Przelewy bitcoin prowizja

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: Bit-els » piątek, 3 kwietnia 2020, 23:56

@ttbit racja, zwolennicy bsv agresywnie mieszają ludziom w głowach.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: adiqq » sobota, 4 kwietnia 2020, 06:13

Tak samo jak wcześniej niektórzy zwolennicy BCh...

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: vnu007dl » sobota, 4 kwietnia 2020, 07:09

Trochę mi się namieszało. Nie chcę innych wynalazków, zostaje na razie przy bitcoinie. Spróbuję na tej walucie zdywersyfikować nieco swój portfel. Zarejestrowałem się wczoraj dodatkowo na gueldzie bitclude. Mimo że oni obsługują przelewy po adresie bc1... To też prowizja za przesłanie kasy około 14 zł, więc to nie zależy od kwoty. Bardziej tak jak mówiliście opłacało by się przelać większą kwotę....ale na razie jeszcze nie mam na tyle wiedzy żeby zainwestować w to większe srodki

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1032
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: zdch » sobota, 4 kwietnia 2020, 08:14

@ttbit BSV to Bitcoin, a BTC to pokraczne wynaturzenie i wcześniej czy później to zrozumiesz.
Nie namawiam do kupowania jakiejkolwiek kryptowaluty, co mógłbyś zauważyć, gdybyś czytał ze zrozumieniem. Wręcz przeciwnie, to ja i bitup chcemy mu sypnąć groszem, jak za starych dobrych Bitcoinowych czasów.

vnu007dl pisał, że chce poznać technologię blockchain, więc BSV które ma wiele różnych, istniejących zastosowań świetnie się do tego nadaje. Do tej pory nikt mu nie napisał, co może zrobić z BTC. Ja znam tylko jedno - przelać z giełdy na portfel i z powrotem, ponosząc wysokie opłaty (bo "BTC jest tylko dla dużych płatności" :D)

Jak chcesz, to tobie też sypnę za Handcasha, pokażę z czego was okradziono na BTC...

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: ikswodnal » sobota, 4 kwietnia 2020, 09:30

zdch pisze: sobota, 4 kwietnia 2020, 08:14BSV to Bitcoin, a BTC to pokraczne wynaturzenie
Dla mnie BSV, BCH BTC są bitcoinami, a raczej odmianami Bitcoina. Szkoda że ortodoksyjni zwolennicy każdej z odmian więcej uwagi poświęcają na wzajemne zwalczanie się, zamiast na propagowanie adopcji, czy zwiększaniu wiedzy nawet tylko o swojej odmianie. No chyba że już godzicie się na to że pożre was konserwatywna XIX-o wieczna banksterka.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: vnu007dl » sobota, 4 kwietnia 2020, 10:53

Było by mi prosciej jakbyście się nie kłócili miedzy soba.
Tak wam powiem że osobom z zewnątrz słowo Bitcoin nic nie mowi, a 90 proc osób które o tym słyszało myśli że jest tylko jedna waluta.
Ta czy inna, jest to jakaś akumulacja kapitału i żebym mial tam jakieś środki to muszę tam przelać PLNy moje ciężko zarobione rzeczywiste pieniądze.
No ale wróćmy do mechanizmu który proponował kolega...że sypnie mi groszem na handcasha....możesz mi opisać ten mechanizm jak debilowi? Bo mnie uczyli że nie ma nic za darmo i jestem podejrzliwy troche

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1032
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: zdch » sobota, 4 kwietnia 2020, 11:12

@vnu007dl Nie wiem co ci mam powiedzieć, chciałeś poznać blockchain to ci wytłumaczę, a najprościej na przykładzie... potem sobie porównasz działanie BSV z doświadczeniem na BTC i może wyciągniesz jakieś wnioski. I te wnioski to jest powód dla którego jestem chętny ci pomóc ;)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: bitup » sobota, 4 kwietnia 2020, 11:22

@vnu007dl z mojej strony 5 zł i jedynie wklejenie portfela BSV (zainstaluj sobie dowolnie wybrany portfel, nawet na telefonie i wklej). Takie 5 zł będziesz mógł przesłać kilkadziesiąt razy (co w BTC jest nie możliwe kilka razy taką kwotą, właśnie w ramach testów i zrozumienia). A dlaczego - technologia blockchain jest innowacyjna, nam zależy na propagowaniu, bez względu na giełdowy ticker (a ten z BTC jest skompromitowany po prostu, przejęty, finansowany, to wydmuszka już dzisiaj jest dawnych czasów). Weź sobie oberzyj. Po co tu strzępić języki, jak masz świetny kanał Bitcoin SV Polska

Początkujący
Posty: 279
Rejestracja: 30 stycznia 2020
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: ttbit » sobota, 4 kwietnia 2020, 15:44

zdch pisze: sobota, 4 kwietnia 2020, 08:14 @ttbit BSV to Bitcoin, a BTC to pokraczne wynaturzenie i wcześniej czy później to zrozumiesz.
Nie namawiam do kupowania jakiejkolwiek kryptowaluty, co mógłbyś zauważyć, gdybyś czytał ze zrozumieniem. Wręcz przeciwnie, to ja i bitup chcemy mu sypnąć groszem, jak za starych dobrych Bitcoinowych czasów.

vnu007dl pisał, że chce poznać technologię blockchain, więc BSV które ma wiele różnych, istniejących zastosowań świetnie się do tego nadaje. Do tej pory nikt mu nie napisał, co może zrobić z BTC. Ja znam tylko jedno - przelać z giełdy na portfel i z powrotem, ponosząc wysokie opłaty (bo "BTC jest tylko dla dużych płatności" :D)

Jak chcesz, to tobie też sypnę za Handcasha, pokażę z czego was okradziono na BTC...
Tragedia... Ręce opadają. Ciekawe ile świeżaków tacy jak Ty wyprowadzili w manowce i zostali z g*** w ręku. Bitcoin Faketoshi Vision, tak. Pewnie jesteś też wyznawcą oszusta Craiga Wrighta. Brak słów. Ode mnie EOT, dodaję do ignorowanych bo szkoda nerwów.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1032
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: zdch » sobota, 4 kwietnia 2020, 16:20

@ttbit Lepiej mu powiedz do czego może wykorzystać BTC, bo jeszcze nie dostał ANI JEDNEJ odpowiedzi. Namawiacie go na inwestowanie w piramidę, a mnie i BSV wyzywacie od najgorszych, bo chcę mu pokazać zastosowanie blockchaina w praktyce? Świat stanął na głowie.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801 i 34 gości