Początkujący, portfel, revolut.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 1 kwietnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Początkujący, portfel, revolut.

Postautor: piotrnovak88 » piątek, 1 kwietnia 2022, 10:31

Witam doradzi mi ktoś,? Używam portfel coinomi, a btc kupuje poprzez Revolut, niestety w revolut mogę przypisać sobie tylko trzy adresy portfela, a mój coinomi, za każdym razem generuje nowy adres, czy poleci mi ktoś jakiś prosty w obsłudze portfel, którego bym używał tylko jako pośredniczący, pomiędzy revolut a moim docelowym portfelem.
Pozdrawiam

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Początkujący, portfel, revolut.

Postautor: revo » piątek, 1 kwietnia 2022, 11:30

@piotrnovak88 Może spróbuj portfel exodus
Da się już wypłacić crypto z revoluta na swój portfel?
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

bMh
Początkujący
Posty: 545
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 352
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

Początkujący, portfel, revolut.

Postautor: bMh » piątek, 1 kwietnia 2022, 11:38

A czy przypadkiem revolut nie oferowal syntetyka zamiast BTC?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Początkujący, portfel, revolut.

Postautor: revo » piątek, 1 kwietnia 2022, 12:07

@bMh Masz na myśli że oferował coś w rodzaju akcji (odwzorowań kursów crytpo) a nie same kryptowaluty na sprzedaż? teraz to się zmieniło oferuje normalne krypto (tylko na razie nie masz dostępu do kluczy prywatnych :D) ale widzisz je w aplikacji (jesteś właścicielem krypto a nie jakiegoś kursu czy akcji)
W Wielkiej Brytanii już można wypłacać na swój portfel zewnętrzny.
https://www.telepolis.pl/fintech/cashle ... -bitcoinow
Polska musi chyba jeszcze trochę poczekać... i będzie to chyba dobra opcja do szybkiego i wygodnego kupowania krypto.
na razie dostępne to: Możesz kupować i sprzedawać następujące kryptowaluty: Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Doge (DOGE), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Stellar (XLM), EOS (EOS), OMG Network (OMG), 0x (ZRX), Tezos (XTZ), Bancor (BNT), Cardano (ADA), Filecoin (FIL), Loopring (LRC), Numerai (Numerai), Orchid (OXT), Synthetix (SNX), The Graph (GRT), Universal Market Access (UMA) and Uniswap (UNI), Yearn Finance (YFI), Cosmos (ATOM), New Kind of Network(NKN), Matic(Matic), Algorand (Algo), Celo (Celo), Band (Band), Chainlink (Link), Tellor (TRB), Aave (AAVE), Compound (COMP), Curve Finance(CRV), Sushi (SUSHI), 1inch (1inch), Mirror (MIR), Origin Protocol (OGN), Basic Attention Token (BAT), Enjin (ENJ), SKALE Network (SKL), Cartesi (CTSI), Storj (STORJ), iExec (RLC), Polkadot (DOT), Solana (SOL), Internet Computer (ICP), Kyber (KNC), Keep Network (KEEP), Decentraland (MANA), Anker (ANKR), NU (NuCypher), Amp (AMP), Chiliz (CHZ), Balancer (BAL), Maker (MKR), Mask Network (MASK), Fetch.ai (FET), Alchemy Pay (ACH), Quant (QNT) i Wrapped LUNA Token (WLUNA).
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

bMh
Początkujący
Posty: 545
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 352
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

Początkujący, portfel, revolut.

Postautor: bMh » piątek, 1 kwietnia 2022, 12:11

Dzieki za wyjasnienie :) Ale cytujac klasyka, jezeli nie masz dostepu do klucza prywatnego swojego portfela to nie jestes defacto wlascicielem

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Początkujący, portfel, revolut.

Postautor: revo » piątek, 1 kwietnia 2022, 15:51

@bMh "Revolut, brytyjski fintech świadczący usługi płatnicze za pomocą aplikacji mobilnej i karty płatniczej wprowadza zmiany dotyczące obsługi kryptowalut na swojej platformie. Dotychczas użytkownicy aplikacji, decydując się na zakup walut wirtualnych za pomocą aplikacji tak naprawdę nie stawali się ich posiadaczami, lecz otrzymywali tajemniczo brzmiącą „ekspozycję na zmiany cen kryptowaluty”. Już niedługo użytkownicy Revoluta będą mogli kupić bitcoina i inne najpopularniejsze kryptowaluty „naprawdę”, nie oznacza to jednak, że aplikacja Revolut stanie się pełnoprawnym portfelem dla wirtualnych walut. Co więcej, wraz ze zmianą podejścia do obsługi kryptowalut, fintech planuje wycofać możliwość dokonywania płatności z wykorzystaniem salda środków w walutach wirtualnych. Oznacza to, że mając na koncie wyłącznie środki w kryptowalutach nie uda nam się m.in. zapłacić kartą za zakupy w sklepie." Źródło fxmag.pl
Swoją drogą ciekawe jak się ludzie rozliczali z tej „ekspozycji na zmianę ceny kryptowaluty” :D
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Bch
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwietnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Początkujący, portfel, revolut.

Postautor: Bch » czwartek, 21 kwietnia 2022, 09:52

Dzień dobry,

Zainwestowałem 230€ na Binance.
Jak mogę się zabezpieczyć, żeby w razie „W”, nie stracić tego?
Jaki portfel fizyczny powinienem kupić?
Czy używanie portfela fizycznego zabezpieczy moją skromną inwestycję na wystarczającym poziomie?

Początkujący
Posty: 129
Rejestracja: 2 marca 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Początkujący, portfel, revolut.

Postautor: caps89 » piątek, 22 kwietnia 2022, 15:48

Co to znaczy zainwestowałeś na binance?
Dokonałeś zakupu jakieś kryptowaluty, czy skorzystałeś z lokat binance earn?
Jeśli kupiłeś krypto to żeby się zabezpieczyć po prostu wypłać to na zewnętrzny portfel, może być fizyczny a może byc portfel typu electrum

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Początkujący, portfel, revolut.

Postautor: Connemara » piątek, 22 kwietnia 2022, 16:55

Bch pisze: czwartek, 21 kwietnia 2022, 09:52 Dzień dobry,

Zainwestowałem 230€ na Binance.
Jak mogę się zabezpieczyć, żeby w razie „W”, nie stracić tego?
Jaki portfel fizyczny powinienem kupić?
Czy używanie portfela fizycznego zabezpieczy moją skromną inwestycję na wystarczającym poziomie?
Jeśli 230 EUR to wszystko co masz, to nie opłaci ci się kupić portfela sprzętowego IMHO.
Załóż dowolny software-owy portfel (jak sugerował rozmówca wcześniej typu Electrum) czy Trust Wallet, czy cokolwiek innego z polecanych i przelej tam krypto.

Jak chcesz w przyszłości kupować więcej i więcej, to wtedy pomyśl nad Trezorem lub Ledgerem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Początkujący, portfel, revolut.

Postautor: tonyxxl » piątek, 22 kwietnia 2022, 18:00

revo pisze: piątek, 1 kwietnia 2022, 15:51Swoją drogą ciekawe jak się ludzie rozliczali z tej „ekspozycji na zmianę ceny kryptowaluty”
Normalnie; jak miałeś np kupione u nich BTC to były ileś tam warte w USD w danym momencie, przeliczali aktualny kurs w momencie transakcji, przewalutowali na PLN (jeśli płaciłeś w PL) i pomniejszali stan widniejący w zakładce krypto BTC. Kilka prowizji po drodze ofc było. Kurs brany był z Bitstamp'a +1,5%.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Fugitive, Google [Bot], serek312 i 36 gości