Czym się różni antminer od koparki z kart graficznych ?

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 20 kwietnia 2019
Reputacja: -12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czym się różni antminer od koparki z kart graficznych ?

Postautor: Kokos96 » niedziela, 21 kwietnia 2019, 14:54

Czym się różni antminer od koparki z kart graficznych ?? Wiem że napewno cena ale czego więcej zużywa i co on ma kopać???
 ! Wiadomość z: rav3n_pl
I kolejna edycja tematu... Kolego, internetu też trzeba umieć używać...

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14379
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Antminer

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 10:08

Różni się tym, co może kopać.
Jest kilka rodzajów antminerów, każdy dedykowany innemu algorytmowi.
Koparki GPU są bardziej uniwersalne, bo można nimi kopać różne algorytmy, które nie są kopane na asicach.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 20 kwietnia 2019
Reputacja: -12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer

Postautor: Kokos96 » poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 12:57

Z tego co poszukałem to jest większe zużycie prądu w antminerze ? A jak z internetem małe zużycie po nie znalazłem ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer

Postautor: zdch » poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 21:16

@Kokos96 Jeśli zadajesz takie pytania, to wydaje mi się, że nie powinieneś pakować się w kopanie.
Znajdź odpowiedzi na te potania w Internecie. Pomyśl jak dużo danych przechodzi przez dany łańcuch na dzień, na godzinę, na minutę, policz sobie jaki Internet byłby potrzebny. Może średnia wielkość bloku x ilość bloków na dzień na początek?

Kopacze zwykle nie lubią konkurencji, bo wtedy sami muszą być efektywniejsi. Na wiele pytań powinieneś odpowiedzieć sobie sam.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 20 kwietnia 2019
Reputacja: -12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer

Postautor: Kokos96 » poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 22:03

zdch pisze: poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 21:16@Kokos96 Jeśli zadajesz takie pytania, to wydaje mi się, że nie powinieneś pakować się w kopanie.
Znajdź odpowiedzi na te potania w Internecie. Pomyśl jak dużo danych przechodzi przez dany łańcuch na dzień, na godzinę, na minutę, policz sobie jaki Internet byłby potrzebny. Może średnia wielkość bloku x ilość bloków na dzień na początek?

Kopacze zwykle nie lubią konkurencji, bo wtedy sami muszą być efektywniejsi. Na wiele pytań powinieneś odpowiedzieć sobie sam.

nie rozumie twojej wypowiedzi chciałem sie dowiedzieć czy jest duze zużycie internetu ?? mam internet 100Mb na światłowodzie

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości