Altcoiny, kiedy kupować?

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 grudnia 2023
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny, kiedy kupować?

Postautor: Gural » niedziela, 28 stycznia 2024, 19:33

Na początku chciałbym wszystkich serdecznie powitać, moje pytanie kieruje do osób, które siedzą już jakiś czas w świecie kryptowalut i obserwują rynek, wiem mógłbym włączyć wykres i wszystko przeanalizować, ale wolę zapytać i poczytać różnych opinii w tym temacie, pokrótce chciałbym powiedzieć, że kryptowalutami zainteresowałem się w kwietniu 2021, tak kupowałem na gorce, ale udało mi się jeszcze zarobić sprzedawajac w listopadzie parę $$$, ale mniejsza o to, chciałbym zapytać wprost czy zacząć już powoli zakupywać alty, czy poczekać do wakacji, nie widziałem poprzedniego cyklu, ani tego co było między nim, wiem że każdy cykl wygląda inaczej ale chciałbym posłuchać bardziej doświadczonych ludzi...

Czytałem tu i tam, i jedni mówią że za późno drudzy mówią że po halvingu, a inni mówią że dołek nie długo i czekać, nie chciałbym przeczekać okazji bo szkoda, ale do fajerwerek wydaje mi się daleko i chciałbym was posłuchać ;p tak projekty które mam na oku zrobiły już parę ładnych %%% no ale w poprzednim cyklu, tak samo patrzyłem na eth i później żałowałem, bo wydawalo sie drogo 😜

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny, kiedy kupować?

Postautor: l3sny » poniedziałek, 29 stycznia 2024, 11:50

Gdybym miał kapitał i był początkujący to kupowałbym BTC i ETH do momentu osiągnięcia ATH. Potem poczekałbym jeszcze trochę do powiedzmy 2x ath i przerzucił się na jakieś dobre projekty altcoinowe. Ja np. siedze na Syscoin i oczywiście "shilluje" mój projekt ale jest mnóstwo bardzo dobrych innych monet, o których nie miałem pojęcia i w które tez warto wejść bo jeszcze bardziej leżą na pysku.
Właśnie trwa plebiscyt na najbardziej obiecujący projekt L1 (layer 1) poniżej market cap $300mln.
https://twitter.com/BlackstarsMKTCR
Syscoin i ERG są w finale co nic nie oznacza pod wzgledem jakości tych projektów bo najprawdopodobniej wszystkie one są bardzo dobre a różnią się podejściem do tematu skalowalności, decentralizacji i bezpieczeństwa. Wszystkie są bardzo zaawansowane technologicznie. Ten plebiscyt wyłącznie ustali która rzesza fanów jest większa i bardziej skutecznie może propagować konkretny projekt, co z kolei powinno przenieść się na płynność i market cap.
Sumując jest naprawdę sporo dobrych monet do wzięcia za grosze i one poleca 10-100x jak przyjdzie pora. To moja opinia a nie żadna porada inwestycyjna ;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 21 gości