Zróbcie grupowe zamówienie

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Początkujący nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Rozmowny
Posty: 57
Rejestracja: 26 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zróbcie grupowe zamówienie

Postautor: pompixde » sobota, 10 sierpnia 2013, 17:33

https://bitcointalk.org/index.php?topic=271054.0;all
jak ktoś zrobi to jestem zainteresowany 2 x Blade lub 50x USB erupter.Ja nie znam angielskiego wiec sam nie zrobie.

svd
Orator
Posty: 975
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zróbcie grupowe zamówienie

Postautor: svd » sobota, 10 sierpnia 2013, 17:50

ja prawdopodobnie bede zamawial od oficjalnego dystrybutora na EU
http://www.asicminer-shop.de/
https://bitcointalk.org/index.php?topic=246020.0
jesli przedstawi oferte zblizona do canary albo ssboom

Rozmowny
Posty: 57
Rejestracja: 26 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zróbcie grupowe zamówienie

Postautor: pompixde » sobota, 10 sierpnia 2013, 18:12

Wg tego
https://bitcointalk.org/index.php?topic=270981.0
ten yxt sprzedaje Blade po 11.5 BTC

Current Resellers in Each Zone

US: eleuthria, CanaryInTheMine, SilentSonicBoom
Canada: teek
EU, Switzerland and North Europe: yxt
China, Taiwan, Hong Kong and Macau: rockxie
Australia: leotreasure@gmail.com
India: Pinwheel(TBD)

to jak bedziesz dla siebie zamawiał USB czy Blade to zrob zamowienie grupowe odpale ci coś ekstra.Jak coś to jestem chetny bardziej na 2-3 x Blade.Bo te eruptery za tydzien znowu stanieja i sie nie bedzie oplacac.

svd
Orator
Posty: 975
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zróbcie grupowe zamówienie

Postautor: svd » sobota, 10 sierpnia 2013, 21:09

yxt mi odpowiedzial ze niebawem przedstawi ceny
dostępność w ciągu tygodnia

Orator
Posty: 788
Rejestracja: 9 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poland/Łódź

Re: Zróbcie grupowe zamówienie

Postautor: r50zyry5 » sobota, 10 sierpnia 2013, 23:42

https://bitcurex.com - Polska Giełda Bitcoin
BitMessage: BM-2cTXYRTBw6rptJ2qHqSdQe8tHztRBhYdMA
Moje komentarze na forum

Rozmowny
Posty: 57
Rejestracja: 26 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zróbcie grupowe zamówienie

Postautor: pompixde » niedziela, 11 sierpnia 2013, 11:30

no ale ja wole Blade ,zreszta już zamowiłęm gdzie indziej.Tych USB nie kupuje bo one za szybko tanieją.

Weteran
Posty: 1684
Rejestracja: 6 czerwca 2012
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Re: Zróbcie grupowe zamówienie

Postautor: virus » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 03:27

oj tam... USB fajne do zamiany za GPU :)
tanieja, ale watpie ze jeszcze duzo zjada... raczej juz to zbliza sie do kosztow produkcji (nie mowie o chipach tylko o zlozenie calej zabawki).

Rozmowny
Posty: 57
Rejestracja: 26 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zróbcie grupowe zamówienie

Postautor: pompixde » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 06:38

zjada zjada ,wiesz co tak jakbys byl sprzedawca z tego filmiku ...


przeciez wiadomo ze musza zjechac ,wiesz oni juz tyle kasy zarobili ze mogliby harytatywnie dzialac a ty stawiasz jakis problem techniczny ,nie masz racji tak samo jak ten handlarz z tego filmiku.Odradzam kupno tego gówna.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Zróbcie grupowe zamówienie

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 08:10

pompixde pisze:zjada zjada ,wiesz co tak jakbys byl sprzedawca z tego filmiku ...


przeciez wiadomo ze musza zjechac ,wiesz oni juz tyle kasy zarobili ze mogliby harytatywnie dzialac a ty stawiasz jakis problem techniczny ,nie masz racji tak samo jak ten handlarz z tego filmiku.Odradzam kupno tego gówna.
pompixde pisze:https://bitcointalk.org/index.php?topic=271054.0;all
jak ktoś zrobi to jestem zainteresowany 2 x Blade lub 50x USB erupter.Ja nie znam angielskiego wiec sam nie zrobie.
To jak w końcu? Jesteś zainteresowany czy odradzasz kupno?
Bosz...
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Rozmowny
Posty: 57
Rejestracja: 26 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zróbcie grupowe zamówienie

Postautor: pompixde » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 10:55

post usunięty

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zróbcie grupowe zamówienie

Postautor: GetBitCoin_pl » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 11:07

heh dobry as jesteś - przecież ci się zwrócą te bitcoiny - tylko w trochę dłuższym czasie niż zakładałeś ;]

svd
Orator
Posty: 975
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zróbcie grupowe zamówienie

Postautor: svd » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 11:09

pompixde pisze:No odradzam ,kur własnie wtopilem w h*** kasy bo kupilem te 2 Blady i sie wycofalem a mi koles nie chce wycofac oferty
gdzie kupiles i niby dlaczego wtopiles ? czy w regulaminie jest mozliwosc wycofania oferty?
pompixde pisze:wogole najlepiej omijac tego bitcoina szerokim lukiem bo to sie robi taka żerownia dla much na gównie,teraz nie ma nic bardziej przejebanego jak ten cały bitcoin ...
jesli sie nie zna dobrze angielskiego, matematyki, praw rynku, sprzetu komputerowego to o wtope latwo :)
w przeciwnym przypadku jeszcze mozna sporo zarobic (zarabiac)

Rozmowny
Posty: 57
Rejestracja: 26 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zróbcie grupowe zamówienie

Postautor: pompixde » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 11:27

kupiłem 2 za 22 BTC w tym przesyłka ,no fajnie wszystko ale dostane dopiero gdzieś pod kobniec miesiaca ... pozostana mi 2 zupelnie bezuzyteczne Blady bo wtedy trudnosc wzrosnie gdzieś z 3 x i bede miał 2 zielone plytki PCB oprawie je sobie wramke i powiesze nad łożkiem

Weteran
Posty: 1684
Rejestracja: 6 czerwca 2012
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Re: Zróbcie grupowe zamówienie

Postautor: virus » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 11:28

pompixde pisze:zjada zjada ,wiesz co tak jakbys byl sprzedawca z tego filmiku ...


przeciez wiadomo ze musza zjechac ,wiesz oni juz tyle kasy zarobili ze mogliby harytatywnie dzialac a ty stawiasz jakis problem techniczny ,nie masz racji tak samo jak ten handlarz z tego filmiku.Odradzam kupno tego gówna.
Oj tam przesadzasz.
Nawet jakby zjechali do ceny produkcji pen drive to dalej jest to jakies 35zl + koszta przesylki
wiec jakies 0.2BTC ... vs cena na forum 0.38 to dalej uważasz ze zjedzie sporo ? ;)

svd
Orator
Posty: 975
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zróbcie grupowe zamówienie

Postautor: svd » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 12:01

pompixde pisze:kupiłem 2 za 22 BTC w tym przesyłka ,no fajnie wszystko ale dostane dopiero gdzieś pod kobniec miesiaca ... pozostana mi 2 zupelnie bezuzyteczne Blady bo wtedy trudnosc wzrosnie gdzieś z 3 x i bede miał 2 zielone plytki PCB oprawie je sobie wramke i powiesze nad łożkiem
to po co kupiles i zaplaciles ?
300% w dwa tygodnie to jest niemozliwy wzrost trudnosci, zobaczysz, odkopiesz kolo 10 btc do gwiazdki, 13 btc za rok i sprzedasz do muzeum za 5btc/sztuka za pare lat :)
(jesli knc/vnc/avalon/bitfury dostarczy sprzet na czas)

kupno blade teraz za 10.25 btc jest ryzykowne ale jest dobra alternatywa dla tych ktorzy chca zabezpieczyc swoje inwestycje w KNC czy w inne jednorożce.

Orator
Posty: 838
Rejestracja: 16 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zróbcie grupowe zamówienie

Postautor: jerry » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 12:36

svd pisze:
pompixde pisze:kupiłem 2 za 22 BTC w tym przesyłka ,no fajnie wszystko ale dostane dopiero gdzieś pod kobniec miesiaca ... pozostana mi 2 zupelnie bezuzyteczne Blady bo wtedy trudnosc wzrosnie gdzieś z 3 x i bede miał 2 zielone plytki PCB oprawie je sobie wramke i powiesze nad łożkiem
to po co kupiles i zaplaciles ?
300% w dwa tygodnie to jest niemozliwy wzrost trudnosci, zobaczysz, odkopiesz kolo 10 btc do gwiazdki, 13 btc za rok i sprzedasz do muzeum za 5btc/sztuka za pare lat :)
Nie odkopie.

Od początku roku ceny ASICów w BTC w momencie zakupu kształtują się na poziomie ok. 4 miesięcznego odkopania (bez uwzględnienia zmiany trudności).

Z tym, że wzrost trudności powoduje, że po dwóch miesiącach kopania czas odkopania reszty BTC rośnie do 6 miesięcy, po kolejnych dwóch miesiącach okazuje się, że czas odkopania znowu się wydłużył. ASICi nie odkopią wartości BTC w nie włożonych.

Stąd taka oferta używanych, kopiący wiedzą, że lepiej sprzedać ze stratą niż kopać dalej :)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zróbcie grupowe zamówienie

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 12:56

odkopanie koparek jak fatamorgana :-)

Orator
Posty: 838
Rejestracja: 16 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zróbcie grupowe zamówienie

Postautor: jerry » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 12:57

Bit-els pisze:odkopanie koparek jak fatamorgana :-)
Uciekający horyzont :)

Rozmowny
Posty: 57
Rejestracja: 26 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zróbcie grupowe zamówienie

Postautor: pompixde » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 13:01

Racja ,i wiecie co myśle .... ok napisze ... ten bitcoin to jest kiepski biznes czy to w miningu czy to na gieldzie i jedynym przyczynkiem do tego co nigdy sienie stanie są wyobrażenia o przyszłej fortunie ,że jeden BTC bedzie wart 1000 USD albo wiecej.Jak wiadomo to jest tylko chwyt marketingowy dla maluczkich aby uplynniac im te odpady ktore sa juz nieproduktywne,tak naprawde filozofia tego systemu bitcoin nie polega na tym aby to trzymac trzymac i zarobic ale aby zarabiac z dnia na dzien.I po to sa te wszystkie spekulacje ze kiedys może ,oczywiście kiedyś morze wylało i zrobiła sie epoka lodowcowa ... ale taki przecietny użytkownik BTC sobie myśli dobra teraz strace ale jeśli to prawda co pogłoski chodzą to może za to wyjade kiedys wyjade na daleką wycieczke i będe cieszył sie życiem.I tu jest zonk pogrzebany że za te 2 blady mogłbym sobie urządzić bardzo fajną wycieczke a tak musze sie zastanawiać jak na tym nie stracić .

Weteran
Posty: 1684
Rejestracja: 6 czerwca 2012
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Re: Zróbcie grupowe zamówienie

Postautor: virus » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 13:43

@pompixde
Jeśli uważasz że Bitcoin to tylko sposób na wzbogacanie się górników to obawiam się że nie rozumiesz czym jest głównie bitcoin.
Jeśli chcesz zrobić na nim interes życia to spóźniłeś się o minimum o rok.

Bitcoin to świetna możliwość robienia tanich przelewów na globalną skalę i to potwierdzonych już w niecałe 10min.

Jeśli ktoś liczy że 1BTC będzie wart za chwile 1k USD to bardziej opłacalne jest kupienia Bitcoinów i ich trzymanie niż kupowanie Blade czy cokolwiek innego.
Ja (i jak sądzę spora część forum) to ludzie którzy w bitcoinie widzą nie tylko aspekt szybkiego zarobienia dużych pieniędzy.

Możesz zawsze uderzyć w day-trading-i i tam jak spalisz to stwierdzisz że GPW i cały system bankowy jest do d.... i nic z tego nie będzie ? ;)

P.S.
Wszędzie na forum wszyscy jasno piszemy że nikt nie da nikomu gwarancji że to się zwróci i idzie na tym zarobić... inwestycja ryzykowna jak każda inna.

Wróć do „Towary”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości