Czy mogę podać ten sam adres do wpłaty z Legera nano S 2 różnym osobą dla 2 różnych wpłat

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 1 listopada 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy mogę podać ten sam adres do wpłaty z Legera nano S 2 różnym osobą dla 2 różnych wpłat

Postautor: fonexpl » wtorek, 22 listopada 2022, 08:06

Witam

Posiadam Ledger Nano S. Gdy podaje komuś adres do wpłaty BTC i ta osoba wpłaci, kolejnym razem wyświetla mi się już inny adres portfela do wpłaty. Czekam na wpłatę od jednej osoby, wpłata się przeciąga. Jednocześnie muszę podać kolejny adres innej osobie do wpłaty. Czy mogę podać ten sam adres, czy też dany adres jest przypisany tylko do jednej wpłaty ?

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 6 listopada 2022
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy mogę podać ten sam adres do wpłaty z Legera nano S 2 różnym osobą dla 2 różnych wpłat

Postautor: witja1 » wtorek, 22 listopada 2022, 08:56

Tak, możesz podać ten 1 adres kilku osobom - wszystkie środki powinny trafić na twoje konto

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Czy mogę podać ten sam adres do wpłaty z Legera nano S 2 różnym osobą dla 2 różnych wpłat

Postautor: Kutalisk » wtorek, 22 listopada 2022, 17:39

@fonexpl domyślnie jest nowy adres do każdej kolejnej wpłaty. Taka była idea BTC, żeby nie korzystać wielokrotnie z tego samego adresu. Ale oczywiście nikt Ci nie zabroni podawać dane jednego adreu dla wielu wpłat.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801, kryptonite i 37 gości