Szukam jednego portfela do wszystkiego

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 29 grudnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Szukam jednego portfela do wszystkiego

Postautor: Morricorne » czwartek, 17 czerwca 2021, 21:49

Szukam portfela do zbierania różnych krypto z kraników i bezpiecznego przechowywania. Fajnie by było żeby był ten cały daaps browser. Waluty jakie mnie interesują to najlepiej wszystkie popularne oraz ZEC, BANANO, HORIZEN, ZCASH, BAT, MOONS, NANO
Żeby mieć wszystko w jednym miejscu w telefonie. Obecnie mam 9 różnych portfeli mobilnych na swoim urządzeniu Android. I pogubić się idzie. A i tak najczęściej korzystam z Coinomi.
Byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Szukam jednego portfela do wszystkiego

Postautor: zdzicho2000 » czwartek, 17 czerwca 2021, 22:07

sprawdź exodus, ale do wszystkiego to trudno znaleźć.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 29 grudnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Szukam jednego portfela do wszystkiego

Postautor: Morricorne » czwartek, 17 czerwca 2021, 23:08

Sprawdzę. Dzięki. Ale przyznam że pogubić się idzie ile tych walut i portfeli do nich jest. Jak wcześniej pisałem fajnie by było mieć kontrolę nad wszystkimi w jednym portfelu. Póki co codziennie coś tam wpada z faucetów. Tylko co chwilę włączać portfel za portfelem to aż meczące jest

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Szukam jednego portfela do wszystkiego

Postautor: miso20 » poniedziałek, 21 czerwca 2021, 22:03

@Morricorne Nie ma czegoś takiego. Sporo kryptowalut jest podobnych do siebie, ale sporo jest też zupełnie różnych i pod względem programowania ciężko jest to upakować razem do kupy. Plus mało komu opłaca się przeznaczać zasoby na kodowanie takich shitów jakie wymieniłeś.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2129
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Szukam jednego portfela do wszystkiego

Postautor: slasta » wtorek, 22 czerwca 2021, 08:17

@Morricorne Jeśli chodzi tylko o monitorowanie stanu to może jakieś narzędzie typu cointracking zamiast wspólnego portfela.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 29 grudnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Szukam jednego portfela do wszystkiego

Postautor: Morricorne » środa, 23 czerwca 2021, 11:26

Chodzi mi o to by mieć wszystkie te drobne krypto w jednym bezpiecznym miejscu. Codziennie jakieś resztki ZEC i Horizen mi wpadają z faucetów. Planuję w niedalekiej przyszłości dokupić trochę DOGE i może XRP za nadmiar gotówki. I zostawić niech sobie leżą. Taka pseudo inwestycja, zobaczyć co to z tego wyjdzie.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bMh, Jahu, Lord_Bafford, WojciechT i 21 gości