Pierwszy przelew pieniędzy bez weryfikacji

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 11 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pierwszy przelew pieniędzy bez weryfikacji

Postautor: kali095 » wtorek, 11 maja 2021, 21:36

Dzień dobry,

Mam stacjonarny komputer z kartą rx 480 8gb chyba od asusa i przez dwa dni kopałem sobie na nicehash dla zabawy. Uzbierało sie 22 złote i teraz chciałbym je wypłacić bez przesyłania dowodu. Dowiedziałem sie że jest taka możliwość poprzez binance, aczkolwiek nie moge tam przelac swoich pieniedzy. Problem jest w tym ze chciałem to zrobic uzywajac usdt, aczkolwiek początkowy limit od którego można przelewać to 60 usdt. Nie mam tyle. Potem znów zamieniłem to na btc, eth i dalej brakuje mi do limitu.

1. Musze ukopać tyle tego eth zeby móc zrobić pierwszy (i pewnie ostatni) przelew? Może byc to przelew na karte płatniczą.
2. Jeżeli na 1 pytanie odpowiedz to nie, to jak to moge (symboliczne 20 zł) zamienić na fizyczne pieniadze bez podawania dowodu osobistego.

Początkujący
Posty: 129
Rejestracja: 2 marca 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pierwszy przelew pieniędzy bez weryfikacji

Postautor: caps89 » wtorek, 11 maja 2021, 22:46

Jest to bardzo mała kwota w odniesieniu do prowizji. Nawet nie próbuj USDT, prowizja będzie większa niż twój urobek. W czym masz te 22 zł ? W jakiej walucie aktualnie ?
To już lepiej się z kimś dogadać i zamienić na płn. Ale jeśli masz to w ETH albo BTC to prowizja można być większa od kwoty przelewu.

Edit: doczytałem, masz to na nicehash, najlepsza opcja to wymienić to np. na LTC i wypłacić np. w bitomacie. Wymienić możesz bezpośrednio na nicehash, ale jest jakaś minimalna kwota wymiany chyba ponad 50 zł.
No i potem wypłata z bitomatu to kolejne prowizje. Najlepiej trochę rozbieraj chociaż te 100 zł żeby było ;)

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 11 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pierwszy przelew pieniędzy bez weryfikacji

Postautor: kali095 » wtorek, 11 maja 2021, 23:14

Nie widzę takiej opcji bitomatu na nicehash. Mieszkam w małym mieście, jak on działa?

Początkujący
Posty: 129
Rejestracja: 2 marca 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pierwszy przelew pieniędzy bez weryfikacji

Postautor: caps89 » wtorek, 11 maja 2021, 23:23

Nie, nie, na nicehash nie ma bitomatu :)
Na nicehash masz środki, są one przeliczane na BTC. Masz te 20 zł w BTC, możesz wypłacić bezpośrednio BTC na swój portfel, ale nie warto, za mała kwota w stosunku do prowizji. Lepiej zamienić to na giełdzie nicehash na inną kryptowalute - LTC (wg mnie najlepsza do takich transakcji). Gdy już wymienisz na LTC, dokonujesz wypłaty na swój prywatny portfel. Prowizje są niskie. Wtedy możesz te środki wypłacić w Bitomacie np tutaj: https://shitcoins.club/. Ale to bardzo niska kwota nie wiem czy jest sens.

Nie wiem też czy na nicehash uda się zamienić równowartość 20 zł w btc na ltc, są chyba jakieś minimalne kwoty wymiany. Ale spróbuj.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 11 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pierwszy przelew pieniędzy bez weryfikacji

Postautor: kali095 » wtorek, 11 maja 2021, 23:31

Właśnie o to chodzi, że mogę sobie te 20 zlotych wymieniać z prowizją 0,5 procent (zmieniałem btc na eth, usdt) i teraz jest w eth (może urośnie do 25 :P).

Problem jest tylko taki że nie mogę przelać tej kwoty na inny portfel (jest jej za mało).
Dlatego pytam, czy jest opcja na ominięcie tego limitu (coś czytałem o lightning wallet że jest niższy limit), a jeśli nie to czy jak już dozbieram te pieniążki i przeleje je na binance to będę mógł przelać sobie na kartę lub konto bankowe bez weryfikacji

Początkujący
Posty: 129
Rejestracja: 2 marca 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pierwszy przelew pieniędzy bez weryfikacji

Postautor: caps89 » wtorek, 11 maja 2021, 23:38

Tutaj masz tabele prowizji:

https://www.nicehash.com/support/genera ... rvice/fees
Jak widzisz minimalna kwota wypłaty twojego ETH to 0.035 ETH czyli 145 $
Ale już minimalna kwota wypłaty LTC 0.005 LTC czyli 7 zł.
Wymieniasz to na LTC, wpłacasz na swój portfel prywatny, potem robisz przelew i wypłacasz z binance na konto bankowe - ale w tym ostatnim Ci nie pomogę bo tego nie robiłem, i coś mi się wydaje że nie da się tak niskiej kwoty tam wypłacić.

EDIT:
https://www.binance.com/pl/fee/depositFee
wg tej tabeli opłat, wypłata PLN z binance jest darmowa i bez prowizji. Dziwne, ale można spróbować :)

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 11 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pierwszy przelew pieniędzy bez weryfikacji

Postautor: kali095 » wtorek, 11 maja 2021, 23:42

Jutro spróbuję, dziękuję bardzo!

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 11 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pierwszy przelew pieniędzy bez weryfikacji

Postautor: kali095 » środa, 12 maja 2021, 09:30

Okey, zamieniłem na nicehash moje eth na ltc, przelałem je na binance i powstał problem. Zeby je wyplacic, to musze je miec w euro, tak?
i z ltc na euro sie nie da, konieczne z tego co widze to jest ltc - usdt - eur. Tylko ze limit konwersji na binance to 0,060 ltc, a ja mam 0.016 :(

Da sie to jakoś ominąć?

Wiem że jest ta cała giełda, moze tam mogłbym wymienic moje 0,016 ltc na eur

Dodano po 4 minutach 55 sekundach:
Okej, teraz widzę że moge btc od razu na plny wymienic, tylko ze musze zamienic te ltc na btc czyli dalej 0,06 limitu :(

Dodano po 2 godzinach 43 minutach 29 sekundach:
@caps89 co sądzisz? musze dozbierac te 0,06 ltc zeby je wymienic na btc i to na zlotowki tak?

czy tyle btc wystarczy na wyplate na pln?

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 14 marca 2020
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pierwszy przelew pieniędzy bez weryfikacji

Postautor: nrth » środa, 12 maja 2021, 13:02

Gościu, to jest tylko 20 złotych... Na Binance jest limit transakcji 10 euro około więc nie wypłacisz tego nigdzie, musisz dozbierać.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 11 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pierwszy przelew pieniędzy bez weryfikacji

Postautor: kali095 » środa, 12 maja 2021, 13:45

nie robie tego dla zarobku, tylko dla przetestowania jak to dziala. Ale biorac pod uwage za ile tego rxa kupilem kiedys, to wiem ze szybko by sie zwrocil. Myslalem ze wyplace sobie 20 zl na kebsa i koniec zabawy, no nic, chwilke jeszcze pokopie

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 11 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pierwszy przelew pieniędzy bez weryfikacji

Postautor: kali095 » czwartek, 13 maja 2021, 19:32

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale widzę że btc/pln spada ze względu na pana Muska.

I teraz tak, od czego zależy profitablity na nicehash? max to było u mnie 0.17000mbtc/24h wczoraj, a dzis oscyluje ok 0.08000mbtc.
Przeczytałem na chłopski rozum, ze teraz nikt nie kupuje mocy obliczeniowej wiec profit jest nizszy. Czyli jezeli btc pojdzie do gory, popyt sie zwiekszy i ludzie bedą chcieli kupowac moc obliczeniową to wtedy profitability wzrosnie do tych 0,14000mbtc?

Jeżeli źle rozumiem to prosze mnie poprawic.

Dodano po 25 sekundach:
@caps89 podpowiesz? :)

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 11 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pierwszy przelew pieniędzy bez weryfikacji

Postautor: kali095 » piątek, 14 maja 2021, 21:26

Potrzebuje pomocy.

Mam 100 zl w eth, chciałem spieniezyc na binance ale nie mam pojecia jak. Zamieniłem je na eur, w panelu wymiany fiat okazuje sie ze moja karta bankowa nie jest obslugiwana (XD?) Mastercard z pekao. Jak moge je przelac na zlotowki na konto z binance?

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fetek, Tazz28 i 30 gości