Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/s

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Początkujący nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Wygadany
Posty: 452
Rejestracja: 24 czerwca 2012
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/

Postautor: storzo » piątek, 15 lutego 2013, 12:17

rha dla mnie oszustwem jest ciagle przekladanie terminu realizacji bo cos tam... jaky tak wygladaly twoje zakupy na allegro itd... to bys wydawal pieniadze a nic nie otrzymywal bo bys tylko mial zamowienia w chmurze:D ani towaru ani kasy...
Akcja zbiórka POMÓŻ: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=15&t=25547

Pomoglem doceń i oceń :D BTC: 17tXJF2cXpsVNhpGYJuKRwZkeUpGvibUAW Grosz dziś - jutro dla mnie będzie milionem :D

Rozmowny
Posty: 67
Rejestracja: 30 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/

Postautor: portals » piątek, 15 lutego 2013, 15:46

BitPay jest firmą i podpisuje tylko umowy z rzeczywistymi podmiotami. Nie masz ubezpieczenia, ale masz mozliwość dochodzenia roszczeń drogą cywilną - nawet w USA
Tylko koszty mogą być większe niż 10 takich urządzeń. Ciągle zastanawiam się nad zamówieniem przez paypala.
Bitcoin: 1MFc8cLpBy7NB7uTkB4828iiSTrE6KVuG3 LiteCoin: LSHHoVgFRUz7eC2G6N5yjAKK1LTTSNL2sd
Bitmessage: BM-NBYoDqAw5guhADmei7z4v1ULwRaUBkr4

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10322
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/

Postautor: Bitmar » piątek, 15 lutego 2013, 15:53

rha pisze:
Bitmar pisze:(...) od firmy młodej i "amatorskiej" która wiele razy oszukała klientów ( w drobnych sprawach ale jednak).
Bitmar, daruj nam te kłamstwa. Jeśli dla ciebie obsunięcie się zakończenia projektu jest kłamstwem i oszustwem, to albo posługujesz się innym językiem niż polski, albo żyjesz w innym świecie.
Jestem już za stary by ciągle mieć mentalność dziecka któremu wszystko można wcisnąć i które wiele wybacza ale Tobie nikt nie broni, żyj sobie dalej w świecie ideałów i naiwności, Twoje prawo nic mi do tego.

Weteran
Posty: 1439
Rejestracja: 8 października 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/

Postautor: Rafi » piątek, 15 lutego 2013, 21:48

Ta część wypowiedzi "Jeśli dla ciebie obsunięcie się zakończenia projektu jest kłamstwem i oszustwem, to albo posługujesz się innym językiem niż polski, albo żyjesz w innym świecie." jest rewelacyjna :)

Teraz wiem dlaczego nasze społeczeństwo tak głosuje na wyborach :) wystarczy obiecać potem obsuwa, kolejna i tak za 4 lata od nowa ale w końcu Bfl jak rządy państw wszystko to tylko obsunięcia projektów a 'jelonki" (nie obrażając tych zwierzątek bo są bardzo sympatyczne) dalej wierzą i czekają i czekają. Bfl teraz sprzeda btc po kursie x5 a odda "jelonką" jak zbije kurs do 0.1$ ale odda trzeba się cieszyć w końcu oddali.

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/

Postautor: lenny » piątek, 15 lutego 2013, 22:08

Rafi pisze:Ta część wypowiedzi "Jeśli dla ciebie obsunięcie się zakończenia projektu jest kłamstwem i oszustwem, to albo posługujesz się innym językiem niż polski, albo żyjesz w innym świecie." jest rewelacyjna :)

Teraz wiem dlaczego nasze społeczeństwo tak głosuje na wyborach :) wystarczy obiecać potem obsuwa, kolejna i tak za 4 lata od nowa ale w końcu Bfl jak rządy państw wszystko to tylko obsunięcia projektów a 'jelonki" (nie obrażając tych zwierzątek bo są bardzo sympatyczne) dalej wierzą i czekają i czekają. Bfl teraz sprzeda btc po kursie x5 a odda "jelonką" jak zbije kurs do 0.1$ ale odda trzeba się cieszyć w końcu oddali.
BFL przy rezygnacji oddaje ilość BTC po aktualnym kursie, aby było tyle samo USD oddane. W końcu sprzedają produkt za USD, więc równowartość USD oddają.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

Re: Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/

Postautor: powered » piątek, 15 lutego 2013, 23:35

Rafi pisze: Bfl teraz sprzeda btc po kursie x5 a odda "jelonką" jak zbije kurs do 0.1$ ale odda trzeba się cieszyć w końcu oddali.
Jeżeli sprzedadzą BTC to skąd je wyczarują aby oddać?
lenny pisze:BFL przy rezygnacji oddaje ilość BTC po aktualnym kursie, aby było tyle samo USD oddane. W końcu sprzedają produkt za USD, więc równowartość USD oddają.
Jezeli zamowiłem asic płacąc 25 btc (kiedy kurs był po 10USD) i teraz zrezygnuje to ile BTC mi oddadzą? ;)

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/

Postautor: lenny » piątek, 15 lutego 2013, 23:40

@powered:
Zapłaciłeś 25x10 = 250USD, oddadzą Ci 250 USD = ~9.25 BTC po dzisiejszym kursie.

rha
Weteran
Posty: 1561
Rejestracja: 8 lipca 2012
Reputacja: 600
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/

Postautor: rha » sobota, 16 lutego 2013, 00:15

Bitmar pisze:Jestem już za stary by ciągle mieć mentalność dziecka któremu wszystko można wcisnąć i które wiele wybacza ale Tobie nikt nie broni, żyj sobie dalej w świecie ideałów i naiwności, Twoje prawo nic mi do tego.
Dobrze, niech będzie, że masz mentalność starca, ale bądź tak dobry i przekazuj informacje niezafałszowane, bo inaczej mają ujemną wartość poznawczą.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

Re: Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/

Postautor: powered » sobota, 16 lutego 2013, 01:08

lenny pisze:@powered:
Zapłaciłeś 25x10 = 250USD, oddadzą Ci 250 USD = ~9.25 BTC po dzisiejszym kursie.
Ja byłem przekonany że oddają tyle btc ile zostało u nich "zdeponowane". Teraz dotarlo do mnie że ich klienci, ktorzy robili przedpłaty w btc już się czują oszukani i oskubani.

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/

Postautor: lenny » sobota, 16 lutego 2013, 01:18

Zdeponowane? :O
BitPay -ich payment processor - im przelewa na konto USD, ich nie obchodzą jakieś tam BTC.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 40
Rejestracja: 16 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/

Postautor: wilk » środa, 27 marca 2013, 11:40

Czyli jak Panowie. Projekt BFL już ostatecznie padł i zwracają kasę? Bo tego nie widzę nigdzie. Nadal zachęcają do Preorders bez podania konkretnej daty. Mi się wydaje, że to mrzonka. Gdybym ja skonstruował maszynę, którą mogę sprzedać za 149$ (4,5GH/s) a robiłaby dla mnie 893,89$ miesięcznie wg. http://www.alloscomp.com/bitcoin/calculator. To po pierwszym miesiącu bunkrowania się z nią wziąłbym kredyt na budowę elektrowni i podpiął do niej następne 1000 takich maszyn. By zarabiać 800 000 USB miesięcznie.
W życiu nie odsprzedawałbym urządzeń dalej. Chyba, że jakieś zera mi się pomyliły?
Sprzedaliśmy kilka dni temu jednemu klientowi pod kopalnię BTC sprzętu za jakieś 50K PLN: karty graficzne, zasilacze i jakieś tam płyty pod to. 6 kompów może z tego będzie ledwo i jak liczyliśmy zwrócą się za jakieś 6-7 miesięcy. Myślę, że klient zapiłby się na śmierć gdyby BFL wypuściłoby Swoje obiecywane maszyny.

małe sprostowanie: zbierają już zamówienia na zwroty: https://products.butterflylabs.com/sales/guest/form/
Ostatnio zmieniony środa, 27 marca 2013, 12:01 przez wilk, łącznie zmieniany 1 raz.

Gaduła
Posty: 400
Rejestracja: 20 lutego 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/

Postautor: nubas » środa, 27 marca 2013, 11:56

wszyscy co kopia na kartach przerzuca je na inne kryptowaluty

rha
Weteran
Posty: 1561
Rejestracja: 8 lipca 2012
Reputacja: 600
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/

Postautor: rha » środa, 27 marca 2013, 22:19

Te "zamówienia na zwroty" są tam już od miesięcy. To taka formatka jeśli chcesz uzyskać 'refund', ale nie bardzo to działa. (Zalecane jest zgłaszanie się przez e-mail.)

A co do produkowania maszyn, to nie produkują one pieniędzy, tylko zapewniają udział w kawałku tortu.
Lepszym porównaniem jest krowa dająca sto razy więcej mleka, niż zwykłe krowy - mieć jedną, OK, ale mieć całe stado? Tu już mleczarnie nie nadążą ze skupem, zresztą na skup przeznaczą tyle samo pieniędzy co wcześniej, więc w efekcie nie zarobisz więcej, a wykosztujesz się na opiekę i karmienie. Wobec tego bardziej opłaca się takie krowy sprzedawać chętnym.

Weteran
Posty: 13372
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/

Postautor: ekonokomik » środa, 27 marca 2013, 22:30

rha pisze:Te "zamówienia na zwroty" są tam już od miesięcy. To taka formatka jeśli chcesz uzyskać 'refund', ale nie bardzo to działa. (Zalecane jest zgłaszanie się przez e-mail.)

A co do produkowania maszyn, to nie produkują one pieniędzy, tylko zapewniają udział w kawałku tortu.
Lepszym porównaniem jest krowa dająca sto razy więcej mleka, niż zwykłe krowy - mieć jedną, OK, ale mieć całe stado? Tu już mleczarnie nie nadążą ze skupem, zresztą na skup przeznaczą tyle samo pieniędzy co wcześniej, więc w efekcie nie zarobisz więcej, a wykosztujesz się na opiekę i karmienie. Wobec tego bardziej opłaca się takie krowy sprzedawać chętnym.
To kompletnie nietrafione porownanie. Gdybys zaczął rozmnażać krowy dające 100x więcej mleka, to faktycznie miałbys nagle morze mleka, którego nikt by od Ciebie nie chcial kupic.
Ale w przypadku BTC codzienna, całkowita ilosc produkowanego "mleka" jest stała. Mając lepsze krowy powodujesz, że te sąsiada zaczynają nagle dawac znacznie mniej mleka.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 40
Rejestracja: 16 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/

Postautor: wilk » czwartek, 28 marca 2013, 00:00

Jest jeszcze jeden mankament pierwszego porównania. Jeśli będzie morze mleka, ale nie moja, a moich klientów i nikt nie będzie mleka skupować; to świadomie sprzedaję im bezużyteczne krowy (złom). Abstrahując od mlecznych metafor; jest jeszcze jednak strategia jaką BFL mogła przyjąć: mają już te maszyny, kopią i zarabiają majątek póki morza mleka nas jeszcze nie zalewa....i kiedyś łaskawie wypuszczą je na świat, tak ot dla świętego spokoju. By ich nikt przypadkiem nie ścigał na ich tropikjalnych wyspach kupionych za wykopane i zarobione na przedsprzadaży bitcoiny;) Ale szczerze liczę na te maszyny, bo to naprawdę ciekawa sprawa :D Umiarkowanie tylko w to wierzę, nie zgadza się to z moją sceptyczno-krytyczną wizją rzeczywistości.

Dorzucę też od siebie - my w naszym sklepie www poza ustawową informacją o możliwości zwrotu i sympatycznym wrzutem o 100% zadowoleniu klienta ...bla bla bla nie umieszczamy całej podstrony dla formularza REFUND. To nie jest normalna polityka jakiegokolwiek sprzedawcy.
Ostatnio zmieniony czwartek, 28 marca 2013, 00:08 przez wilk, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 40
Rejestracja: 16 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/

Postautor: wilk » czwartek, 28 marca 2013, 00:03

nubas pisze:wszyscy co kopia na kartach przerzuca je na inne kryptowaluty
czyli maszyny ASIC od BFL będą dedykowane wyłącznie BTC i nie będą obsługiwać innych kryptowalut? Te inne nie mają podobnych potrzeb i nie da się ich równie wydajenie kopać przy pomocy tych samych urządzeń co bitcoiny?

Dyskutant
Posty: 291
Rejestracja: 11 lutego 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/

Postautor: BoBi » czwartek, 28 marca 2013, 00:44

wilk pisze:
nubas pisze:wszyscy co kopia na kartach przerzuca je na inne kryptowaluty
czyli maszyny ASIC od BFL będą dedykowane wyłącznie BTC i nie będą obsługiwać innych kryptowalut? Te inne nie mają podobnych potrzeb i nie da się ich równie wydajenie kopać przy pomocy tych samych urządzeń co bitcoiny?
ASIC ( nie tylko te od BFL ) jest dedykowany do danej rzeczy i innej na niej nie zrobisz
Tez mam wlasnego noda p2pool, http://bobi.websignum.pl:9332
1BE79zjtUN3pP7kQofSo33Tvhp2akJRX4B Na datki :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 40
Rejestracja: 16 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/

Postautor: wilk » czwartek, 28 marca 2013, 01:05

BoBi pisze:
wilk pisze:
nubas pisze:wszyscy co kopia na kartach przerzuca je na inne kryptowaluty
czyli maszyny ASIC od BFL będą dedykowane wyłącznie BTC i nie będą obsługiwać innych kryptowalut? Te inne nie mają podobnych potrzeb i nie da się ich równie wydajenie kopać przy pomocy tych samych urządzeń co bitcoiny?
ASIC ( nie tylko te od BFL ) jest dedykowany do danej rzeczy i innej na niej nie zrobisz
to jesr definicja ASIC, ale myślałem, że inne kryptowaluty mają podobne potrzeby i schematy obliczeniowe. Sorry, nie czytałem o tym jeszcze nic..

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14397
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 28 marca 2013, 08:02

ASIC będzie kopał "tylko" waluty oparte o sha, scryptu nie ruszy. Dlatego taki rush na LTC jest ;]
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.27
Linki do YT, TT, LI i reszty

rha
Weteran
Posty: 1561
Rejestracja: 8 lipca 2012
Reputacja: 600
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zamówienie zbiorcze preorder: BitForce ‘Jalapeno’ 3.5GH/

Postautor: rha » czwartek, 28 marca 2013, 23:23

Odnośnie komentarzy o nietrafionych porównaniach, to słowo "nietrafiony" bardziej pasuje do tych komentarzy.

Produkowane w coraz większej ilości "mleko" to nie bitcoiny, tylko hasze. Bitcoiny odpowiadają temu, co wypłacają mleczarnie czyli stałej ilości w czasie.
Superkrowy kupią nowi pasterze, z których tylko pierwsi się mocno wzbogacą, a pozostali po prostu wyprą z rynku starych pasterzy (ze zwykłymi krowami).
Mleczarnie nadal będą wypłacać tyle samo. A szykują się nowi hodowcy, z innymi superkrowami, więc monopol się nie utrzyma.
Czy w świetle tego hodowca superkrów lepiej zrobi drogo je sprzedając czy pasąc, karmiąc i dojąc?

Jedni hodowcy wybierają pierwszą odpowiedź i to o nich jest głośno na forach, a inni wybierają drugą i o nich jest cicho, bo się nie afiszują.
Wybór komplikuje to, że bony (BTC) wypłacane przez mleczarnie (w stałej ilości) mają teraz coraz większą wartość na rynku, acz to może się zmienić.

Bardziej łopatologicznie się już chyba nie da.

Wróć do „Towary”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości