Opłaty transakcyjne na Binance inne niż na Ledgerze

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2 stycznia 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Opłaty transakcyjne na Binance inne niż na Ledgerze

Postautor: MicGos » wtorek, 2 stycznia 2024, 17:02

Dzień dobry wszystkim.

Wysłałem dziś BTC z Binance na Ledgera. Binance pokazuje opłatę sieciową za tą transakcję 0.00062BTC czyli ok. $28.
Kiedy środki dotarły na Ledgera, w Ledger Live wyświetla się fee: 0.00280908BTC czyli ok. $127 za tą samą transakcję.

Czy wiecie dlaczego tak jest?
No i czy w jakiś sposób to wyższe fee mogłoby być pobrane bez mojej akceptacji?

W teorii na Ledgera dotarło dokładnie tyle ile pokazywał Binance po potrąceniu opłaty sieciowej, więc tak jakby to wyższe fee nie zostało pobrane, ale niestety nie zapisałem ile dokładnie miałem BTC wcześniej na Ledgerze, więc nie mam jak sprawdzić ile faktycznie nowych BTC się zaksięgowało. Niemniej w historii transakcji Ledger pokazuje własciwą ilość (taką jak Binance). To o co chodzi z tym większym fee?

Chętnie dodam screeny, tylko nie wiem jak załączyć plik graficzny do tematu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 212
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 176
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Opłaty transakcyjne na Binance inne niż na Ledgerze

Postautor: Yogi77 » wtorek, 2 stycznia 2024, 19:15

W ramach jednej transakcji wysyłane są za jednym zamachem środki do wielu użytkowników - pewnie dlatego sumaryczna opłata jest większa

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 17 lutego 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Opłaty transakcyjne na Binance inne niż na Ledgerze

Postautor: KarolSSSS » sobota, 16 marca 2024, 11:00

Podpinam się, miałem tak samo. Giełda zabrała swoją dole przy wysyłce chyba 12$, krypto dotarło na ledger ale pisało że pobrano 80$ tego fees, choć wydaje się że te 80$ nie pobrano. Nie miałem zapisane ile wysyłałem,

Nigdzie nie było napisane że będą jakieś dodatkowe opłaty, dotarło tyle ile miało dotrzeć,ale jak wchodzę w szczegóły transakcji na ledger to jest fees 80$,

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Opłaty transakcyjne na Binance inne niż na Ledgerze

Postautor: rav3n_pl » piątek, 29 marca 2024, 11:32

To, ile kasuje was giełda jest widoczne podczas wypłaty z giełdy i zwykle odbiega od aktualnych fee w sieci.
To, ile jest w samej transakcji wypłaty może być znacząco inne (zwykle wielokrotnie większe), bo giełdy zwykle wysyłają jedną transakcją do wielu userów - co daje większą transakcję i większą wymaganą opłatę.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości