniej na sprawdzenie ocb.
A że mają tyle banków, systemów i walut dostępnych, to możliwość awarii się potęguje (np nieszczęsny mbank który wyłożył wszystkie firmy z niego korzystające).
Kantor ZAWSZE będzie droższy niż giełda. Jeżeli wysłałeś środki na transakcję w czasie (blockchain potwierdza) to dostaniesz tyle, ile powinieneś. A że to trwa... mogę tylko współczuć, zwłaszcza jeżeli te monety były potrzebne od razu.
Pozostaje Ci tylko czekać.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 31 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Mam problem z liliontransfer.org

Postautor: patronis » środa, 14 stycznia 2015, 01:39

masz racje mody banuja ale jak wytlumaczysz te zjawisko , jak dostalem 1 bana na forum hypieforum.pl to po minucie jak chcialem sprawdzic ticket na liliontransfer.org to nie mialem dostepu (ip ban) i takze na wszystkie pozostale ich strony. Czy to normalne czy te forum takze nalezy do nich? Pozatym bylem cierpliwy do dzis 14 dni czekania i tylko obiecanki ale jescze w piatek odbierali telefon w supporcie i pani zapewniala ze dopilnuje ze szef "pusci przelew pioretytowo" a juz wczoraj i dzis nie odbieraja telefonu ani nie odpisuja na ticket.Stad moja slustracja , a dzis sam napisalem na chyba 3 forach i 10 opinach o tym serwisie.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Mam problem z liliontransfer.org

Postautor: rav3n_pl » środa, 14 stycznia 2015, 01:43

IP ban na lilione wynika najczęściej z zakładania ticketa z użyciem jednego z magicznych, zabronionych, słów. Jednym z nich było kiedyś "system" - sam dostałem takiego bana.
Mają paranoidalne podejście do bezpieczeństwa i tracą na funkcjonalności przez to.
W takiej sytuacji pisać maila.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 31 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Mam problem z liliontransfer.org

Postautor: patronis » środa, 14 stycznia 2015, 01:50

no mowie ci ze ma to zwiazek lilion z hypiem , nic nie pisalem tylko odswiezalem. Pozatym nie jest to duza kwota , bo i tak byla planowana na probe ale i tak czy dostane te btc czy nie to przez te 14 dni trzymania i arbitrazu jestem w plecu 37% na tej transakcji z powodu kursu i VTC i BTC

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 31 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Mam problem z liliontransfer.org

Postautor: patronis » środa, 14 stycznia 2015, 01:52

pozatym nie mozna otwierac nowego ticketa bo wyskakuje komunikat z info ze juz masz otwarty jeden pomimo to ze jest juz zamkniety :)

Weteran
Posty: 1326
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Mam problem z liliontransfer.org

Postautor: MusX » środa, 14 stycznia 2015, 08:34

Dobrze że informujesz, jak piszecie to skala wydaje się być niemałą, można by się zastanowić nad większym ostrzeżeniem przed tym portalem.
Skoro muszą się kontaktować z developerami to powinni wziąć ryzyko na siebie, zwrócić klietowi kasę, a na przyszłość nie handlować wszystkim co się da.

Kraken przed wprowadzeniem NMC zrobił głęboką analizę jego kodu, która wykryła bug, został on zgłoszony i naprawiony. To jest wzór :)

Dodam, że jakoś w 2014 btc-e zamknęło swój wątek na bitcointalk i założyło nowy na zasadzie "self-moderated", dziwnym trafem w starym wątku sporo ludzi upominało się o swoje pieniądze, ale jednak nie była to jakaś większość postów. Wątek zresztą nadal dostępny tylko zamknięty.

Wygadany
Posty: 573
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam problem z liliontransfer.org

Postautor: Mucha » środa, 14 stycznia 2015, 08:38

MusX pisze:Dobrze że informujesz, jak piszecie to skala wydaje się być niemałą, można by się zastanowić nad większym ostrzeżeniem przed tym portalem.
Skoro muszą się kontaktować z developerami to powinni wziąć ryzyko na siebie, zwrócić klietowi kasę, a na przyszłość nie handlować wszystkim co się da.

Kraken przed wprowadzeniem NMC zrobił głęboką analizę jego kodu, która wykryła bug, został on zgłoszony i naprawiony. To jest wzór :)

Dodam, że jakoś w 2014 btc-e zamknęło swój wątek na bitcointalk i założyło nowy na zasadzie "self-moderated", dziwnym trafem w starym wątku sporo ludzi upominało się o swoje pieniądze, ale jednak nie była to jakaś większość postów. Wątek zresztą nadal dostępny tylko zamknięty.
Ja bym się podpisał pod tym , co chwilkę ktoś się pojawia z tej strony i "jęczy" że coś nie tak.
Kantor Bitcoin Konsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje Bitcoin infromacje Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Localbitcoin-FlyingAtom
FlyingAtom-Facebook

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Mam problem z liliontransfer.org

Postautor: rav3n_pl » środa, 14 stycznia 2015, 08:52

"kontakt z devem" to moim zdaniem ściema, nie chce mi się wierzyć, że jakakolwiek instytucja używa BEZPOŚREDNIO portfela pod demonem.
Jeżeli tak faktycznie jest w przypadku liliona to TRZEBA trzymać się z daleka...
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 31 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Mam problem z liliontransfer.org

Postautor: patronis » środa, 14 stycznia 2015, 14:58

MusX pisze:Dobrze że informujesz, jak piszecie to skala wydaje się być niemałą, można by się zastanowić nad większym ostrzeżeniem przed tym portalem.
Skoro muszą się kontaktować z developerami to powinni wziąć ryzyko na siebie, zwrócić klietowi kasę, a na przyszłość nie handlować wszystkim co się da.

Kraken przed wprowadzeniem NMC zrobił głęboką analizę jego kodu, która wykryła bug, został on zgłoszony i naprawiony. To jest wzór :)

Dodam, że jakoś w 2014 btc-e zamknęło swój wątek na bitcointalk i założyło nowy na zasadzie "self-moderated", dziwnym trafem w starym wątku sporo ludzi upominało się o swoje pieniądze, ale jednak nie była to jakaś większość postów. Wątek zresztą nadal dostępny tylko zamknięty.
Tak im wlasnie napisalem ze "winna " lezy po ich stronie i ze za ta zwloke powinni wyslac te BTC i wyjsc z twarza , ale oni woleli zamknac ticketa, nieodpisywac i nie odbierac telefonu , dzis bedzie 3 dzien kiedy mam zamiar dzwonic do nich na support (wykonalem ok.30 telefonow) i cisza......

A co do Wiekszego ostrzezeniem przed tym portalem to na poczatku mial inny tytul ale mod go zmienil...... moze jednak zmienimy panie mod......

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Mam problem z liliontransfer.org

Postautor: rav3n_pl » środa, 14 stycznia 2015, 15:01

Nie wiem czy wiesz, że takie coś podpada pod paragrafy, naprawdę lepiej zostawić taki topić. Kto chce, i tak widzi oryginał w mojej odpowiedzi.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 31 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Mam problem z liliontransfer.org

Postautor: patronis » czwartek, 15 stycznia 2015, 13:07

Ok wiec po 2 dniach dzwonienia do supportu , kobieta odebrala (zadzwonilem z innego numeru) i okazuje sie ze sciemniali znowu i ra3vn_pl mial racje z tym ze nie maja problemy z walletami, okazuje sie ze "szef" zauwazyl buga w systemie i automat kryptowalutowy przelicza po nie korzystnym kursie dla firmy wiec VTC zostanie zwrocone. Podlem wiec nowy adress VTC do zrobienia przelewu , ktory mial byc zrobiony "natychmiastowo" Chyba portfele naprawili , chodz na "ich blochianie" https://bchain.info/VTC/addr/Vx8UJW2G6x ... En5awZb5eJ NADAL NIEMA MONET ale nagle "natychmiast" oddadza monty :) .
Pisze dzis bo po 19 godzinach od "obietnic" nadal NIE MOICH VTC!!!.

Teraz sadze ze to zwykla zlosliwosc z ich strony , pewnie zato ze pisze "oszczerstwa" na ich temat jak to nazwal ich szef phoenix84.

Po 14 dniach kurs BTC drastycznie spadl , kurs VTC spadl jakies 13% nie mowiac ze monety zamrozony przez ten czas.

Porzadna firma by wziela straty na siebie (w tym wypadku bardzo male) bo to ich winna ze maja bugi nie klienta , plus te opoznienia i sciemy z problemem walletu, ale powtarzam jeszcze raz drobnym cinkciarzom na reputacji nie zalezy.

na moim blockchainie maja VTC
https://explorer.vertcoin.org/exp/#/vtc ... 110489f0c4

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 31 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Mam problem z liliontransfer.org

Postautor: patronis » piątek, 16 stycznia 2015, 01:05

czy ktos moze mi wyjasnic co sie k***a dzieje z nimi?????

mail z supportu otzymany dzis 16/01/2015 23:43:55

Środki nawet po rescanie portfela nie pojawiły się u nas. Dziękujemy
za wykład na temat działania kryptowalut. Nie zajmujemy się
kredytami. W regulaminie jest zapis, że środki muszą do nas dojść
zanim wykonamy transakcję. Tak się nie stało. Gdyby środki
faktycznie do nas dotarły to już by dawno zostały przekazane
kupującym, a sam Pan widzi, że leżą nie ruszone, to znaczy, że nie
mamy do nich dostępu. Sprawa zostanie przekazana technikom VTC.
Możliwe, że jest jakiś problem po stronie softu, który muszą
rozwiązać.

10min temu pytalem sie chlopakow z poloniexa czy maja klopoty z porfelami VTC - oldmankidd powiedzial wszysko OK
5min temu pytalem sie na cryptsy - horus powiedzial wszystko OK

nie kredytuja!? wiekszosc, exchange'ow szanowanych kredytuje po 2-5 confirmation.

Ida dalej w las widzisz rav3n_pl??

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 2 września 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Mam problem z liliontransfer.org

Postautor: homar » piątek, 16 stycznia 2015, 01:12

No cóż straciłes 40-50 zł, ale chyba nerwy więcej kosztują. :roll:

Wróć do „Wymiana walut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości