Niestabilna praca koparki karta rtx 3060 lhr

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 listopada 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Niestabilna praca koparki karta rtx 3060 lhr

Postautor: xonek97 » czwartek, 18 listopada 2021, 02:42

Witam wszystkich forumowiczów, proszę was o pomoc z uwagi na bardzo nikłe doświadczenie w kopaniu krypto.

Od jakiegoś miesiąca jestem posiadaczem koparki z jedną kartą rtx 3060 v2, zbudowana własnoręcznie na drewnianym stelażu.

Problem który doskwiera mojej koparce jest wyłącznie podczas kopania etherum, nie ma znaczenia czy kopie przy użyciu nbminer czy też t-rexa.
Hashrate skaczę jak piłeczka odbijana od podłogi, załączam zdjęcie poglądowe z kopalni 2miners jednak patrząc na okno konsoli w koparce hashrate jest bardzo stabilny na poziomie 37-38mhs niżej nie schodzi.

Nie do końca jestem pewien czy to pomoże cokolwiek w rozwiązaniu problemu ale napiszę iż kopałem ergo przez miesiąc i hashrate był stabilny w konsoli jak i na stronie kopalni.
Karta nie miała modyfikowanego biosu, nie bardzo potrafię się za to zabrać aby nic nie uszkodzić, karta kręcona programem msi +1350mhz, zegar -500, powerlimit na poziomie 135w.
Dostawca internetu Vectra, internet światłowodowy koparka podłączona na kablu. Ping podczas połączenia z kopalnią 30-40ms.

Mam nadzieję że jakaś dobra duszyczka zechcę mi pomóc, dodaję zdjęcie poprzez stronę jak i również link do zdjęcia dla pewności gdyby się tutaj nie otwierało.


Obrazek

https://ibb.co/xgzsb5Z

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], serek312 i 17 gości