Automatyczna sprzedaż - kupno / Binance

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 10 lutego 2022
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Automatyczna sprzedaż - kupno / Binance

Postautor: Szubi » poniedziałek, 23 maja 2022, 13:09

Czy jest taka możliwość na Binance, która pozwoliłaby mi na składanie automatycznych ofert kupna / sprzedaży ? Nie chodzi mi o stop limit. Załóżmy że mam 1000 ADA w portfelu i 0 BUSD. Zlecam sprzedaż i oferta trafia na orderbook. W tym samym czasie, chciałbym ustawić możliwość kupna po określonym niższym kursie, gdy moja oferta sprzedaży zakończy się sukcesem. teraz moje środki gdy tylko złoże ofertę sa blokowane - logiczne. Ale chciałbym ustawić tak, by jak tylko udało się sprzedać moje 1000 szt ADA'y, od razu z automatu utworzyła się oferta kupna po określonej wcześniej przeze mnie stawce. No i w druga stronę tak samo, gdy wypełni się zlecenie kupna, wtedy tworzy się oferta sprzedaży. Czasami byłoby to dla mnie bardzo przydatne...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Automatyczna sprzedaż - kupno / Binance

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 23 maja 2022, 14:39

@Szubi chyba pozostaje bot+api, musiałbyś napisać sobie program, który by sprawdzał czy ten order jest filled, jeśli tak to wystawia nowe zlecenie kupna.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 10 lutego 2022
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Automatyczna sprzedaż - kupno / Binance

Postautor: Szubi » poniedziałek, 23 maja 2022, 18:28

mudol pisze: poniedziałek, 23 maja 2022, 14:39chyba pozostaje bot+api, musiałbyś napisać sobie program, który by sprawdzał czy ten order jest filled, jeśli tak to wystawia nowe zlecenie kupna.
Nie wchodź łagodnie do tej dobrej nocy, Starość

Aj, myśałem w Binance istnieje możliwość uruchomienia takiej funkcji. Nie ok, to odpuszczam... Za cienki w uszach jestem na takie cuda typu pisanie softu. Ale dziękuje @mudol za odpowiedź na moje pytanie.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości