Blockchain.info-przesłanie moich środków na inne adresy ??

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 1 września 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Blockchain.info-przesłanie moich środków na inne adresy ??

Postautor: Trade4seb » sobota, 1 września 2018, 11:27

Witam wszystkich

Mam następujący problem. Kupiłem bitcoiny. Śledząc przebieg transakcji na blockchain.info wzystko zostało potwierdzone i coiny doszły na giełdę kryptowalut na mój adres. Nasrępnego dnia sprawdzam blockchain.info a tam pokazuje że coiny wyszły z mojego adresu na inne adresy. Wchodzę więc na giełdę a tam pokazuję że coiny są. O co kaman. Czy to kradzież?. Czy giełdy kryptowalut stosują taką politykę że obracają moimi coinami. Czy ktoś z was miał podobną sytuację?.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Blockchain.info-przesłanie moich środków na inne adresy ??

Postautor: Bit-els » sobota, 1 września 2018, 14:21

Monety zostały przeniesione na bezpieczny adres offline.
Żeby trudniej było zhakować gieldę

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 1 września 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Blockchain.info-przesłanie moich środków na inne adresy ??

Postautor: Trade4seb » sobota, 1 września 2018, 22:52

Zacząłem się nad tym zastanawiać i wydedukowałem że giełda aby sprawnie organizować handel kryptowalutami to przenosi każdą wpłatę na inne swoje wewnętrzne adresy, a klientowi pozostaje tylko wirtualna kwota, liczba do dyspozycji. którą może albo powielać albo tracić. Stan jego konta istnieje w bazie tylko jako wirtualna kwota, a nie coiny do których ma bezpośredni dostęp. Bo inaczej dysponując rzeczywistymi coinami, każda transakcja musiała by przechodzić przez sieć, co na pewno miało by wpływ na obniżenie jej wydajności. Ale to tylko moje rozważania. Poszperam jeszcze z ciekawości jaka jest rzeczywista mechanika działania i zabezpieczeń giełdy binance. Dzięki za odpowiedź.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], bn801 i 35 gości