HIVEOS i 740gt

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

HIVEOS i 740gt

Postautor: wudun » środa, 27 stycznia 2021, 20:36

Witam.

Proszę się nie śmiać :D
Nigdy się nie interesowałem kopaniem krypto więc wiedzy nie posiadam jednak mam syna który się zajawił na ten temat i już chce wydawać na to swoje oszczędności.

Jako że posiadam 10 kart nvidia geforce 740 gt i bez problemu złożę z tego dwie koparki(albo jedną jak nabędę płytę) jak i mam materiały na stelaż oraz prąd w firmie za darmo to praktycznie zacznie kopać za darmo.

Mam do was pytania:
1) czy z tymi kartami na HIVEOS to ruszy? jeżeli nie to na jakim systemie ma próbować? Może nie bawić się i zostać przy win 10?
2) jak koparka powstanie to co warto kopać na takiej słabej koparce?
3) jak już chwyci to zaplanował sobie że będzie pojedynczo kupował(na drugi dołożę od siebie) antminery s9 mini i stawiał na nich hiveos. Ma to sens?


Pytania śmieszne ale małolat ma 12 lat i chciałby się pobawić. Mam wiarę że pomożecie :D

Pisał będę ja bo potrafię tłumaczyć z Jego dialektu na wasz :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

HIVEOS i 740gt

Postautor: Antrepair » czwartek, 28 stycznia 2021, 00:22

Cześć, te karty nadawały się do kopania w 2014. Obecnie prawdopodobnie nic nimi nie ukopiesz nie tylko ze względu na DAG, ale też konstrukcję rdzeni. Niby XZC wyskakuje z kalkulatora 2usd miesięcznie. Już lepiej będzie faktycznie kupić jakiegoś antminera np. L3 czy kartę graficzną lub kilka kart typu 470 czy 1060 ew. nowsze.

Prąd nigdy nie jest za darmo. Pakowanie małolata w świat spekuły i masy scamu ? To już sam musisz sobie odpowiedzieć. Tym bardziej, jeżeli zamierzasz tłumaczyć z "dialektu na nasz" :|

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

HIVEOS i 740gt

Postautor: adiqq » czwartek, 28 stycznia 2021, 06:12

wudun pisze: środa, 27 stycznia 2021, 20:361) czy z tymi kartami na HIVEOS to ruszy? jeżeli nie to na jakim systemie ma próbować? Może nie bawić się i zostać przy win 1
coś się da kopać może na tym, ale z tego co widzę, HiveOs nie obsługuje tych kart.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

HIVEOS i 740gt

Postautor: wudun » czwartek, 4 lutego 2021, 22:42

Ruszyło na hiveOS na tych kartach. Zysk znikomy ale wiedza zdobyta więc na plus jest. Zdobywamy widzę dalej bo sam się też wkręciłem w temat :D

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości