Jak wypłacić fundusze z coinbase wallet - ethereum network

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 lutego 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak wypłacić fundusze z coinbase wallet - ethereum network

Postautor: zygmuntpl » czwartek, 29 lutego 2024, 23:24

Dzien dobry, popełniłem ogromny błąd przelewając fundusze z „coinbase” na swoj portfel w „coinbase wallet” Waluta to „USDT” i teraz nie moge z nia absolutnie nic zrobić, jedyne co chciałbym, to wypłacić fundusze na jakiś paypal cokolwiek i nigdy wiecej w zyciu nie bawic sie w crypto, jest to kompletnie nie dla mnie, sumy to:
690 USDT czyli ok 2758 PLN wedlug coinbase wallet, z tego co przeczytałem teraz aby cokolwiek zrobić, będę musiał kupić ETH aby móc zrobic cokolwiek w sieci ETH, a aktualnie w portfelu coinbase wallet mam tylko USDT,

Prosze o jakas instrukcje jak dla laika, co zrobic aby wyplacic te fundusze w zlotowkach na konto w PL/paypal tracac przy tym jak najmniej pieniedzy. Wszystkie poradniki w internecie dotycza „coinbase” a nie „coinbase wallet”

Pozdrawiam i bardzo dziekuje za pomoc

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 212
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 176
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak wypłacić fundusze z coinbase wallet - ethereum network

Postautor: Yogi77 » czwartek, 29 lutego 2024, 23:37

To mi wyglada jakbyś został oszukany i nigdy już tych pieniędzy nie odzyskasz. Podaj URL strony na której jest niby portfel z tymi środkami

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 lutego 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak wypłacić fundusze z coinbase wallet - ethereum network

Postautor: zygmuntpl » piątek, 1 marca 2024, 23:03

Moze zle opisalem to wszystko, raczej nie ma opcji zeby ktos mnie oszukał, jezeli to zrobilem to byc moze sam siebie oszukałem. Przelałem te USDT z wlasnego „Coinbase” giełdy na portfel, który założylem w oficjalnej apce z AppStore o nazwie „Coinbase wallet”, mam dostep do tego portfela w Apce, nie wiem w jaki sposob wyslac „url strony” mam to w apce, nie jestem pewien jak sie wkleja skrinszoty na tej stronie wiec wrzucilem je na hosting:
https://postimg.cc/gallery/wvZdSF3

Na gorze jest link, tam jest pokazane jak to wyglada w apce jak chce wyslac, pokazuje mi zeby cokolwiek wyslac musze miec ETH (a jaka ilosc? to juz jest zagadka), dalem tez link do appstore do tej apki ktora to jest i jak to wszystko wyglada, dziekuje za pomoc i za cierpliwosc.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 123
Rejestracja: 2 sierpnia 2012
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Jak wypłacić fundusze z coinbase wallet - ethereum network

Postautor: Pretendin » piątek, 1 marca 2024, 23:25

Nie zna tego portfela, ale całkiem możliwe że nie zostałeś oszukany, tylko nie za bardzo wiesz co robisz..

Jeżeli ten portfel to nie scam, to owszem, potrzebujesz eth żeby dokonywać transakcji na sieci eth. Problem w tym, ze z portfela nie zrobisz przelewu na klasyczne konto bankowe, wiec nie wiem w jakim celu to tam posłałeś :)

Może mnie ktoś poprawi, ale aktualnie powinno Ci starczyc eth w kwocie 3 usd żeby przelać te środki. Jak już będziesz wiedział gdzie.
Ostatnio zmieniony piątek, 1 marca 2024, 23:30 przez Pretendin, łącznie zmieniany 1 raz.
kupie szklaną kulę ;]

Dyskutant
Posty: 153
Rejestracja: 5 czerwca 2012
Reputacja: 126
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Jak wypłacić fundusze z coinbase wallet - ethereum network

Postautor: dymonek » piątek, 1 marca 2024, 23:26

USDT jest tokenem na sieci ETH i potrzebujesz ETH żeby wysłać te tokeny. Musisz przelać jakieś małe wartości ETH na portfel inaczej tego nie ruszysz.
Tu masz podane ceny przelewów
https://etherscan.io/gastracker

--
ups ktoś mnie uprzedził :P

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Karolak, Ratchet i 32 gości