Wypłata z bitomatu

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 8 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wypłata z bitomatu

Postautor: Pempol » sobota, 8 maja 2021, 20:01

Witam.
Proszę o informację na temat wypłaty środków z bitomatu. Dzisiaj w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej chciałem wypłacić pieniądze z bitomatu. Podałem numer tel. Wpisałem otrzymany kod, wpisałem kwotę, zeskanowałem kod QR na który wysłałem środki z portfela. Po około 15 min środki z mojego portfela zostały odjęte jednak od prawie 1,5 godz. nie otrzymałem smsa zwrotnego na podstawie którego mam otrzymać wypłatę.
I tutaj pojawia się moje pytanie jak długo trzeba czekać na tą wiadomość?
Z góry dziękuję i liczę na wyrozumiałość.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 28 października 2014
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Internet

Wypłata z bitomatu

Postautor: Pan Inwestor » sobota, 8 maja 2021, 20:03

To raczej musisz pisać do firmy, która obsługuje ten bitomat a nie do użytkowników publicznego forum :-) Jak Zakopiańska to raczej FlyingAtom i do nich pisz/dzwoń :-)

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 8 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wypłata z bitomatu

Postautor: Pempol » sobota, 8 maja 2021, 20:09

Napisałem, telefonu nikt nie odbiera. Wypłacam pierwszy raz i nie wiem jak długo trwa taka procedura

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Wypłata z bitomatu

Postautor: miso20 » sobota, 8 maja 2021, 20:44

@Pempol Jest weekend I infolinia już raczej nieczynna. Czekaj do poniedziałku lub napisz maila do nich albo do biura w Krakowie.

Pierwsza sprawa: czy jest już potwierdzenie w sieci Bitcoina, że środki dotarły? Mogłeś dać małą opłatę i transakcja dalej wisi, więc nie możesz wypłacić.

Druga kwestia: jesteś pewien, że wysłałeś dokładnie tyle środków ile odbiorca ma otrzymać? Jak ci pobrało z wysyłanej kwoty fee, to takiej transakcji nie wypłacisz, bo automat nie przepuści tego. Nie zarejestrował konkretnej kwoty tylko mniejszą. Tak działają wszystkie automaty, dlatego są automatami :D. To na adres odbiorczy musi wpłynąć konkretna kwota, a nie że wychodzi ona od ciebie i odbiorca dostaje kwotę minus fee.

Sprawdź te dwie rzeczy, a jak nie pomoże to kontaktuj się z firmą, która ma ten Bitomat, bo na forum wiele więcej nie jesteśmy w stanie pomóc.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 8 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wypłata z bitomatu

Postautor: Pempol » niedziela, 9 maja 2021, 15:32

Odpisali że brakło środków na żądaną wypłatę. Szkoda że bitonat to przepyszcza. Dzisiaj pojechałem dokupić 40% więcej niż żądają ale zakupione środki też się nie pojawiły w moim portfelu. Jak długo może trwać transakcja zakupu i przelanie ich na pirtfel?

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wypłata z bitomatu

Postautor: miso20 » poniedziałek, 10 maja 2021, 16:18

Pempol pisze: niedziela, 9 maja 2021, 15:32brakło środków na żądaną wypłatę
Pempol pisze: niedziela, 9 maja 2021, 15:32 zakupione środki też się nie pojawiły w moim portfelu
To kupujesz czy sprzedajesz bitcoina?

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801, Fugitive i 36 gości