Gdzie najlepiej sprzedać BTC bez weryfikacji tzn. bez podawania dowodu tożsamości

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 14 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedać BTC bez weryfikacji tzn. bez podawania dowodu tożsamości

Postautor: Pamelewicz » niedziela, 14 marca 2021, 20:03

Witam,
Jako iż udało mi się już wykopać 0,001BTC - ok.230zł, teraz chciałbym je sprzedać i wypłacić na moje konto bankowe poprzez przelew. Przychodzę do Was z pytaniem, a mianowicie na jakiej stronie mógłbym je sprzedać bez podawania dowodu tożsamości. Z góry dzięki za odpowiedź :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedać BTC bez weryfikacji tzn. bez podawania dowodu tożsamości

Postautor: domator » niedziela, 14 marca 2021, 20:05

bitxpress.pl
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 18 sierpnia 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedać BTC bez weryfikacji tzn. bez podawania dowodu tożsamości

Postautor: ozyrys486 » poniedziałek, 15 marca 2021, 05:28

A jest jakas strona gdzie można obliczyć opłatę za przeslanie bitcoina ?

Początkujący
Posty: 225
Rejestracja: 18 października 2020
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedać BTC bez weryfikacji tzn. bez podawania dowodu tożsamości

Postautor: Dar0 » poniedziałek, 15 marca 2021, 07:23


Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Gdzie najlepiej sprzedać BTC bez weryfikacji tzn. bez podawania dowodu tożsamości

Postautor: zdzicho2000 » poniedziałek, 15 marca 2021, 08:08


Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 18 sierpnia 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedać BTC bez weryfikacji tzn. bez podawania dowodu tożsamości

Postautor: ozyrys486 » wtorek, 16 marca 2021, 02:52

Jesli dobrze zrozumialem to oplata to 29sat/b
I teraz pytanie jak to pomnożyć żeby wysłać 1.8mBTC ?

Prosze o konkretna odpowiedz uczę sie caly czas i lepiej stracić mala kwotę niz majatek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedać BTC bez weryfikacji tzn. bez podawania dowodu tożsamości

Postautor: tonyxxl » wtorek, 16 marca 2021, 05:56

Pamelewicz pisze: niedziela, 14 marca 2021, 20:03chciałbym je sprzedać i wypłacić na moje konto bankowe poprzez przelew.
czyli chciałbyś żeby jakiś pośrednik od zamiany krypto/fiat zlecił ci wypłatę do twojego banku i żeby to było anonimowe...
:roll: :roll: :| przemyśl to jeszcze raz, bo twoje żądania się wzajemnie wykluczają

Co do fee, to napisz najpierw gdzie masz te btc: na giełdzie? jakiej? na jakimś swoim portfelu? jakim?

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 18 sierpnia 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedać BTC bez weryfikacji tzn. bez podawania dowodu tożsamości

Postautor: ozyrys486 » wtorek, 16 marca 2021, 07:41

Portfel electrum na telefonie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedać BTC bez weryfikacji tzn. bez podawania dowodu tożsamości

Postautor: tonyxxl » wtorek, 16 marca 2021, 15:11

Nie używam, ale na screenach widać że ma suwak do ustawiania fee. Jak portfel nie podpowiada optymalnego fee (jak np Mycelium) to sprawdź tu: https://bitcoinfees.earn.com/ i ustaw w zależności jak ci się spieszy. Na teraz sensowna opłata to 80-90 sat(1-2 godzin), jak ci się nie spieszy to ustaw 60-70sat.(3-4h) lub nawet 30-40 (dobre kilka godzin).

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 74
Rejestracja: 21 kwietnia 2021
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedać BTC bez weryfikacji tzn. bez podawania dowodu tożsamości

Postautor: DosiaApriori » piątek, 23 kwietnia 2021, 00:07

tonyxxl pisze: wtorek, 16 marca 2021, 05:56czyli chciałbyś żeby jakiś pośrednik od zamiany krypto/fiat zlecił ci wypłatę do twojego banku i żeby to było anonimowe...
przemyśl to jeszcze raz, bo twoje żądania się wzajemnie wykluczają


nie żeby było anonimowe, bo przelew do banku. Ale dlaczego mam skan dowodu rozsyłać po sieci jeśli bank mnie już zweryfikował (a skan wcześniej czy później wycieknie zostanie czy skradziony/zhakowany).
wg mnie przelew 1zł z własnego konta bankowego do pośrednika powinno być wystarczającym potwierdzeniem tożsamości.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedać BTC bez weryfikacji tzn. bez podawania dowodu tożsamości

Postautor: tonyxxl » piątek, 23 kwietnia 2021, 05:52

DosiaApriori pisze: piątek, 23 kwietnia 2021, 00:07Ale dlaczego mam skan dowodu rozsyłać po sieci jeśli bank mnie już zweryfikował (a skan wcześniej czy później wycieknie zostanie czy skradziony/zhakowany).
Bank to bank a instytucja finansowa która zleca wypłatę do banku to co innego i ma swoje prawa i obowiązki.
Polecam:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 74
Rejestracja: 21 kwietnia 2021
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedać BTC bez weryfikacji tzn. bez podawania dowodu tożsamości

Postautor: DosiaApriori » piątek, 23 kwietnia 2021, 11:13

Dalej czegoś nie rozumiem. Wiem że się da (albo przynajmniej kiedyś tak było) że mogę założyć konto nowym banku i do weryfikacji wystarczał przelew z innego banku z mojego konta. /nowy bank potwierdzał tożsamość tym że stary bank ma potwierdzoną tożsamość.
filmiku jeszcze nie oglądałem a na pewno to zrobię.

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedać BTC bez weryfikacji tzn. bez podawania dowodu tożsamości

Postautor: miso20 » piątek, 23 kwietnia 2021, 14:47

@DosiaApriori możesz iść do kantoru i odebrać gotówkę z ręki do ręki. Potem wpłacasz do banku. Bezpiecznie i nie musisz rozsyłać dowodu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 74
Rejestracja: 21 kwietnia 2021
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedać BTC bez weryfikacji tzn. bez podawania dowodu tożsamości

Postautor: DosiaApriori » piątek, 23 kwietnia 2021, 14:56

@miso20 Dokładnie! a to jeszcze bardziej pokazuje idiotyzm konieczności wysyłania skanu dowodu osobistego.
Ale wielki brat (rząd) musi wiedzieć wszystko i generuje masę wymagań które przestępcy i tak obejdą, co to jest 5% prowizji z bitomatu? a na zwykłego praworządnego obywatela to kaganiec na mordę i pętle na szyję, bo musi być posłuszny.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedać BTC bez weryfikacji tzn. bez podawania dowodu tożsamości

Postautor: KryptoBanita » piątek, 23 kwietnia 2021, 20:46

https://kangakantor.pl

Przyzwoity kurs, bezproblemowa sprzedaż poprzez Telegram (do 4k PLN ), wypłata w każdym bankomacie.
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 marca 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie najlepiej sprzedać BTC bez weryfikacji tzn. bez podawania dowodu tożsamości

Postautor: Cashify » środa, 20 kwietnia 2022, 13:58

Polecamy się! 8-) CASHIFY

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Azeldoh, Bing [Bot], Karolak, sebamistrz i 31 gości