Trust Walet - wypłata na binance.com Zapętliłem się

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trust Walet - wypłata na binance.com Zapętliłem się

Postautor: kojot78 » czwartek, 14 stycznia 2021, 12:11

Mam prośbę o pomoc w obsłudze tego portfela bo nie mogę się ruszyć ani w lewo ani w prawo. Uczę się dopiero tego wszystkiego więc proszę o wyrozumiałość.
Stan portfela jest następujący:
ETH BEP2 : 0,012183; COMPOUND: 0,036089;MAKER: 0,003098; SMART CHAIN: 0,067052. Czyli sprawa poważna bo łączna wartość to prawie 30 USD ;)
Cel jaki mi przyświeca to przerzucenie tego na binance.com. Cokolwiek próbuję zrobić to nie mogę. Pisze że nie wystarczy BNB na prowizję, choć BNB jest więcej niż wymieniona kwota prowizji. Czy ktoś podpowie co i jak tam przekonwertować aby dało się to przesłać ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trust Walet - wypłata na binance.com Zapętliłem się

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 14 stycznia 2021, 12:17

@kojot78 nie jestem pewien, ale na opłatę fee chyba musisz mieć zwykłe BNB, jak masz coś na binance to wyślij z 1$ zwykłego BNB i zobacz czy wtedy będzie na opłatę. Jeszcze chyba możesz te smartchain zamienić na zwykłe BNB, pokombinuj, tylko uważaj abyś wszystkiego nie stracił.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trust Walet - wypłata na binance.com Zapętliłem się

Postautor: kojot78 » czwartek, 14 stycznia 2021, 13:43

No ja stąd mam te SmartChain bo wysłałem sobie z myślą o prowizji :( Gdy dostałem tokeny TWT to tą samą drogą zadziałałem i udało się je przekonwertować na BNB i wysłać na Binance. I piszę właśnie dlatego że widzę , że zaraz nic nie zostanie bo wszędzie jakieś grube prowizje , których w dodatku nie mogę opłacić . Zamienić na zwykłe BNB też nie mogę bo nie ma na prowizję. Nie czaję tego . Może mam jakoś inaczej wysłać te BNB?

Dodano po 1 godzinie 22 minutach 28 sekundach:
Wrzuciłem troszkę BNB . Teraz prawidłowo :) Udało mi się odesłać BNB i ETH. Zostało jeszcze 15 dol. w tych COMP i MKR. Prowizje za wysyłkę jakieś nieporozumienie. Ktoś coś poradzi jak to w miarę tanio skonwertować na cokolwiek ?

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ratchet i 17 gości