Jaxx stara wersja - kto ma instalke - odzyskiwanie kluczy

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaxx stara wersja - kto ma instalke - odzyskiwanie kluczy

Postautor: marcingebus » środa, 2 stycznia 2019, 15:31

Mialem sobie na laptopie zainstalowany portfell Jaxx, z jakimis drobnymi. Nie zrobilem Backupu. Windowsy mialy awarie uniemozliwiającą dostanie się do nich bez reinstalacji na czysto (z wymazaniem istniejących plików). Koniec z końcem bez możliwości dostania się do plików, zrobiłem instalkę czystego Windowsa 10. Chcę odzyskać klucze, Phase-phrase 12-wyrazowe czy jak je tam zwał.

Przejechałem dysk programem Recuva i niestety nie odnalazł mi poszukiwanych plików/pliku w katalogu " C:\Users\<Your Computer's User Name>\AppData\Roaming\Jaxx\Local Storage".

Czy ktoś ma może instalkę Jaxx gdzieś z przed roku, to bym sobie zainstalował i ooglądał na dysku jakich dokładnie plików mam szukać?

Dodano po 1 minucie 10 sekundach:
A może te pliki wskazane wyżej są do nowej wersji Jaxx. A w starej w innym miejscu trzymane były klucze/phassfraze/seedy ?

Dodano po 2 minutach 54 sekundach:
Może jest tak, że sam plik się znalazł, ale nie został przypisany do danego katalogu, ale w pierdylionie plików, nie wiem na jaki zwracać uwagę. Gdybym wiedział, czego szukać w środku, albo rozszerzenie pliku, to bym zapuścił jakieś przeszukiwanie wśród odzyskanych plików, ale nie wiem czego szukać. ;-(

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaxx stara wersja - kto ma instalke - odzyskiwanie kluczy

Postautor: redlumek » środa, 2 stycznia 2019, 20:07

Było trzeba dysk podłączyć do drugiego komputera, zgrać pliki i wtedy robić format i stawiać nowy system.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 17 gości