Gdzie kupić 0.015 ETH bez weryfikacji? Potrzebuję ich na odbiór darmowych tokenów

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 4 października 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie kupić 0.015 ETH bez weryfikacji? Potrzebuję ich na odbiór darmowych tokenów

Postautor: MetaMaskowy » wtorek, 4 października 2022, 16:47

Gdzie kupić 0.015 ETH bez weryfikacji? Jakiś kantor internetowy czy coś? Słyszałem, że kiedyś można było kupić krypto w kantorze internetowym INPAY za małą kwotę bez weryfikacji. Obecnie, z tego co widzę, nie ma już tej możliwości. Po zarejestrowaniu konta w kantorze internetowym SWAP.LY (dawny INPAY) pojawiła się informacja:


"Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, jest przejście przez proces weryfikacji konta".


:-(

Czy da się gdzieś kupić 0.015 ETH bez weryfikacji?

Mam konto na MetaMasku. Konto na MetaMasku potrzebuję zasilić 0.015 ETH. 0.015 ETH potrzebuję na odbiór darmowych tokenów XEN.

Jeżeli ktoś, tak jak ja, chciałby otrzymać darmowe tokeny XEN, to mogę podpowiedzieć, że sieć startuje w tym tygodniu.

Tylko gdzie kupić te głupie 0.015 ETH na start, żeby nie trzeba było skanować dowodu osobistego, podawać imienia, nazwiska, PESEL-u, obywatelstwa, daty urodzenia, adresu, numeru telefonu, profesji, czy Bóg wie czego jeszcze?

PS W moim mieście nie ma bitomatu.

bMh
Początkujący
Posty: 545
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 352
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

Gdzie kupić 0.015 ETH bez weryfikacji? Potrzebuję ich na odbiór darmowych tokenów

Postautor: bMh » wtorek, 4 października 2022, 20:34

masz kantory @FlyingAtom byc moze maja siedzibe u Ciebie w miescie i tampowinienes zalatwic sprawe dla tak niskiej kwoty bez weryfikacji

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 4 października 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie kupić 0.015 ETH bez weryfikacji? Potrzebuję ich na odbiór darmowych tokenów

Postautor: MetaMaskowy » wtorek, 4 października 2022, 21:28

@bMh Też słyszałem, że w stacjonarnych kantorach czy bitomatach jest możliwość zakupu bez weryfikacji. Niestety, w moim mieście nie ma ani jednego, ani drugiego... Szukałem polskich kantorów internetowych, ale chyba we wszystkich jest już obowiązkowa weryfikacja, nawet przy tak małym zakupie...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Gdzie kupić 0.015 ETH bez weryfikacji? Potrzebuję ich na odbiór darmowych tokenów

Postautor: FlyingAtom » niedziela, 4 grudnia 2022, 01:23

MetaMaskowy pisze: wtorek, 4 października 2022, 21:28@bMh Też słyszałem, że w stacjonarnych kantorach czy bitomatach jest możliwość zakupu bez weryfikacji. Niestety, w moim mieście nie ma ani jednego, ani drugiego... Szukałem polskich kantorów internetowych, ale chyba we wszystkich jest już obowiązkowa weryfikacja, nawet przy tak małym zakupie...
Do 1000 euro masz brak weryfikacji tak stanowi polskie prawo.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Karolak, sebamistrz, shinya56 i 37 gości