Pytania nowicjuszy o kupno i handel . Gdzie kupić. Jaka giełda. Bitcoin i inne kryptowaluty

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 6 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupie dogecoin za pln

Postautor: Jeremy1e » środa, 6 marca 2024, 21:34

Morricorne pisze: niedziela, 29 grudnia 2019, 13:58 Normalnie mogę pójść znaleźć ten bitomat, po wybraniu płacę dajmy na to kartą bankową. Podaję adres portfela i wszystko. Czy jak to wygląda?
Pytam bo założyłem portfel ale nie ogarniam jeszcze do końca jak to się kupuje i sprzedaje.
Muszę poszukać czy w Łodzi jakiś bitomat jest

Też jeszcze nie ogarniam - na necie to znalazłem: Po znalezieniu bitomatu możesz dokonać transakcji poprzez wybór odpowiedniej opcji na ekranie i postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na urządzeniu. Możesz zapłacić za zakup, korzystając z karty bankowej lub gotówki, a następnie podać adres portfela, na który chcesz otrzymać zakupioną kryptowalutę.




chyba zaczyna mnie to jarać :D

Pozdrawiam, Jeremy 😊
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 8 kwietnia 2024, 15:29 przez Jeremy1e, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 6 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupie dogecoin za pln

Postautor: Jeremy1e » środa, 6 marca 2024, 21:37

Bit-els pisze: niedziela, 29 grudnia 2019, 15:07 w bitomatach jest tylko za gotówkę. Na stronie shitcoinsa jest film instruktażowy
Dzięki za wskazówkę z filmem instruktażowym :roll:

Pozdrawiam, Jeremy 😊
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 8 kwietnia 2024, 15:34 przez Jeremy1e, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 18 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytania nowicjuszy o kupno i handel . Gdzie kupić. Jaka giełda. Bitcoin i inne kryptowaluty

Postautor: krpl » wtorek, 19 marca 2024, 23:28

Dzień dobry!
Czy ma znaczenie po jakiej sieci prześlę token na Metamask. Np ARB mogę wysłać po Etherium lub Arbitrum2.
Różnica jest w opłacie, ale czy tylko??

Weteran
Posty: 2901
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Pytania nowicjuszy o kupno i handel . Gdzie kupić. Jaka giełda. Bitcoin i inne kryptowaluty

Postautor: adamu79 » środa, 20 marca 2024, 10:36

ARB to natywny token sieci arbitrum, przesyłanie go siecią eth jest pozbawione jakiegokolwiek sensu.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 18 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytania nowicjuszy o kupno i handel . Gdzie kupić. Jaka giełda. Bitcoin i inne kryptowaluty

Postautor: krpl » środa, 20 marca 2024, 10:50

OK dzięki, a spytam jeszcze Chainlink przesłać po BNB czy Etherium?

Weteran
Posty: 2901
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Pytania nowicjuszy o kupno i handel . Gdzie kupić. Jaka giełda. Bitcoin i inne kryptowaluty

Postautor: adamu79 » środa, 20 marca 2024, 14:16

A nie lepiej popatrzeć co ile kosztuje i podjąć decyzję?
Trzeba tylko pamiętać że do wykorzystania konkretnej sieci potrzebne są drobniaki na tej sieci w postaci natywnych coinów gdyż z nich pobierane są opłaty za transfer.
Np. Nie wyślesz USDT po sieci arbitrum jeśli masz 0 ARB na portfelu.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwietnia 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytania nowicjuszy o kupno i handel . Gdzie kupić. Jaka giełda. Bitcoin i inne kryptowaluty

Postautor: Norman100 » sobota, 20 kwietnia 2024, 07:53

Witanko. Panowie gdzie mogę znaleźć na giełdzie coinbase adres mojego litecoina bo chciałbym pilnie przesłać na ta giełdę coinbase litecoin z innej giełdy. Dzięki za pomoc specom.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwietnia 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytania nowicjuszy o kupno i handel . Gdzie kupić. Jaka giełda. Bitcoin i inne kryptowaluty

Postautor: ashleyxxx » sobota, 27 kwietnia 2024, 01:27

witajcie. kupiłam dzisiaj btc przez moonpay :roll: i sytuacja jest taka że rzekomo bit wylądowały na moim wallet ale nie ma ich w żadnych portfelu. znalazłam jeszcze w inf o transakcji taka inf ROZBIEŻNOŚĆ: DUPLIKATY ADRESU WYJŚCIOWEGO. jestem zielona w temacie poprzednie 2 razy się udały a teraz nie rozumiem czemu niby powinny być i rzekomo są bo wyladowaly a defacto ich nie ma ... Czy jest ktoś w stanie mi pomóc?

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: lobor i 36 gości