Nanopool eth

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 stycznia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nanopool eth

Postautor: Marlon » poniedziałek, 17 stycznia 2022, 12:41

Witam serdecznie wszystkich w pierwszym poście,

jako totalny amator w kwiecie wieku zacząłem kopać eth w nanopool 9433 , nie wiem czy to ma znaczenie, cuda 11 też nie wiem czy ma znaczenie ale czytając forum widziałem, że tak podają.
Jako że kopie od miesiąca to gdzieś zobaczyłem, że można nazwać sobie koparkę xxx i zmienić adres email z domyślnej na swój, po czym zmienić minimum do wypłaty.
Problem nie tkwi w zmianie minimum lecz w tym co przetłumaczył mi wujek google.
cytuje=

Every worker now has it's own rating - it is the number of shares, submitted with current email option. When you change the email in worker's configuration, rating is resetted to 0. When the worker is offline for 2+ days, it is automatically removed from the website and it's rating is resetted to 0 too.

Każdy pracownik ma teraz swoją własną ocenę - jest to liczba udostępnień przesłanych z aktualną opcją e-mail. Po zmianie adresu e-mail w konfiguracji pracownika ocena jest resetowana do 0. Gdy pracownik jest offline przez ponad 2 dni, jest automatycznie usuwany ze strony internetowej, a jego ocena również jest resetowana do 0.

Pytanie brzmi, czy to się równa z utratą wykopanych środków? dodam że balance pokazuje normalnie, nic nie ubyło i 2 pytanie, jeżeli na balance widnieje to co wykopałem to oznacza że wszystko jest ok, czy ewentualnie coś jeszcze trzeba sprawdzić ? dla pewności.



przepraszam jeżeli pomyliłem miejsce lub już to było, albo za mało danych podałem.

pozdrawiam

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Nanopool eth

Postautor: Kutalisk » poniedziałek, 17 stycznia 2022, 16:35

Nie nie równa się to z utratą, czegokolwiek. Urobek masz przypisany do adresu walleta, który podałeś w configu. Balance masz zsumowany ze wszystkich koparek, które kopały na dany adres walleta. Nie ważne, że zmienisz ich nazwy i stracisz rating. Jedynie co, że nie zmienisz nic w settings dopóki nie masz workera z rating 10+

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 stycznia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nanopool eth

Postautor: Marlon » poniedziałek, 17 stycznia 2022, 16:54

kamień z serca :)

Czytam forum, tu jest tyle pojęć nie znanych dla mnie że chyba wpakowałem się, albo ktoś mi coś ukradnie albo, zgubię :D



pozdrawiam

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nanopool eth

Postautor: Froii » piątek, 21 stycznia 2022, 05:46

Jak wypłacisz eth zmień miningpool na ezil.me , kopałem na nanopoolu ale wkurzały mnie zmiany minimalnej wypłaty na ezil masz wypłaty od 0.01 eth i kopiesz dodatkowo zilliqa

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2 lutego 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nanopool eth

Postautor: lceman » niedziela, 6 lutego 2022, 14:13

Koledzy ile trzeba czekać aby móc się wyszukać po portfelu w nanopool. Czekam już 2h i dalej lipa. Adres portfela się zgadza. Nie rozumiem o co chodzi.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BitJanusz, Google [Bot], pablo_gr, pavlo4444, Sałata i 14 gości