Własny token

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 listopada 2021
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Własny token

Postautor: supergol » poniedziałek, 29 listopada 2021, 08:51

Jakiś czas temu stworzyłem stronę internetową. Prezentuje na niej unikatowy (wydaje mi się, że nawet w skali świata) algorytm porównawczy dla drużyn piłkarskich. Wspólnym mianownikiem jest skuteczność. Strona jest na bieżąco aktualizowana.
W zamyśle projekt ma zostać rozbudowany. Sam wszystkiego nie zrobię. Raz, brak czasu. Dwa, potrzebne fundusze. Szukam właściwego rozwiązania, które pomogłoby napędzić projekt.
W zakładce Kontakt proponuję odwiedzającym współpracę. Tyle, że to nie działa, bo za darmo nikt nie chce nic robić, nawet jak jest pasjonatem piłki nożnej. Promocja nazwiska? Zdobycie doświadczenia w pisaniu tekstów?
A może własny token?
Nagradzam redaktorów, współpracowników, programistę tokenami, za wykazane zaangażowanie lub wykonaną konkretną pracę.
I tu rodzi się pytanie, czy to ma rację bytu? Wszak taki token ma niewielką wartość. De facto jest to wartość mojej pracy i opłat z tytułu utrzymania strony.
Macie jakieś doświadczenia związane z taką sytuacją?

Dyskutant
Posty: 188
Rejestracja: 28 sierpnia 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Własny token

Postautor: zuku » poniedziałek, 29 listopada 2021, 16:12

Jaki adres strony?
Jaki token?
Sprawdź priv!

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 listopada 2021
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Własny token

Postautor: supergol » wtorek, 30 listopada 2021, 09:15

Póki co, nie mam uprawnień do priv. Adres strony: Unified European Football Leagues - UEFL (supergol.pl). Szczerze mówiąc, temat tokenów ogarniam "od wczoraj". Wiem tylko, że można takie wytworzyć w oparciu o jakiś projekt, dystrybuować i listować na giełdach.

Dyskutant
Posty: 188
Rejestracja: 28 sierpnia 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Własny token

Postautor: zuku » wtorek, 30 listopada 2021, 15:23

@supergol Skoro jest problem z priv, zapraszam na discorda BSV https://discord.gg/K6fRpXBg nick zuku

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 listopada 2021
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Własny token

Postautor: supergol » środa, 1 grudnia 2021, 09:43

@ zuku poszło zaproszenie

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: atlas1234, Bing [Bot], Bundy, gvesiosz, i28, Lykaon, Pytek, Sałata i 21 gości