Problem z zalogowaniem się na Bittrex

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 8 kwietnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z zalogowaniem się na Bittrex

Postautor: przewodnik » środa, 8 kwietnia 2020, 12:37

Od trzech lat mam konto na Bittrex i do tej pory po wpisaniu hasła oraz potwierdzenia go przez Google Authenticator dostawałem na swojego maila info - w niego klikałem i jeszcze raz przechodziłem całe logowanie i miałem dopiero dostęp do swojego konta. Ostatnio na mój mail po zalogowaniu się przez Authenticatora nie dociera od Bittrexa żadna korespondencja. Poradźcie proszę, czy od razu pisać do supportu, czy coś się zmieniło w logowaniu na Bittrex? Dziękuję za każdą podpowiedź i pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwietnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z zalogowaniem się na Bittrex

Postautor: kamkam07 » środa, 15 kwietnia 2020, 18:05

Witam , mam ten sam problem. Ktoś coś podpowie? pzzdr

Początkujący
Posty: 285
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 205
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z zalogowaniem się na Bittrex

Postautor: multan » czwartek, 16 kwietnia 2020, 00:01

Mail był wysyłany w momencie kiedy była zmiana IP, czyli niemal za każdym razem, ze względu na dynamiczne IP, które chyba każdy z nas ma do podstawowego użytkowania internetu.
Mail nie przychodzi, ale logowanie też jest wstrzymane i jest info o wysłanym mailu, tak? bo może czekasz na maila który nie przyjdzie bo masz rozpoznane IP i tak na prawdę jesteś już zalogowany bez maila? Zakładam że takiej gafy nie popełniłeś i rzeczywiście nie jesteś zalogowany, więc sprawdź dobrze skrzynkę pocztową czy nie zaczęło wpadać do spamu lub innych folderów poczty. Jeżeli nie odnajdujesz maila nigdzie w skrzynce to zostaje support.

Ja przed chwilą zrobiłem testowe logowanie i od razu przyszedł mail w celu weryfikacji nowego IP.

Oczywiście maila masz chronionego 2FA z użyciem generatora kluczy?

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fetek i 31 gości