[S] domeny internetowe - studio-fitness.pl buh.pl i inne..

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Początkujący nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[S] domeny internetowe - studio-fitness.pl buh.pl i inne..

Postautor: pabloj » wtorek, 12 listopada 2013, 23:50

Witam,

Mam do sprzedania domeny internetowe, kilka prezentuje poniżej, resztę znajdziecie w podanych linkach.
Jak to z biznesem domenowym bywa, ceny bardzo negocjowalne. Więc proszę śmiało i bez strachu wysyłać swoje oferty (PM lub w tym temacie).
Niektóre z domen posiadają ustaloną cenę Kup Teraz. Nie jest to oczywiście cena ostateczna. Proszę w nią nie klikać ponieważ chciałbym sprzedać domeny w Bitcoinach.
Dla użytkowników forum jestem w stanie zejść z ceny do kilkudziesięcu %, a do ilu dokładnie to zależy jaką inwencją negocjacyjną wykaże się kupujący :)

Przykładowe domeny, które posiadam w ofercie:
bcu.pl
buh.pl
jch.pl

studio-fitness.pl
odziezfitness.pl
trener-biznesu.pl
fotosprzet.pl
ekalendarze.pl

worldnews.pl + world-news.pl
treasure.pl
royalpoker.pl

Reszta domen znajduje się tutaj:
https://premium.pl/profil/pabloangelo/

i tutaj:
http://www.aftermarket.pl/marketsearch. ... f189b1f31d

Proszę składać oferty w Bitcoinach.
Jako zabezpieczenie transakcji proponuję Escrow.
Przekazanie domeny będzie odbywać się za pomocą dostarczenia przeze mnie kodu authinfo danej domeny.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Pozdrawiam,
PJ

Wróć do „Towary”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości