Willy Woo

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 8 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Willy Woo

Postautor: smjnns123 » piątek, 26 lutego 2021, 13:40

Czy ktoś subskrybuje forecasty Williego Woo?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 października 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Willy Woo

Postautor: bananana » wtorek, 12 października 2021, 21:56

Podglądam jego wiadomości na darmowym kanale od dłuższego czasu.
Muszę przyznać, że ostatnio mało trafne sugestie.
Był nawet niedawno okres, podczas którego reakcje dosłownie jedna za drugą były odwrotne od jego sugestii.

Jest też druga strona jego działań.
Mocno agituje do używania bota RoyalQ. Oczywiście podrzuca swojego linka referencyjnego przed rejestracją. Później kasuje $600 za dostęp do grupy sugestii ustawień bota no i przyjmuje aktywa, które później rzekomo powiela w większej puli. Ja niestety dałem się naciąć, bo po przerzucie kontakt się urywa..

Byłbym wdzięczny za info od ludzi, którzy też poszli za jego autorytetem i zostali wykiwani. Mam nadzieję na zorganizowanie większej grupy w celu zwalczania takich przypadków.

Jako podsumowanie: nie polecam współpracy z tym osobnikiem.

Rozmowny
Posty: 114
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Willy Woo

Postautor: msvklr » czwartek, 21 października 2021, 13:28

Brzmi jakbys raczęj naciął się na jakiegoś scammera a nie na Williego. Kontakt przez Telegram, zgadłem?

Mój brat zasubskrybował jego newsletter i mi podsyła do poczytania. Głównie opiera się na wskaźnikach on-chain oraz przesłankach makro, ale nie znalazłem tam nic specjalnie ciekawego, ale może dlatego, że siedzę w krypto po uszy i to co on pisze jest mi znane. Dla kogoś mniej obytego to może być jakaś forma wsparcia w holdowaniu:)

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamjttk, Bing [Bot], bn801 i 36 gości