Jak obniżyc prowizje - portfel , kantor , giełda

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 lutego 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak obniżyc prowizje - portfel , kantor , giełda

Postautor: plone » niedziela, 18 lutego 2024, 22:02

Cześć i z góry sorry za prostackie pytanie. Czy są jakieś sposoby żeby zminimalizować koszty transakcyjne kupując przez Trezor Suit? Do tej pory kupowałem karta przez BTC Direct, ale operowałem małymi kwotami i jakoś mi ta prowizja nie doskwierała. Teraz chciałbym kupić trochę więcej niż zwykle i 6-7% opłat już mnie trochę boli. W jaki sposób wy kupujecie. Bezpośrednio na Trezora przez Suit? Robicie przewalutowanie w banku czy kupujecie za PLN? Kupujecie USDT i wymieniacie na BTC? A może transferujecie z innej giełdy? Może jeszcze inaczej. Z góry dzięki za wszelką pomoc

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak obniżyc prowizje na Trezorze

Postautor: koparki » niedziela, 18 lutego 2024, 22:41

plone pisze: niedziela, 18 lutego 2024, 22:02Trezor Suit
jak kupujesz za grosze powiedzmy do 2000zł na rok, to te 6% prowizji jest ok , sprawę załatwiasz w minutę zamiast tracić godzinę na rejestrację giełdową, KYC , ogarnąć przelew, ogarnąć bank lubiący się z giełdą krypto . Jesli przeznaczasz grubsze pieniądze to otwórz konto na któreś z giełd , gdzie obsługiwane są przelewy z polskich banków zamiast wymieniać u pośrednika w oprogramowaniu portfela.
---

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 lutego 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak obniżyc prowizje na Trezorze

Postautor: plone » niedziela, 18 lutego 2024, 23:09

Myślę o 10k PLN. Plan jest taki że odkładam na uprzyjemnienie sobie życia w przyszłości i 5-10% kapitału chcę mieć w BTC. BTC chciałbym załatwić teraz, zapomnieć o nim na rok czy dwa i skupić się na etf i obligacjach edo. Dlatego nawet jak będzie to wymagać trochę gimnastyki to chętnie urwę chociaż ten 1 czy 2% z opłat. Mam jeszcze stare konto na Binance i jakieś 2 lata temu przerzucałem z niej pierwsze BTC na Trezora, ale te opłaty też chyba wyszły dość wysokie. Pamięć jest zawodna i być może były niższe niż 6%, dlatego jeżeli ktoś z Was to robił w niedalekiej przeszłości, to byłbym wdzięczny za podpowiedź jak to teraz wygląda

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 15 września 2021
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak obniżyc prowizje - portfel , kantor , giełda

Postautor: btcbtc » niedziela, 3 marca 2024, 16:50

Szukaj kantoru stacjonarnego z prowizja 3% i niższą
lub
Revolut/Zen + CEX typu Bybit
lub
poluj na promke prowizji zakupowej w bitomatach shitcoinsclub
Ostatnio zmieniony sobota, 16 marca 2024, 01:45 przez btcbtc, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak obniżyc prowizje - portfel , kantor , giełda

Postautor: ikswodnal » niedziela, 3 marca 2024, 18:04

plone pisze: niedziela, 18 lutego 2024, 23:09Plan jest taki że odkładam na uprzyjemnienie sobie życia w przyszłości i 5-10% kapitału chcę mieć w BTC.
Zamieniać całość posiadanych środków na gotówkę - jednorazowo to można tak trafić że 3 lata będzie się odrabiać stratę. Najlepsze rozwiązanie (wg mnie) to cykliczne co-miesięczne zakupy BTC na bitcan.pl i co 3-mce przenosić na swój adres do którego jestem jedynym posiadaczem kluczy. W tej technice mam za 50 m-cy stopę zwrotu 165% a za lata 2020-2023 175% stopy zwrotu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 135
Rejestracja: 23 maja 2015
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Jak obniżyc prowizje - portfel , kantor , giełda

Postautor: smieszny » niedziela, 17 marca 2024, 22:41

Jak chce Ci się bawić to PLN przelewem na kange tam wymiana na USDT i po Polygonie wysyłasz na Binance i masz praktycznie 1:1 środki na największej giełdzie z dużą płynnością.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: naciuje, remix i 30 gości