Kryptowaluty - pytanie

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptowaluty - pytanie

Postautor: cerbercoin » poniedziałek, 18 maja 2020, 23:18

Cześć wszystkim,

Miesiąc temu zacząłem interesować się kryptowalutami, codziennie coś czytam na ten temat, ale nurtuje mnie jedno pytanie, na które nie mogłem znaleźć odpowiedzi..

Wielokrotnie czytałem / słuchałem / oglądałem wypowiedzi różnych ekspertów, jak i też amatorski inwestorów dot. obecnej sytuacji na rynku walut i tego, jak przyszłościowe są kryptowaluty. Wiele osób wieści w przyszłości koniec pieniądza papierowego, może odejście od metali szlachetnych i całkowite przejście na waluty cyfrowe, ale... no właśnie, zarazem wiele osób mówi: do 2024 cena BTC po ... i tutaj różne kwoty: 45 tys dol / 100 tys dol/ 1 mln dolarów itd.

Zakładamy, że faktycznie dochodzi do takiej sytuacji, że BTC skacze do kwoty 100 tys. dolarów. I co robicie wtedy? Trzymacie, ufając, że to jest przyszłość i za pomocą BTC będziecie się rozliczać, czy jednak nie wierzycie do końca w to, że kryptowaluty będą głównymi środkami płatniczymi i sprzedajecie, by uzyskać pieniądz papierowy?

W ogóle mam wrażenie, że przy kolejnych skokach cenowych, np. 14 tys. dol za btc / 17 tys. dol za btc / 20 tys. dol za BTC będziemy mieli ogromne ilości sprzedaży, a co za tym idzie spadki..

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptowaluty - pytanie

Postautor: maky » poniedziałek, 18 maja 2020, 23:23

cerbercoin pisze: poniedziałek, 18 maja 2020, 23:18W ogóle mam wrażenie, że przy kolejnych skokach cenowych, np. 14 tys. dol za btc / 17 tys. dol za btc / 20 tys. dol za BTC będziemy mieli ogromne ilości sprzedaży, a co za tym idzie spadki..
Dobrze kombinujesz. IMHO.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: CzarnaOwca, kemot80 i 19 gości