Kupie BTC, sprzedam doładowania, konta w grach

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Początkujący nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 6 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupie BTC, sprzedam doładowania, konta w grach

Postautor: Differrus » piątek, 8 listopada 2013, 15:35

Witam, jestem zainteresowany kupnem w następnym tygodniu BTC za kwotę 100zł(2x doładowanie 50zł do dowolnej sieci)


Mam również do sprzedania:
Konto WoW na serwerze sunwell. Na koncie znajduję się warrior 256ilvl z itemkami pod prot pve i parę itemków pod prot pvp. Postać warta koło 9k pp, na koncie oprócz niej znajduję się ponad 2k pp.

Konto Mu Online na największym prywatnym serwerze ZhyperMU, jest na nim ładnie ubrany BK, full stat elf i summka(na innych kontach więc mogą buffować) słabo ubrane. Konto warte ~200zł, jednak mogę je sprzedać dużo taniej z racji że i tak już nie gram w MU.

PP plemiona - Jestem skłonny sprzedać 400pp, cena do ustalenia.

Wróć do „Towary”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości