Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Regulamin forum
1. Dział niedostępny dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Wymiany można dokonać na giełdach lub kantorach
2. Ogłoszenia oferujące zakup BTC przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 października 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Postautor: Wildhells » poniedziałek, 25 października 2021, 17:28

Witam.

Poszukuję osoby z Krakowa lub okolic (ewentualnie zdolnej dojechać do Krakowa po otrzymaniu informacji dzień wcześniej) która średnio raz w tygodniu może mi sprzedać 10k w Bitcoinach (ale także raz na czas kwoty rzędu 100-200k PLN od ręki! bez tygodnia-dwoch czekania, więc szukam osoby która handluje btc w przedziałach 10-200k PLN)
Prowizja do ustalenia lecz ze względu na stałą współpracę liczę na dobry procent.

Gwarantuje zakupy za minimum 30k miesięcznie, od sprzedającego oczekuje cierpliwości i uczciwości.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4261
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4260
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Postautor: kozaki_wiesi » poniedziałek, 25 października 2021, 17:51

Wszystkim zainteresowanym, przypominam:

Wymiana f2f pomiędzy osobami sobie obcymi wyłącznie w miejscu bezpiecznym , np. galeria handlowa itp , krytyczny moment jest wtedy gdy masz przekazać krypto na podany adres a nie masz jeszcze gotówki w ręce, róbcie to z rozwagą. Moim zdaniem : nigdy duża kwota na raz, nigdy dużych pieniędzy lub kluczy do dużego portfela krypto przy sobie.

by @koparki
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Posty: 2794
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Postautor: miso20 » poniedziałek, 25 października 2021, 18:35

@Wildhells w Krakowie masz oddział Flyingatom, więc najlepiej tam handlować - znana i bezpieczna firma.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 października 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Postautor: Wildhells » poniedziałek, 25 października 2021, 19:00

@miso20 moje poszukiwania z tego wynikają bo do dzisiaj korzystałem z nich ale od 1 listopada weryfikacja tożsamości od 1k euro a nie jak było 15k, więc za dużo kombinowania już teraz patrząc że poniżej 5k zł dodatkowe 150zl prowizji. Jakby nie ta prowizja dodatkowa mógłbym na kilkanaście razy kupować jak do tej pory jak potrzebowałem powyżej 15k euro.
Potrzebuję to mieć full anonimowo.

A od 1 listopada 10k złotych to już dodatkowe 450zl jeżeli chciałbym bez dowodu w biurze flying atom, więc przy 100k to 4500zl, a że praktycznie w każdy tydzień zakup za 10k to mi to się nie kalkuluje już, drugie tyle co stały ich 4% przy zakupie :/

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Postautor: zdzicho2000 » poniedziałek, 25 października 2021, 19:57

@Wildhells ściągnij sobie portfel mobilny Mycelium https://play.google.com/store/apps/deta ... ium.wallet I tam znajdziesz zakładkę trade czy jakoś tak. Oferty f2f, z historią, opiniami. Coś w okolicach Krakowa znajdziesz.

Lepiej niż tu na forum

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 października 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Postautor: Wildhells » wtorek, 26 października 2021, 00:34

@zdzicho2000 niestety... Najbliżej Brno, w PL ponad 300km Wyszków.

Weteran
Posty: 2794
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Postautor: miso20 » wtorek, 26 października 2021, 01:11

@Wildhells Będzie ci ciężko. Nikt już dzisiaj nie handluje f2f jak ongiś, bo rozrosły się profesjonalne biznesy kantorowe w tym zakresie. Natomiast być może sytuacja zmieni się po wejściu w życie przepisów i ta działka znowu odżyje.

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Postautor: zdzicho2000 » wtorek, 26 października 2021, 05:13

@kozaki_wiesi Możemy mieć korzyść z absurdalnych przepisów kowidowych:
dbając o prywatność spotykamy się z klientem w w galerii handlowej w masce i okularach przeciwsłonecznych. dziś nikogo to nie zdziwi :-)
Sprzedając najpierw bierzemy fiaty, potem przelewamy. Kupując, tez najpierw dajemy kasę, ale partiami. Jeśli delikwent da nogi, tracimy tylko część. To skrajny przykład, można się też zabezpieczyć przychodząc z "obstawą"

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Postautor: adiqq » wtorek, 26 października 2021, 06:38

zdzicho2000 pisze: wtorek, 26 października 2021, 05:13można się też zabezpieczyć przychodząc z "obstawą"
Pisałem o tym wczesniej - robiąc z kimś pierwszy deal, jak kwota jest większa, to jest to podstawa, ta dodatkowa osoba. Tak samo, jak się sprzedaje coś wartościowego, np. koparkę krypto.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Posty: 2372
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3718
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Postautor: BitBoy » wtorek, 26 października 2021, 07:18

Jeśli ktoś pomimo istnienia bitomatów i kantorów Shitcoins, FA oraz wielu punktów Kanga Exchange(3 % prowizji), nadal robi ogłoszenia o zakup "full anonimowo", to zapala mi się czerwona lampka. I to zawsze zapytania z nowych kont. Chyba coraz więcej sond będzie zapuszczanych w celu pozyskania darmowych porad jak uszczelnić system, a potem na spotkaniu w urzędzie błysnąć "swoimi" pomysłami, które dawali forumowicze ;)
Spoiler:

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Postautor: zdzicho2000 » wtorek, 26 października 2021, 09:36

Tak, dlatego na odzew żółtych (no sam jestem żółtym ;-) nie odpowiadać w realu. Korzystać z bazy danych portfela Mycelium. A po 1.11.2021 powoli rynek f2f się odrodzi

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5803
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Postautor: koparki » wtorek, 26 października 2021, 10:33

BitBoy pisze: wtorek, 26 października 2021, 07:18Jeśli ktoś pomimo istnienia bitomatów i kantorów Shitcoins, FA oraz wielu punktów Kanga Exchange(3 % prowizji), nadal robi ogłoszenia o zakup "full anonimowo", to zapala mi się czerwona lampka.
to z powodu zmiany przepisów będą pojawiały się takie ogłoszenia, za kilka dni wymiany powyżej 1000Eur tylko z KYC.
Bardzo uważajcie przy takich wymianach.
---

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 417
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 310
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Postautor: KamilZ » wtorek, 26 października 2021, 11:34

Jest może jakiś zbiór złotych porad i dobrych praktyk przy wymianach face to face (f2f) dla nowicjuszy?
Puki co znalazłem
1. bezpieczne publiczne miejsce (nie jak w pierwszym sezonie BreakinBad ;))
2. wymiana dużych kwot po kawałku, partiami.
3. Iść ze znajomym jak większa transakcja.

Coś jeszcze?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2053
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4780
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Postautor: prap0n » wtorek, 26 października 2021, 12:06

BitBoy pisze: wtorek, 26 października 2021, 07:18Jeśli ktoś pomimo istnienia bitomatów i kantorów Shitcoins, FA oraz wielu punktów Kanga Exchange(3 % prowizji), nadal robi ogłoszenia o zakup "full anonimowo", to zapala mi się czerwona lampka. I to zawsze zapytania z nowych kont


Takich transakcji jest mnostwo, zwlaszcza z azjatami z PL. Nie wiem czemu kogokolwiek dziwi ze jest bardzo duza szara strefa ktora chce handlowac bez weryfikacji.
W chinach jest tego jeszcze wiecej.

To ze ktos nie operuje w takich srodowiskach i nie ma wgladu w takich wymiany to nie znaczy ze one nie istnieja. I nikogo nie interesuje tam zbytnio prowizja tylko chodzi o brak weryfikacji.

Przyklad to handlarze z wolki kosowskiej ktorzy przesylaja w ten sposob zarobione pieniadze do kraju, a tam ida ogromne kwoty

Weteran
Posty: 2794
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2129
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Postautor: miso20 » wtorek, 26 października 2021, 12:19

KamilZ pisze: wtorek, 26 października 2021, 11:34Coś jeszcze?

nie wysyłać uprzednio krypto, by zrobić "preautoryzację" :lol:

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 października 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Postautor: Wildhells » poniedziałek, 1 listopada 2021, 20:47

BitBoy pisze: wtorek, 26 października 2021, 07:18 Jeśli ktoś pomimo istnienia bitomatów i kantorów Shitcoins, FA oraz wielu punktów Kanga Exchange(3 % prowizji), nadal robi ogłoszenia o zakup "full anonimowo", to zapala mi się czerwona lampka. I to zawsze zapytania z nowych kont. Chyba coraz więcej sond będzie zapuszczanych w celu pozyskania darmowych porad jak uszczelnić system, a potem na spotkaniu w urzędzie błysnąć "swoimi" pomysłami, które dawali forumowicze ;)
Spoiler:
Jestem może żółtodziobem w bitcoinach, powyżej 10k nie mam opcji obracać na koncie, nie chce tego by te pieniądze były na koncie. W kantorach wymagają dowodu powyżej 1000€, też tego chce ominąć.

Jaka jest opcja, proszę wytłumacz dla żółtodzioba by zakupić powiedzmy za 13000zl za dwa dni, bez dowodu i bez konta bankowego? I to jeszcze właśnie żeby nie było 10-15% tylko powiedzmy 4-5% może ciut więcej z racji że ryzyko na pierwszą transakcję, ale niedużo.

Do tej pory wizyta w biurze flying atom mi wystarczała, teraz szukam alternatywy.
Nie wiem jak jest w bitomatach z kyc teraz czy limity jakies, ale tam znowu problem taki że często po prostu jest full gotówki i najwięcej chyba mi weszło do jednego 12500zl i jak głupi po jednym bankocie, a jednak szanuje swój czas i 30min lub nawet godzinę wrzucać bo jeszcze szukać drugiego bitomaty nie chce.

Krótko mówiąc, gdzie dzisiaj bez dowodu GOTOWKE wymienię na bitcoiny z prowizja do 7% skoro tyle tego wsyztskiego jest?

Weteran
Posty: 2794
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Postautor: miso20 » poniedziałek, 1 listopada 2021, 22:07

Wildhells pisze: poniedziałek, 1 listopada 2021, 20:47Krótko mówiąc, gdzie dzisiaj bez dowodu GOTOWKE wymienię na bitcoiny z prowizja do 7% skoro tyle tego wsyztskiego jest?

To co wchodzi teraz do kantorów stacjonarnych, to nie jest takie rygorystyczne jak na giełdach. W Flyingatom muszą spisać pesel i nr dowodu. Z tego co się dowiedziałem, to przechowują to na kartce i nigdzie nie wysyłają. Dopiero na żądanie organu wydają, ale też nie hurtowo. Jak KAS chciała dane od nich, to skierowali sprawę do sądu i wygrali z nimi nic nie musieli pokazać.

W bitomatach chyba to gorzej będzie wyglądać. Shitcoiny mają kamery od dawna, FA ma montować.

Także wg mnie to sensowna opcja, bo nie trzeba puszczać skanu dowodu i selfie w internet, a jest względna prywatność i bezpieczeństwo danych zachowane.

Weteran
Posty: 2372
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3718
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Postautor: BitBoy » wtorek, 2 listopada 2021, 07:21

Wildhells pisze: poniedziałek, 1 listopada 2021, 20:47Jaka jest opcja, proszę wytłumacz dla żółtodzioba by zakupić powiedzmy za 13000zl za dwa dni, bez dowodu i bez konta bankowego? I to jeszcze właśnie żeby nie było 10-15% tylko powiedzmy 4-5% może ciut więcej z racji że ryzyko na pierwszą transakcję, ale niedużo.
Za komuny ludzie sobie radzili z większymi absurdami systemu. A Tobie nie chce się objechać 3 punktów Kanga w Krakowie?

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 20 sierpnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Postautor: romekkar » piątek, 5 listopada 2021, 08:12

@Wildhells jestem zaineresowany, proszę o PW

Wygadany
Posty: 605
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupię BTC - współpraca na dłuższy czas, Kraków

Postautor: revo » środa, 17 listopada 2021, 11:05

Znam fajną miejscówkę gdzie można kupić sprzedać krypto (nie FA shity i kanga) mogę polecić na priv +pomarańczowym albo żółtym przynajmniej z półrocznym stażem
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Wróć do „Wymiana walut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości