Jak wysłać/wymienić tokeny OXY i TON w portfelu bez strat Price Impact

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak wysłać/wymienić tokeny OXY i TON w portfelu bez strat Price Impact

Postautor: Kubman » wtorek, 19 marca 2024, 01:36

Witam serdecznie,

nie mam wystarczającej wiedzy i dopiero zaczynam podchody z krypto. Proszę Szanownych o pomoc w temacie wymiany tokenów OXY Oxygen Protocol oraz TON Token z portfela krypto.
Mianowice zakupiłem wymienione OXY i TON w portfelu Coinbase (który mam powiązany z giełdą Coinbase) poprzez wymianę ETH na OXY i TON.
Teraz przy wzroście OXY i TON chcę je wymienić z zyskiem z powrotem na ETH. Istotne jest to, że giełda Coinbase nie wspiera możliwości trzymania OXY i TON i wypłaty na konto Euro i nie widzę innego sposobu jak zrobić na portfelu Coinbase swapa z powrotem na ETH i dopiero przelew na giełdę i na konto Euro.
Tu napotykam duży problem bo przy swapie na ETH zderzam się z Price Impact rzędu 73% - 96% - tracę tyle na wartości tokena przy swapie
https://i.postimg.cc/t4WwZzMt/Screenshot-20-Wallet.jpg
Wymiana OXY lub TON na innego tokena niż ETH również nie pomaga i napotykam 'price impact' (chyba, że nie wiem jak dobrać, na który token wymienić bez straty)

Zaznaczę, że na portfelu Coinbase tokeny są na sieci Ethereum bez możliwości bridge na inną sieć do transferu.
Jak przeprowadzić wypłatę tych tokenów na giełdę bez strat 'price impact'? :? Czy przy OXY Protocol i TON Token to możliwe?

Weteran
Posty: 2901
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Jak wysłać/wymienić tokeny OXY i TON w portfelu bez strat Price Impact

Postautor: adamu79 » piątek, 22 marca 2024, 12:34

Kubman pisze: wtorek, 19 marca 2024, 01:36Zaznaczę, że na portfelu Coinbase tokeny są na sieci Ethereum bez możliwości bridge na inną sieć do transferu.
Jak przeprowadzić wypłatę tych tokenów na giełdę bez strat 'price impact'? Czy przy OXY Protocol i TON Token to możliwe?
Skoro masz konto na coinbase to sobie przelej te środki na portfel giełdowy (dedykowane adresy dla TON i OXY) i wymień na ETH bezpośrednio na giełdzie

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak wysłać/wymienić tokeny OXY i TON w portfelu bez strat Price Impact

Postautor: Kubman » niedziela, 24 marca 2024, 18:00

adamu79 pisze: piątek, 22 marca 2024, 12:34Skoro masz konto na coinbase to sobie przelej te środki na portfel giełdowy (dedykowane adresy dla TON i OXY) i wymień na ETH bezpośrednio na giełdzie

Dzięki, jednak jak pisałem wyżej:
Kubman pisze: wtorek, 19 marca 2024, 01:36Istotne jest to, że giełda Coinbase nie wspiera możliwości trzymania OXY i TON
i nie ma na giełdzie dedykowanych adresów dla OXY czy TON
Na giełdzie Coinbase jest ogólny adres do przesyłania aktywów na sieci Ethereum, z którego mógłbym tu skorzystać ewentualnie.

Próbowałem na portfelu tego rozwiązania i mam Price Impact:
Kubman pisze: wtorek, 19 marca 2024, 01:36zrobić na portfelu Coinbase swapa z powrotem na ETH i dopiero przelew na giełdę
Kubman pisze: wtorek, 19 marca 2024, 01:36Tu napotykam duży problem bo przy swapie na ETH zderzam się z Price Impact rzędu 73% - 96% - tracę tyle na wartości tokena przy swapie
Gdy przeniosę OXY i TON na giełdę na ogólny adres do przesyłania na sieci Ethereum, żeby wymienić na ETH mogą być dwa problemy:
- czy OXY i TON będą możliwe do wymiany na ETH jeśli giełda nie wspiera dla niech dedykowanych adresów
- czy znów nie będzie Price Impact, tak samo jak przy zmianie na portfelu ?

Weteran
Posty: 2901
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Jak wysłać/wymienić tokeny OXY i TON w portfelu bez strat Price Impact

Postautor: adamu79 » niedziela, 24 marca 2024, 19:08

@Kubman
TON po sieci erc20 masz na mexc, co do OXY musisz poszukać

Dodano po 12 minutach 58 sekundach:
Kubman pisze: niedziela, 24 marca 2024, 18:00czy OXY i TON będą możliwe do wymiany na ETH jeśli giełda nie wspiera dla niech dedykowanych adresów
Nie będzie to możliwe.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801 i 24 gości