Wypłata XRP z Giełdy

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wypłata XRP z Giełdy

Postautor: Danny07 » czwartek, 17 października 2019, 19:34

Witam.
Jestem nowy w krypto, i chciałem się trochę pobawić z tym, kupiłem parę XRP i chciałem je wypłacić na portfel ale nie mogę ponieważ na Bitbayu za każdym razem jest zwrot. O co chodzi z tym Tagiem płatniczym ? Z tego co widzę jest on tylko na XRP pozostałe krypto nie ma takiego czegoś, prosze o pomoc.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 3713
Reputacja postu: 
0

Wypłata XRP z Giełdy

Postautor: benq » czwartek, 17 października 2019, 19:51

@Danny07
Tag jest niezbędny jeżeli to Ty wpłacasz xrp na giełdę. Po prostu giełda przyjmuje wpłaty od userów na ten sam adres, a po tagu przypisuje je odpowiednim użytkownikom. Przy wypłatach tag nie powinien być wymagany - bo tylko Ty jesteś właścicielem adresu i nie ma problemu komu przypisać monety. Na większości giełd z których ja korzystam można odklikać tag przy wypłacie - nie wiem jak na Bitbayu, nie korzystam. Jeśli nie da się odklikać to musisz znaleźć swój tag w ustawieniach portfela.
Zanim zadasz głupie pytanie - sprawdź, czy nie ma już na nie odpowiedzi:
www.instagram.com/cryptotalpl -> ABC kryptowalut dla początkujących (i nie tylko)

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0

Wypłata XRP z Giełdy

Postautor: Kutalisk » czwartek, 17 października 2019, 21:59

@Danny07 sprawdź czy przypadkiem nie potrzebujesz ponownej weryfikacji (pomimo oznaczenia jako "zweryfikowany"). BB zrobił już taki numer niejednej osobie:

viewtopic.php?p=605025#p605025

Generalnie zajrzyj na maila, na którego masz konto i uważaj z przelewaniem większości środków na raz na giełdę.

Wróć do „Przedszkole”