Lokal 100-300 m2 pod kopalnię każdego rozmiaru

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Początkujący nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lokal 100-300 m2 pod kopalnię każdego rozmiaru

Postautor: Borek1987 » czwartek, 18 stycznia 2018, 15:32

Witam serdecznie,
Osoby szukające lokalu pod kopalnie kryptowalut w Warszawie i okolicach zapraszam serdecznie.
Posiadam nieruchomość przy trasie s8 do Warszawy w miejscowości Radzymin(15 km od Warszawy). Hala 110 m2+ inne pomieszczenia(łącznie 300 m2) nieruchomość idealna pod kopalnie. Stan surowy zamkniety- podciągnięte media.
Wynajmę pod kopalnię lub znajdę Inwestora który wspólnie ze mną(nie mam doświadczenia w kopaniu- mam kapitał)zainwestuje w sprzęt i poprowadzi biznes.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lokal 100-300 m2 pod kopalnię każdego rozmiaru

Postautor: Borek1987 » czwartek, 18 stycznia 2018, 15:35

Mój kontakt to 518875333- Michał

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 18 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lokal 100-300 m2 pod kopalnię każdego rozmiaru

Postautor: mari000 » czwartek, 18 stycznia 2018, 21:00

Borek1987 pisze:Witam serdecznie,
Osoby szukające lokalu pod kopalnie kryptowalut w Warszawie i okolicach zapraszam serdecznie.
Posiadam nieruchomość przy trasie s8 do Warszawy w miejscowości Radzymin(15 km od Warszawy). Hala 110 m2+ inne pomieszczenia(łącznie 300 m2) nieruchomość idealna pod kopalnie. Stan surowy zamkniety- podciągnięte media.
Wynajmę pod kopalnię lub znajdę Inwestora który wspólnie ze mną(nie mam doświadczenia w kopaniu- mam kapitał)zainwestuje w sprzęt i poprowadzi biznes.
Cześć kolego , o jakiej kwocie wspominasz do inwestycji? tak z ciekawości pytam , też mam to w planach ? ciekawie jak by to wyglądało jak byśmy połączyli siły ;) narazie się najaralem tematem tylko ale bardzo poważnie myślę nad tym


Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 246
Rejestracja: 11 września 2015
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lokal 100-300 m2 pod kopalnię każdego rozmiaru

Postautor: Amadek » czwartek, 18 stycznia 2018, 21:36

Jaka moc przyłączeniowa i po ile prąd?

Wróć do „Towary”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości